Įkraunama...
Įkraunama...

Makšties uždegimas

Laba diena, nemaloni bėda ištiko o pas ginekologą dabar dar greit neprieisiu tai noriu pasiteirauti... Man skauda makštį, tiksliau negaliu net pasakyti, gal jos prieangį ar ką.. Nes skauda prdedant mylėtis, labai net.. Bet paskui visiškai nebeskauda, tik pačioje pradžioje. Bet po sekso būna toks nemalonus jausmas. Ir dar kartais šlapinantis skauda bet ne visada. Dažniau mylintis smile.gif Čia gali būti pienligė? Ar gal kokia žaizdelė? Nes daugiau jokių simptomų, paraudimų ar išskyrų nepastebėjau
Atsakyti
QUOTE(Elynka @ 2011 11 29, 20:43)
Laba diena, nemaloni bėda ištiko o pas ginekologą dabar dar greit neprieisiu tai noriu pasiteirauti... Man skauda makštį, tiksliau negaliu net pasakyti, gal jos prieangį ar ką.. Nes skauda prdedant mylėtis, labai net.. Bet paskui visiškai nebeskauda, tik pačioje pradžioje. Bet po sekso būna toks nemalonus jausmas. Ir dar kartais šlapinantis skauda bet ne visada. Dažniau mylintis smile.gif Čia gali būti pienligė? Ar gal kokia žaizdelė? Nes daugiau jokių simptomų, paraudimų ar išskyrų nepastebėjau

Nemanau, kad uzdegimas.tiesiog nesudreksti pradzioj mirksiukas.gif Pabandykit su lubrikantais pazaisti, arba ilgesne izanga darykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Prie uždegimo man visada padeda Polygynax žvakutės, dabar jau net pas ginekologą neinu, nes pasikartoja dažnokai, tai nusiperku ir tvarka. ax.gif
Atsakyti
Laba vakaras, dar nesu nei karta buvus pas ginekologa. Man buna menesines, tie iklotai visi gal nuo ju, o po menesiniu niešti, ne visas tik viduje jauciu, nemalonuma jau 4 dienas nežejima, perštejima, dega lik kažkas, ar čia tik šeip buna ar reikia pas gydytoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marjorie: 02 balandžio 2013 - 20:57
Sveikos. Prieš +- tris metus buvo man uždegimas (aš įtariau, kad nuo paketų su kvapais), naudojau POLYGYNAX, ir susitvarkė. Bet... Gimdymo metu, tiksliau po gimdymo, kai siuvo mane, pasakė, kad audiniai pagauti uždegimo. Naudojau Tantum Rosa, padėjo, bet paskui susirgau ir panaudojus paketus vėl prasidėjo perštėjimas, skausmas santykių metu, nemalonios išskyros. Nuėjau pas ginekologę, apžiūręjo ir pasakė, kad uždegimas labai rimtas, išrašė tų pačių POLYGYNAX.
Jokių tepinėlių niekada nedarė. Dabar pasiskaičiau temoj ir supratau, kad visus tuos metus man galėjo būt uždegimas. Tai nežinau, daktarė sakė ateit jei nepraeis. Bet jei praeis, gal tik numalšinsiu ir po kiek laiko vėl tas pats bus. Tai gal jei ir praeis eit ir sakyt, kad ką nors patikrintų, o ne tik "iš vaizdo" spręstų..? g.gif
Atsakyti