Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinis tobulėjimas

Na ir užvirė košė šiame skyrelyje smile.gif Net įdomu pasidarė. Va ir aš mados vedama susikūriau dar viena nick'ą. Žodžiu asmenybės susidvejinimas smile.gif
Pasakykit man, mielosios ir mielieji, ko Jūs taip pliekiatės? Kodėl šaukiate, kad negali tikrų galių turintis žmogus čia apie tai atvirai rašyti? Kodėl senbuviau čia taip sunkai įsileidžia naujus? Kituose skyreliuose kiekvieną naujoką sveikina su džiaugsmu. O čia schmoll.gif Kodėl raganėlės pabėgo į "bendraminčius"? Kodėl jos kalba taip, kad naujokui net nosį įkišt baisu? Kodėl net į NetLog pabėgo? Kodėl kiekvienas parašęs iškart sudirbamas? Sakot, pašvęstujų mažai. Sakot kiekvienas ieškantis atranda mokytoją. O kur Jį rasti žmogui, kuris jaučia savyje galias, bet nemoka jų valdyt? Kuris neturi savo aplinkoje žmonių, kurie jam padėtų. Eit į parapsihologijos kursus ir akademijas? Juk žinot kiek tai kainuoja ir kiek duoda realios naudos pradedančiajam. Na tai jei jau esam tokie dvasingi pasidalinkim patirtim. Papasakokim kur radom savo Mokytojus. Priimkim mokinius, tie kurie jaučiam, kad galim. Pasikvieskit raganėlės naujų kolegių. Energetikai, chiromantai Jūs irgi kažkada buvot pradedantieji. Patys matom kiek žmonių skaito temas diena iš dienos, bet bijo net parašyt. Jūs toliau pažengę? Dalinkitės žiniomis. Kūrkite pradedančiųjų ratelius ir jiems padėkite. Papasakokite kaip sutikote savo Mokytojus. Papasakokite savo Kelią į Pažinimą. Sakot ne čia? O kodėl gi ne? Tai gi ne paslaptis čia atvertumėt. Tik rastumėt pasekėjų. Žmogui mėginančiam kažko ieškoti visi keliai geri. Įvedus į Google bet kokią užklausą, daugiausiai rezultatų dažniausiai duoda SM. Tai gal čia gali būti Kelio pradžia?
Atsakyti
Va taip va. Negi nėra ką pasakyt? Vadinasi tiek tos tolerancijos ir gėrio? Tiek noro padėti kitiems?
Atsakyti
QUOTE(Įdomu @ 2008 12 11, 16:19)
Va taip va. Negi nėra ką pasakyt? Vadinasi tiek tos tolerancijos ir gėrio? Tiek noro padėti kitiems?

Aš labai gera ir tolerantiška. Kuo galiu padėti? rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 12 11, 15:33)
Aš labai gera ir tolerantiška. Kuo galiu padėti? rolleyes.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Kas ieško, tas randa... biggrin.gif SM tam nėra pati geriausia vieta.
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 12 11, 16:33)
Aš labai gera ir tolerantiška. Kuo galiu padėti? rolleyes.gif  biggrin.gif



Smagu, kad kažkas nori padėt kitiems drinks_cheers.gif Kaip manai, kodėl taip sunku čia naujiems žmonėms?
Atsakyti
QUOTE(Įdomu @ 2008 12 11, 16:54)
Kaip manai, kodėl taip sunku čia naujiems žmonėms?

Man nebuvo sunku, kai prisiregistravau prieš metus g.gif priėmė visai gerai biggrin.gif
Ir netloge nebuvo sunku g.gif greit susiradau krūvą draugų... net jau per daug rolleyes.gif
Nuo pačios priklauso. Viskas čia normaliai, tik jumoro jausmo reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau ir aš naujokė. Per ketverius metus užsiauginau čia storą odą. Argi blogai?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 12 11, 16:50)
drinks_cheers.gif
Kas ieško, tas randa... biggrin.gif SM tam nėra pati geriausia vieta.



Na nėra geriausia. Tai, bet tame esme kur žmogui ieškot? Juk ne visi turi draugų ar pažįstamų galinčių įvest į tą ratą. Juk neparašysi skelbimo " Ieškau dvasinio Mokytojo" lotuliukas.gif O jei parašysi - ką kabint prie laiptinės durų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomu @ 2008 12 11, 16:54)
Smagu, kad kažkas nori padėt kitiems  drinks_cheers.gif  Kaip manai, kodėl taip sunku čia naujiems žmonėms?



Buvau ir as naujokas , iksliau toks esu smile.gif Uzsuku kartais prasiblaskyti ir pasijuokti is senu sklerozniku biggrin.gif

Jai rimtai.Jokios zinos nera uzdraustos , kita kalba kai nera prasmes ju sakyti , nes zmogus nesupras.Cia nekalbu apie tai ka kalba kai kurios dalyves , nes jos nelabai sugeba Objektyvia realybe suvesti su Neobjektyvia savo kalba. Todel ir sauna : ne visiems laikas ir vieta zinoti wink.gif Bukime atviri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomu @ 2008 12 11, 15:58)
Na nėra geriausia. Tai, bet tame esme kur žmogui ieškot? Juk ne visi turi draugų ar pažįstamų galinčių įvest į tą ratą. Juk neparašysi skelbimo " Ieškau dvasinio Mokytojo"  lotuliukas.gif  O jei parašysi - ką kabint prie laiptinės durų  lotuliukas.gif


Nepritariu. Jei jau turi internetą, gali pasiieškoti. Pilna pačių įvairiausių mokyklų. Pasirinkimas didžiulis. Ir niekas tau nepatars, kur geriausia eiti, nes kiekvieno kelias skirtingas. Nueisi vienur, nueisi kitur, nueisi trečiur. Ir gausi sau reikalingos info. Mokytojo ant padėklo niekas neatneš.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 12 11, 17:01)
Nepritariu. Jei jau turi internetą, gali pasiieškoti. Pilna pačių įvairiausių mokyklų. Pasirinkimas didžiulis. Ir niekas tau nepatars, kur geriausia eiti, nes kiekvieno kelias skirtingas. Nueisi vienur, nueisi kitur, nueisi trečiur. Ir gausi sau reikalingos info. Mokytojo ant padėklo niekas neatneš.


Tik nereikia idealizuoti mokytojo biggrin.gif Mokytojas desto tik tai kas nepriklauso nuo jo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ebor @ 2008 12 11, 16:03)
Tik nereikia idealizuoti mokytojo biggrin.gif Mokytojas desto tik tai kas nepriklauso nuo jo wink.gif


O kas sako, kad idealizuoju?
Kiekvienas sutiktas žmogus yra mokytojas, todėl galima apskritai jo neieškoti...
Atsakyti