Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dažniausiai geriate kavą?

Apklausa: Kur dažniausiai geriate kavą? (70 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tik namie.. 4u.gif
Atsakyti
labiausiai megstu latte su cinamonu wub.gif
o tokia tobulai padaro kavinese, pati neturiu irankiu isplakt putai
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 09 23, 07:06)
Ryte geriu namuose, kai skubu - automobilyje, kai turiu laiko - kavineje. Puideliui kavos man draugijos nereikia, galiu gerti ir viena.

aš taip pat bigsmile.gif
Atsakyti
Sveciuose:)
Atsakyti
Aš dažniausiai kavą geriu namuose..juodą kavą..o kavinėje susitikusi su draugėmis mėgstu gerti latte kavą. Ji mano mėgstamiausia. biggrin.gif
Atsakyti
geriu pirma puodeli namuose, viena g.gif kitas ar trecias puodelis - pagal galimybes ir situacija ax.gif
Atsakyti
Kažkaip tik svečiuose ax.gif
Atsakyti
Rytais namuose, o popietine kava - su kolegomis smile.gif
Atsakyti
Darbe smile.gif Namie kazkaip pamirstu blush2.gif
Atsakyti
Kavos geriu labai mazai, tai dazniausiai geriu tik kavineje. Megstamiausia latte, capuccino, mocachino...gerciau ir dazniau jei tureciau kavos aparata, o i kavinuke kiekviena karta nenuleksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbaryta @ 2010 02 23, 17:20)
Kavos geriu labai mazai, tai dazniausiai geriu tik kavineje. Megstamiausia latte, capuccino, mocachino...gerciau ir dazniau jei tureciau kavos aparata, o i kavinuke kiekviena karta nenuleksi biggrin.gif


Kavą labai mėgstu, todėl anksčiau netingėdavau vien dėl jos pavažiuoti iki gerą kavą ruošiančių kavinių.

Vėliau įsigijau espreso kavos aparatą, ir skanią kavą darausi pats:) Tiesa, tik savaitgaliais, nes darbe geriu iš ten esančio automato. O miesto kavinėse pasidariau retas svečias, nes nebeliko dėl ko ten lankytis:)
Atsakyti
Skaniausia kava tik namie thumbup.gif
Atsakyti