Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

Ar tiesa kad daznai tiesinant plaukus banguotus/garbanotus jie veliau patys issitiena,maziau banguojas g.gif
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2010 10 01, 10:31)
Ar tiesa kad daznai tiesinant plaukus banguotus/garbanotus jie veliau patys issitiena,maziau banguojas g.gif

Nemanau.
Atsakyti
Sveiki,
Gal galite patarti kaip suteikti plaukams zvilgesio nedazant? gal tiktu plauku laminavimas( tik, kad vienoje temoje skaiciau, jog nedazytiems plaukams nelabai matosi efektas, o kodel?) ar galbut tiktu dazymas bespalviais dazais?ar yra kitu ilgailaikiu priemoniu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2010 10 01, 11:31)
Ar tiesa kad daznai tiesinant plaukus banguotus/garbanotus jie veliau patys issitiena,maziau banguojas g.gif

Is savo patirties galiu pasakyti, kad tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2010 10 01, 10:31)
Ar tiesa kad daznai tiesinant plaukus banguotus/garbanotus jie veliau patys issitiena,maziau banguojas g.gif

teoriskai -neturetu taip buti, taciau mano praktikoje yra pasitaikes atvejis ,kai ploni plaukai nuo ilgalaikio tiesinimo tikrai issitiesino,vos galiukai uzsiriecia, bet. Tai visiskai nualinti plaukai, nei blizgesio ,nei vienos gyvybes zenklo nepalike unsure.gif storam ar stipriai banguotam plaukui manau negresia savaikimins issitiesinimas po ilgalaikio tiesinimo znyplem cool.gif

QUOTE(summergirl @ 2010 10 02, 10:21)
Sveiki,
Gal galite patarti kaip suteikti plaukams zvilgesio nedazant? gal tiktu plauku laminavimas( tik, kad vienoje temoje skaiciau, jog nedazytiems plaukams nelabai matosi efektas, o kodel?) ar galbut tiktu dazymas bespalviais dazais?ar yra kitu ilgailaikiu priemoniu?  4u.gif

ziurint kokio jus zvilgesio norite 4u.gif jei optiskai kad blizgetu- prasom zvilgesio suteikiantis ivairus aerozoliniai lakai ar kitokie purskalai ,aliejiniu pagrindu ir kt. Jei jus norite tikro plauku spindesio- tai sutikime,- tai sveiko plauko blizgesys, kuris priklauso nuo maitinimo, jusu miego, streso, naudojamu priemoniu plaukams ir tinkamos prieziuros 4u.gif
Atsakyti

Aciu uz atsakyma smile.gif na mano plaukai kazkiek blizga, bet vat nesinori dazyti(bent siuo metu), o norisi tokio blizgesio, kaip dazytu plauku smile.gif na reiks pasidairyti gal kokiu priemoniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo summergirl: 02 spalio 2010 - 17:49
Sveikutes!
noreciau patarimuko.
pries tai papasakosiu savo paukuciu istorija.
daziau kirpykloje cheminiais dazais tamsiais, kiek imanoma nekenkianciais plaukams (be amoniako berods) na tikrai daziukai geri, nesiskundziu plauku suprastejimu jau 6metai (daziau ir sviesiai ir tamsiai, esu megeja kaitaliotis). Pradejo man ataugineti saknys sad.gif negrazu, o pinigeliu nera smile.gif emiau ir pasidaziau su chna ir basma, plaukuciai zvilga, visi stebisi del to zvilgejimo. Bet vat prie veiduko spalvos niekaip nelimpa tas raudonumas, net menkiausias, na netinka ir viskas.
dabar jau kaip menesiuka nedaziau nu niekuo, kyso 1cm mano naturalios lietuviskos sviesiai pilkos spalvos saknys.
Ir ka dabar, uzsimaniau savo naturalios spalvos, su truputi sviesiom sruogelem, kad nebereiketu dazaliot. skaiciau, kad "nepims" dazai, juolab kokie nors beamoniakiai, po chna. Bet taip pat skaiciau, kad kitoms nieko. Tiesa kazkada irgi chna'vinaus ir po 8men uzsimaniau sviesi but ir tapau smile.gif tik dabar laiko tarpas tumpesnis...
tai vat ir noriu klaustelt, ar gausis man kasnors?
Atsakyti
Sveikos ax.gif Radau šią temukę, atėjau išsiverkti biggrin.gif Ir labai noriu patarimo smile.gif

Papasakosiu viską ir aš.. doh.gif

Žodžiu, turiu vidutinio ilgio, storus, tvirkus plaukus. Jų daug, pučiasi, mane nervuoja, man negražu, nežinau ką daryti. Visos tos priemonės, kur "tipo" glotnina plaukus man netinka. Visada norėjau tiesių plaukų. To noro vedama pradėjau tiesinti. Galvą plaunu kas dvi dienas, todėl kas dvi dienas ir tiesinau. Pagalvokit, koks tai plaukų alinimas. Bet vistiek, tiesinau. Žodžiu, kai atėjau pas kirpėją, ji išsigando, sako ką tu darei plaukams, sakau vat vat tiesinu, žodžiu nukirpo gal 3-4cm plaukų ir aš pasižazėjau atsiauginti juos ir nebetiesinti. Nukirpo, pasidarė vos ne per pusę trumpesni plaukai, buvo baisu!! doh.gif verysad.gif Tai va, o dabar atsiauginau plaukus, visad vaikščiojau susirišus, todėl, kad netiesinti jie negražūs smile.gif Ir vieną dieną sėdėdama namuose aš pagalvojau, kaip galima juos suploninti?? ar yra kažkoks ploninimas? g.gif Tiesa, dar buvau kažkada išsikarpius... Tai siaubas. Net nenoriu prisiminti. Galvojau sumažės plaukų, o jie išsipūtė dvigubai. Tai kol atsiauginau praėjo apie 1,5metų. Galvojau apie ch. tiesinimą tą, bet daug kainuoja ir šiaip kažkaip atkalbėjo kirpėja kažkodėl.. Kadangi mano plaukai jau dabar ilgesni, ataugę ir kaina būtų dar aukštesnė. Dar pamiršau pridurti keistą mano plaukų bruožą: būna dienų,kaip išsiplovus galvą palaukiu kol savaime išdzius plaukai ir jų nešukavus nueinu miegot. Atsikelus vieną kartą buvo tiesūs, na glotnūs tokie, o kitą kartą tokie naturaliai banguoti, labai gražiai, tačiau palijus lietuj ar pan. jie tampa negražūs. Na, bet čia lietus visada taip. Tai va, aš visą laiką norėčiau tokių plaukų glotnių ir plonesnių, ne tokių storų, noriu jų sumažinti... Na tai tokia ta mano istorija, labai lauksiu nuoširdžių atsakymų ir patarimų smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos dar kartą. Aš čia nerimstu, prisiskaičiau visko apie karštas žnyples ir filiravimą. Jeigu išsifileruočiau plaukus karštomis žnyplėmis, m? Ar suplonėtų plaukai, sumažėtų? g.gif
Atsakyti
laba diena mane domina kokios mazdaug ya cheminio plauku tiesinimo kainos?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti