Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

QUOTE(Vandenė @ 2008 12 10, 23:40)
Sveikos,mergytės  4u.gif
Pagaliau...baigiau ir aš savo pirmąją suknelę  thumbup.gif  man ji kol kas patinka  blush2.gif  ir užsikabinau,jau kitai turiu siūlus  biggrin.gif
Taigi,pasirodau,labai nepeikit,nes pirmą kart mezgiau suknelę  blush2.gif
Pirmas blynas smile.gif

Tokio grozio peikti negalima. Labai vykes variantas mirksiukas.gif ir paciai tikrai graziai tinka. 4u.gif
kazi po keliu metu as ja nusimegsiu?? eile tooookia didele, o rankeles tik dvi - vienoje dar ir sunus sedi lotuliukas.gif doh.gif ... tai gal kai iseisiu i pensija lotuliukas.gif
Atsakyti
naiste777,Vandene thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, darbštuolės smile.gif
Vis užsukdavau pas jus čia pasidairyti, kol pati neužsikrėčiau megztos suknelės liga smile.gif
Tai va, nusimezgiau ir aš Kalėdoms smile.gif
Galite pasižiūrėti čia 000059.gif
Atsakyti
gražios visos suknutes wub.gif wub.gif Na ir aš skubu, skubu , tikiuosi greit parodysiu svao pilkosios - bordine interpretacija smile.gif smile.gif
Atsakyti
Ooo kiek suknelių , tik spėk girti smile.gif

Aš su prašymu, gal kuri matėt , gal rusaitės šitą jau yra mezgusios? (atsiprašau , jei kartojuos)
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2008 12 11, 00:40)
Sveikos,mergytės  4u.gif
Pagaliau...baigiau ir aš savo pirmąją suknelę  thumbup.gif  man ji kol kas patinka  blush2.gif  ir užsikabinau,jau kitai turiu siūlus  biggrin.gif
Taigi,pasirodau,labai nepeikit,nes pirmą kart mezgiau suknelę  blush2.gif
Pirmas blynas smile.gif

labai grazi suknele.Koks cia rastukas?
Atsakyti
QUOTE(sushi @ 2008 12 11, 06:53)
Sveikos, darbštuolės smile.gif
Vis užsukdavau pas jus čia pasidairyti, kol pati neužsikrėčiau megztos suknelės liga smile.gif
Tai va, nusimezgiau ir aš Kalėdoms smile.gif
Galite pasižiūrėti čia 000059.gif

labai gražu wub.gif ir tokia kalėdinė wub.gif

Vandenė, sakai blynas? bigsmile.gif super wub.gif kad būsimoji maniškė būtų tokia vykusi g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 11 gruodžio 2008 - 10:26
o kiek suknių užderėjo prieš šventes, ir matyt dar ne pabaiga
Vandene, gražu gražu gražu.
sushi, kaip eglutė, tik žaisliukų mažoka biggrin.gif . faina suknia
Atsakyti
Labutis visoms mezgėjėlėms 4u.gif
Visų suknelės labai dailios 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aš taip pat labai tikiuosi iki šv.Kalėdų pabaigt savo pilkutės- žalią interpretaciją.

Gandriuke bus labai įdomu taviškę pamatyt mirksiukas.gif
Įdomu kaip meskutei pilkutę nert sekasi, kažkur dingusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2008 12 10, 21:41)
Kokia grazi tema  wub.gif

Merginos reikia pagalbos, man su rusu kalba labai ne kas, gal kas padetu  ax.gif  ka reiskia cкрещеная

tas zodis reiskia sukrizinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2008 12 10, 20:40)
Sveikos,mergytės  4u.gif
Pagaliau...baigiau ir aš savo pirmąją suknelę  thumbup.gif  man ji kol kas patinka  blush2.gif  ir užsikabinau,jau kitai turiu siūlus  biggrin.gif
Taigi,pasirodau,labai nepeikit,nes pirmą kart mezgiau suknelę  blush2.gif
Pirmas blynas smile.gif

na tikrai toki grozi blynu vadinti negalima. wub.gif wub.gif tikrai laabai grazi thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū,mergytės,už pagyras blush2.gif Smagu,kad neišpeikėt blush2.gif
Nusipirkau siūlus kitai suknelei,tik noriu jūsų patarimo 4u.gif Kaip jūs didinat-mažinat tarpą tarp pynučių(ta prasme,kad suknelė apačioj būtų platesnė)? Sumezgant dvi akis į vieną? Planuoju kokią pyniuotą,šiek tiek įliemenuotą ,megzt smile.gif

QUOTE(jolitag @ 2008 12 11, 10:01)
labai grazi suknele.Koks cia rastukas?

Tokią suknelę jau ne viena mamytė mezgė,tik kuri raštą buvo įdėjus neprisimenu 4u.gif Aš mezgiau taip:5 gerosios a., 3 sumegztos, 5 g.a., 1užm., 1 g.a., 1užm. ir t.t. Tik eilės pradžioj ir pabaigoj mezgiau 2sum., 5g.a., tada 1užm,1g.a., 1užm. ir t.t. Kažin ar aiškiai parašiau g.gif
Atsakyti