QUOTE(Žanė @ 2009 03 10, 14:20)
na va, patarinėju, o pati dėl savo vonios susimakalavau. žodžiu, situacija tokia. išsirinkusi aš tokį nestandartinį variantą, plyteles 80x20 cm. klosime jas ne iki lubų. vienoje sienoje, kur bus wc, praustuvas ir bide, labai tinka jas dėti vertikaliai - į aukštį gaunasi tiksliai po pusantros plytos. kaip tik ekonomiškai, nelieka nupjaustytų plytelių. jei dėtume vertikaliai, tai reiktų dėti 20 cm, tada dvi plytas po 80 ir vėl 20 cm. žodžiu, kraštai ne per gražiausiai būtų, nupjaustinėta taip... taigi, čia gražiau dėti viską vertikaliai.
tačiau kitoje vonios pusėje, kur nišoje įkomponuota vonia, ten klosime kito atspalvio plyteles, ir jos kaip tik puikiai žiūrisi horizontaliai. atitinka plotį dviejų plytų po 80 cm, be to, nišos kraštai irgi po 80 cm. pats tas. galima žinoma dėti ir vertikaliai, tašiau vertikalios plytelės optiškai suskaido ir taip jau neplačią nišą ir dar labiau ją pasiaurina.
Jūsų nuomonė kokia? dėti tik vertikaliai abi puses, ar vieną pusę taip, kitą - kitaip?
ot prirašiau
savo klausimą apipavidalinu brėžiniais... matyt, nelabai aiškiai buvau surašiusi:
vonia, kai visos plytelės vertikaliai (puikiai tinka išdėstymas prie praustuvo, bide ir wc), bet man nelabai gražiai vonios pusės nišoje:
ir išdėstymas horizontaliai, gražiai ten, kur vonia, bet negražiai ten, kur praustuvas:
ten kur nėr plytelių, bus dažyta. pažeminimai nuo lubų ne dėl grožio, čia stogas toks.
ką daryt? ar dėti tik vertikalias, tik horizontalias, ar maišyt? spalvos jau ir taip skiriasi. kur praustuvai - pilkos, kur vonia - rožinės.