Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų Vestuvinė daina

QUOTE(margo @ 2008 12 15, 13:17)


o kaip ja galima atrasti internete? kokiam youtube gal
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2008 12 16, 20:06)
o kaip ja galima atrasti internete? kokiam youtube gal


jau nebepamenu kur radau g.gif bet tikrai internete ax.gif ir dar ju buvi visokiu blink.gif mes pasirinkom kur buvo apie 2 min, kiti buvo labai ilgi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(krisle159 @ 2008 12 17, 15:45)
jau nebepamenu kur radau  g.gif  bet tikrai internete  ax.gif  ir dar ju buvi visokiu  blink.gif  mes pasirinkom kur buvo apie 2 min, kiti buvo labai ilgi  blink.gif


o kaip angliskai vadinasi tas kurinis smile.gif
Atsakyti
Mes atšokom valsą pagal muzikantų parinktą kūrinį, net nelabai pamenu kas per daina buvo blush-anim-cl.gif smile.gif
Nes aš turėjau paruošusi staigmeną savo vyrui, tai man ji buvo svarbesnė už tą valsą, todėl dėl valso daug ir neplanavau. wink.gif
Po to valso ir dar poros šokių atkreipiau savo vyro ir svečių dėmesį į save. Su muzikantais viskas buvo suderinta iš anksto.
Padeklamavau vyrui eiles, kurios ne tik jį, bet ir visus svečius sujaudino. O kai tik baigiau žodžius, muzikantai sugrojo mano parinktą dainą. K.Kerbedžio "Dėl tavęs galiu", tik truputėlį pakeitė žodžius, kuriuos prašiau. Buvo fantastika. Aš buvau devintam danguj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GiVi @ 2008 12 10, 20:16)
Mūsų daina - Louis Armstrong & Kenny G - What a Wonderful World  wub.gif Vis dar suvirpa širdelė ją išgirdus  rolleyes.gif


Ir musu sita daina drinks_cheers.gif labai grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2008 12 18, 16:47)
Ir musu sita daina  drinks_cheers.gif  labai grazi 4u.gif

Mūsų taip pat 4u.gif Nereali daina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2008 12 17, 16:54)
o kaip angliskai vadinasi tas kurinis smile.gif



pas mane uzvadinta taip: Chaikovskii-Vals_Cvetov_Iz_Baleta_Schelkunchik mirksiukas.gif pabandyk paieskoti rolleyes.gif
Atsakyti
g.gif maniskis sako- gal yra ir kokiu lietuvisku dainu- kurios tiktu siam reikalui- ar tam filmukui igarsinti- bet as nezinau kazkaip nei vienos labai uzvedancios ir kerincios lietuviskos dainikes. unsure.gif

Gal kuri zinot tikrai graziu lietuvku daineliu? ax.gif
Atsakyti
Musu vestuvine daina ir buvo MUSU daina - George Michael "I Cant make you love me" ax.gif
Atsakyti
Valsui pasirinkom Enya - Caribbean blue wub.gif
Atsakyti
Labukas,mes galvojame apie sia daina http://ru.youtube.co...h?v=H6Dg1Ymji-Q sokiai.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina.J @ 2008 12 21, 19:14)
Labukas,mes galvojame apie sia daina http://ru.youtube.co...h?v=H6Dg1Ymji-Q  sokiai.gif  wub.gif

grazi daina 4u.gif
Atsakyti