Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 13 tema

QUOTE(Agneja @ 2009 02 03, 16:45)
na tas tavo vadinamaas baibokelis lotuliukas.gif  - liuks thumbup.gif  kad man kas tokius laiskus rasytu wub.gif

tas apskritimas apstampuotas?

tai galim laiskuciu swapa susiorganizuoti biggrin.gif Turbut visai smagu butu rasyt laiska nepazystamam zmogui mastau.gif biggrin.gif

ne,tas apskritimas ispiestas,dar neturiu stampuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2009 02 03, 14:42)
cia sendinau,gal tik nelabai matosi g.gif

Man sendinimo nesimato, tačiau laiškas labai gražiai pateiktas, aš visai mielai sudalyvaučiau scrapinio laiško swape wub.gif


O kalio permanganatu šiaip sendintas popierius išblunka nuo saulės spinduliu ir šiaip per laiką pakeičia spalvą... todėl ilgiau galiojantiems daiktams aš jo nenaudoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 02 03, 18:42)
Man sendinimo nesimato, tačiau laiškas labai gražiai pateiktas, aš visai mielai sudalyvaučiau scrapinio laiško swape  wub.gif
O kalio permanganatu šiaip sendintas popierius išblunka nuo saulės spinduliu ir šiaip per laiką pakeičia spalvą... todėl ilgiau galiojantiems daiktams aš jo nenaudoju  biggrin.gif


visai fajna ideja - scrapinis laiskas internetinei draugei wub.gif pirmiausia fajna jau vien del to,kad turbut retai kada begaunam tikrus,popierinius ranka rasytus laiskus,antra butu galima pasidalinti kazkokiom graziom,protingom,artiesiog mielom mintim.....O gal tiesiog padovanoti eilerasti wub.gif


tik gaila pati negaleciau dalyvauti smile.gif


nezinojau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 03 vasario 2009 - 16:57
QUOTE(o-pa-pa @ 2009 02 03, 15:55)
visai fajna ideja - scrapinis laiskas internetinei draugei wub.gif pirmiausia fajna jau vien del to,kad turbut retai kada begaunam tikrus,popierinius ranka rasytus laiskus,antra butu galima pasidalinti kazkokiom graziom,protingom,artiesiog mielom mintim.....O gal tiesiog padovanoti eilerasti wub.gif
tik gaila pati negaleciau dalyvauti smile.gif
nezinojau doh.gif

ideja super faina thumbup.gif ir as noreciau ..bet kodel negaletum dalyvaut.. g.gif juk cia beveik nieko nekainuojantis swapas???!!!
Atsakyti
QUOTE(Josephin @ 2009 02 03, 19:59)
ideja super faina thumbup.gif ir as noreciau ..bet kodel negaletum dalyvaut.. g.gif juk cia beveik nieko nekainuojantis swapas???!!!

na ne del kainavimo smile.gif o del to, kad as tai tik viena bandymini darbeli pabandziau,o jus visos jau tokios rimtos scraperes....tiesiog galvoju kad turbut mano porininkes atzvilgiu butu kiek neteisinga,nes ji gautu ,na nezinau,silpna apysilpni darbeli g.gif nu as taip galvoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2009 02 03, 17:10)
na ne del kainavimo smile.gif  o del to, kad as tai tik viena bandymini darbeli pabandziau,o jus visos jau tokios rimtos scraperes....tiesiog galvoju kad turbut mano porininkes atzvilgiu butu kiek neteisinga,nes ji gautu ,na nezinau,silpna apysilpni darbeli g.gif nu as taip galvoju blush2.gif

as maniau, kad cia buvo ideja laiskais keistis, ne scrapais?! g.gif tai gal cia tu busi labiausiai pazengusi..nei kitos..jei daznai rasai laiskus...
Atsakyti
ypac as pazengusi srapere - nei vieno darbelio scrapinio nepadariusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

na, as irgi supratau apie laiskus labiau... rolleyes.gif
na {as garsiai mastau} juose gali buti koks nors scrapinis ar ne scrapinis, o tapybinis, nertinis ar belekoks elementas, jei norisi... ax.gif
Atsakyti
scrapinis laiskas - as taip isivaizduoju kad pats lapas gali buti ir sendintas,ir piestas ir stampuotas ar koks elementas aplikuotas,ar tiesiog kokia detale prie laisko scrapinta....nu man tokios mintys galvelej sukasi ax.gif o siaip tai manau cia fantazijos ir noro reikalas biggrin.gif

Ziurbuti tikrai? nei vieno darbo ?bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Josephin @ 2009 02 03, 20:12)
as maniau, kad cia buvo ideja laiskais keistis, ne scrapais?! g.gif  tai gal cia tu busi labiausiai pazengusi..nei kitos..jei daznai rasai laiskus...

ne ne....ne scrapais schmoll.gif laiskais scrapintais bigsmile.gif
Atsakyti
NAUJA TEMA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 03, 19:43)

O šitą irgi reikėtų užbaigti biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti