Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinis tobulėjimas

QUOTE(vaižgantė @ 2008 12 11, 17:05)
O kas sako, kad idealizuoju?
Kiekvienas sutiktas žmogus yra mokytojas, todėl galima apskritai jo neieškoti...


na va , o tada kam tie zodziai kad SM tam ne vieta wink.gif
Atsakyti
Aš pati sau esu Mokytoja...čia ta prasme.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ebor @ 2008 12 11, 16:07)
na va , o tada kam tie zodziai kad SM tam ne vieta wink.gif


Manau, kad SM nėra tinkama vieta dalinimuisi ezoterinėmis žiniomis.
Atsakyti
Na taip naujokais buvom mes visi. Bet seniau buvo lengviau įsilieti čia į kompaniją ( gal tik man taip atrodo) bet dažnai matau žmonės kiekvieną dieną skaitančius vis tas pačias dienas, ir tik po kelių mėnesių parašančius kokią žinutę ir juos tuoj pat "suėda".
Kartais man atrodo, kad čia bandome patenkinti savo pasąmoningą norą priklausyti kažkokiai uždarai grupei, turėti ne visiems prieinamą ratą ir informaciją.
Taip mokomės mes iš visų, visur ir visada. Bet visai ne tai aš turėjau galvoje. Žmogus ieško atsakymų, vedlio, kad galėtų suprast save. O mes jam- " susitupėk", " tai ne visiems" g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 12 11, 17:16)
Manau, kad SM nėra tinkama vieta dalinimuisi ezoterinėmis žiniomis.



ezoterinis [gr. esoterikos - vidinis, uždaras] slaptas, paslaptingas, prieinamas tik išrinktiesiems (apie rel. apeigas, magiškas formules); neprieinamas.

Ezoterika tais tas pats kas Meksikietisku serijalu aptarinejimas.Ir tai ten nera taip slapta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 12 11, 17:16)
Manau, kad SM nėra tinkama vieta dalinimuisi ezoterinėmis žiniomis.



Ane? O tai kodėl tada išvis apie TAI čia kalbame? Kodėl liečiame savo temose sritis, kurioms čia "ne vieta" ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ebor @ 2008 12 11, 16:25)
Ezoterika tais tas pats kas Meksikietisku serijalu aptarinejimas.Ir tai ten nera taip slapta  smile.gif


Manai, kad yra prasmė SM pasakoti,pvz., kaip naudojant aiškiaregystę gydomas žmogaus fantomas?
Juk teiginys "Nemėtykit perlų kiaulėms"- ir reiškia, kad žinios perduodamos tik tam pasiruošusiems žmonėms.
Atsakyti
Na nemanau, kad verta. Tik manau, kad gal nereikia iš karto sumenkint žmogaus. Kad jei jis klausia reikia atsakyt. Jei matosi kad žmogus tikrai kažko ieško - patart kur ieškot. Apie energetinius gydymus, apie astralo keliones, apie daugybę dalykų neįmanoma papasakot ne tik čia, bet ir išvis internetu. Bet apie erdvės valymą, kad suteiktume gerą energiją savo būstui, apie tai, nuo pradėt gilintis į save, kur ieškoti info, apie pradedančiam prieinamą vizualizaciją, apie daug ką galima kalbėti ir čia.
Atsakyti
o kas cia ka menkina? vyksta draugiska diskusija ivairiais klausimais. man atrodo, yra net nuorodos i ivairiausias mokyklas su patritimi ir atsiliepimais - reikia tik paieskoti, ir pabandyti paciai - kas labiau priimtina, ten ir gilintis. reikia tik noro dirbti su savimi - o jo dazniausiai truksta, zymiai maloniau paplepeti - bet plepant rezultato niekad nepasieksi, nebent nori pasireniruoti retorikoje. o daryti kazka, ko pati nesupranti remdamasi tuo, kas parasyta forume.... na visi turi teise rinktis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 12 11, 17:38)
Manai, kad yra prasmė SM pasakoti,pvz., kaip naudojant aiškiaregystę gydomas žmogaus fantomas?
Juk teiginys "Nemėtykit perlų kiaulėms"- ir reiškia, kad žinios perduodamos tik tam pasiruošusiems žmonėms.



Nemetik perlu kiaulems , ta fraze manau ne jums mineti , nes tikrai iki tokio lygio dar tolokai , jai aplamai imanoma wink.gif

Aiskiariagste nuo zodzia aiskiai regeti.Aiskiai regeti savoka naudojama kaip prasmes matymas.Tai protas neaptemdytas , kuris Aiskiai Regi priezastis ir pasekmes.Todel Toks Aiskus regejimas nereikalauja jokiu fantomu , nes zmogus gali matyti pacia esme.O matantys esme , zino Kad gyditi neimanoma tos samones kuri Aiskiai Neregi.

fontomas Negydomas , fontomas zaidzia tik analogijos vaidmeni , tai kaip tam tikras kodas.

Kaip zinome is neteisingo supratimo , ateina neteisinga praktika.Kas duoda neteisinga rezultata.Ir kas galu gale aptemdo samone , kuri Aiskiai neberegi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ebor: 11 gruodžio 2008 - 17:32
QUOTE(ebor @ 2008 12 11, 17:25)
ezoterinis [gr. esoterikos - vidinis, uždaras] slaptas, paslaptingas, prieinamas tik išrinktiesiems (apie rel. apeigas, magiškas formules); neprieinamas.

Ir kam jums tos visos ezoterikos? mastau.gif
Įdomu, jei jauti pasipriešinimą iš aplinkos, reiškia tai ne tavo kelias.
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 12 11, 18:41)
Ir kam jums tos visos ezoterikos?  mastau.gif
Įdomu, jei jauti pasipriešinimą iš aplinkos, reiškia tai ne tavo kelias.


Jaigu jauti pasipriesinima , reiskias neteisingai judi ta linkme.
Atsakyti