Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų Vestuvinė daina

QUOTE(Renalta @ 2012 09 05, 21:03)

na nezinau mes tai pagal seduikyte daina labai gzai pasokome
aisku tai nebuvo koks super sokis , bet leto valso zingsniuku ir dar pasisukome ir toks lengvas romantiskas sokis isejo  wub.gif


Mums irgi pagal sia daina sustate soki su valso zingsniukais, su pakelimais, palenkimais, graziai turetu ziuretis, jei viska gerai atliksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(annesears @ 2012 09 05, 23:15)
na pati net nezinau, ka cia per ja galima susokti?
isvis sokiuose esu analfabete, isvis net nezinau kuo skiriasi valsas nuo vienos valso g.gif  blush2.gif

na jei trumpai, tai vienos valsas yra greitas šokamas praktiškai visą laiką sukantis, nors irgi turi savo tam tikras figūras. Lėtas valsas, na yra lėtas, galima labiau brėžinuką padėlioti. Šiaip teoriškai vestuvinis valsas yra vienos valsas, bet dažniausiai mažiau šokusiems žmonėms treneriai stato lėtą valsą, nes truputį lengviau, per vienos valsą nespėja suktis. O lėtą valsą labai gražiia galima pastatyti su pozomis pakėlimais. Nors aš tai kažkaip labai myliu vienos valsą ir per vestuves šoksim vienos valsą ir turbūt džaivą g.gif o per tą dainą hm g.gif valso nelabai pašoksi, aišku viskas įmanoma bet nešokusiems visada rekomenduočiau imti dainą su aiškiu ritmu, nes tokių tikrai yra. ax.gif
Atsakyti
o musu daina bus shanios twain from this moment http://www.youtube.c...h?v=a-Lp2uC_1lg
Atsakyti
mes šokom pagal dainą iš MOULIN ROUGE - YOUR SONG wub.gif
nebuvom repetavę, bet niekas tuo nepatikėjo, pasisekė sušokt ekpsromtu, nes šiaip esam mėgstantys pašokt, ir tiek meilės buvo pilnos akys tuo momentu, kad tiesiog sukomės sukomės, panešiojo pakilnojo mane visaip vyras ir gražiai gavos smile.gif atsipalaiduoti reikia šokant
Atsakyti
Sveikos ,

O nei viena nesvarstet apie keleta dainu sujungtu i viena ?

Aisq su subtiliais graziais perejimais ? tarkim as savo soki isvaizduoju
letas - greitesnis -letas na kazka panasaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzasti123 @ 2012 10 16, 14:52)
Sveikos ,

O nei viena nesvarstet apie keleta dainu sujungtu i viena ?

Aisq su subtiliais graziais perejimais ? tarkim as savo soki isvaizduoju
letas - greitesnis -letas na kazka panasaus smile.gif

as tai visaip galvoju ir prigalvoti galevciau, bet kad MB nekencia sokti, tai neisivaizduoju ka daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzasti123 @ 2012 10 16, 13:52)
Sveikos ,

O nei viena nesvarstet apie keleta dainu sujungtu i viena ?

Aisq su subtiliais graziais perejimais ? tarkim as savo soki isvaizduoju
letas - greitesnis -letas na kazka panasaus smile.gif




mes sujungem 9 dainas, buvo miksas beveik 9 minuciu. specialiai tam ruosiames, bet viskas buvo super ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 10 16, 14:57)
as tai visaip galvoju ir prigalvoti galevciau, bet kad MB nekencia sokti, tai neisivaizduoju ka daryti g.gif



Nu maniskis irgi neipatingai juda ir taip pat retai kada soka....as ir pati galiu pasakyt kad esu is tu paneliu kurios nelabai ritma jaucia... nors vakareluoje duodu garo ;D
Pries pora metu buvau "iszyzus" nueiti pameginti sokti, nuejome kur "hebra" soko jau 2 menesius , buvom visiskai zali nesigaudem , susipykom..zodziu...

Nzn kaip bet dbr prikalbinau saviski eiti i sokiu pamokas dar siki sakau juk pirma pamoka nekainuoja , visi bus nauji ir t.t. " ikalbinejau ilgai" nuejom i pirma pamoka ) ir lankom iki dbr ( 2men) thumbup.gif kazkada issisnekejom pasirodo kad jis labai save nuvertino.. pamates kad ir man nesiseka ir abu esam lygiai tokio pat lygio ir atejome "mokytis" jam zymiai lengviau.
Prikalbink nueiti i pirma pamoka gal ir tau pavks smile.gif cool.gif
Papildyta:
QUOTE(NIKKAA @ 2012 10 16, 14:57)
mes sujungem 9 dainas, buvo miksas beveik 9 minuciu. specialiai tam ruosiames, bet viskas buvo super  ax.gif


O gal gali atsiust ? gal net video turi labai labai idomu butu paziuret ir pasisemti ideju 4u.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzasti123 @ 2012 10 16, 14:46)

O gal gali atsiust ?  gal net video turi labai labai idomu butu paziuret ir pasisemti ideju  4u.gif  cool.gif


sorry, bet svetimiems nenoriu siusti. ideju galit pasisemti is youtube. ivesdamos: super jaunuju valsas. ir tada dar daug daug sone yra puikiu ideju smile.gif sekmes ieskant ir galvojant pagal save mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes sokom pagal love is blind, nereikejo nei dainu sujungti, pati daina is saves tokia, pradzioj pasokom leta, paskui smagu soki 4u.gif
Atsakyti
Man įdomu kaip jūs tas dainas renkates, negi kiekviena pora turi savo daina kuri kažką jiems reiškia ir pagal ja šoks?
Atsakyti
Mūsų vestuvinis valsas buvo pagal Štrauso klasikinę muziką, tik mes šiek tiek sutrumpinome kūrinį. Buvo nuostabu, prieš tai ilgai mokėmės šokti namuose smile.gif.
O vestuvinio filmo montuotojui nusiuntėme dainą, kuri norėjome kad skambėtų filme tuo momentu, kai einame prie altoriaus - The Prayer wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti