Įkraunama...
Įkraunama...

Kerštas vyrui

ka darote kai susipykstate su vaikinu/vyru? gal lekiate kur i klubus,pas drauges ar dar ka? blush2.gif kaip nuraminate liudesi? ar esate ka blogo padariusios tokioje situacijoje? blink.gif
Atsakyti
Kol nebuvom vedę tai lėkdavau pas drauges pasitūsinti ir ttt.O dabar kai jau vedę,kažkaip prigesau,nebent su vaiku kur išdumiam?
Papildyta:
ir šiaip apsipirkimas nuramina labiau nei draugės biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai einu pas drauges, šampės įkalti lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi anksčiau keršydavau, dabar jau ne. Augam augam ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dažniausia išnykstu visai ar bent pusei dienos, jei geras oras išeinu pasivaikščioti, nuvažiuoju pas draugę, ar pradžiuginu tėvus savo apsilankymu.... Leidžiu saviškiam truputi pasinervuoti, pati atvėstu ir jam leidžiu, juk kai po akim nėra visai kitaip ir mąstosi... biggrin.gif
Grįžusi visada pasakau kur buvau, kad nieko neprisigalvotu.... g.gif
Tačiau niekada nekeršiju ir neišduodu, kad ir kaip būtume susipykę.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Plakanti_sirdis @ 2008 12 12, 17:19)
Kerstas vyrui, ar susipyke esate ka blogo padare?

taip...
esu...
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2008 12 13, 23:42)
taip...
esu...


ir ka esi padariusi? blush2.gif
Atsakyti
kazkaip nelabai man gaunas su juo susipykti blush2.gif , jei ir sunervina-supykdo mane, tai sedziu susiraukusi ir tyliu ax.gif , paskui pats prieina ir sako- na papyk, issiliek, zinau kad senai jau nepykai nepraleisk tokios progos lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..smaikstuolis mano ax.gif ...vat taip ir gaunas, kad mes net nesipykstam wub.gif
Atsakyti
Va, atsivežė mano draugas mane pas savo tėvus..Šventėms..Tėvai į kaimą išvažiavo, namai tušti..Svetimas miestas..Jis pareiškė, kad į garažą nori eiti pasikrapštyti..aš paniurzgėjau, bet jis sako - žurnalų krūvą atsivežei, plius telikas yra, egzui mokykis... rolleyes.gif Veiklos pilna..O be to - juk reikia turėti savų pomėgių, kitaip žmonės būdami kartu gali uždusti, reikia pabūti atskirai ir pan..Na, ką, tiesą sako, išleidau..Vakarop, praėjus daugiau nei 8h vienai buvimo svetimuose namuose užsiožiavau..Kaip taip, net nepaskambina, gal man liūdna, gal gaisrą sukėliau..Taip supykau, kad išsidažiau, apsirengiau, pažiūrėjau, kur yra artimiausias prekybos centras, pasiėmiau pinigų ir eisiu..nesvarbu, kad naktis, nežinau, net į kurią pusę eit reikės doh.gif Ir kaip tyčia, besidažant akis tušu (nors naujas tušas) blakstienas sulipino net du kartus taip, kad tiesiog žiauriai atrodžiau, ėjau plaut, tada vėl dažyt ir vėl plaut..Nuojauta kuždėjo, kad tyčia čia kažkas darosi ir jis spės pareit, o aš jam neatkeršysiu... rolleyes.gif
Ir spėjo pareit, buvau su paltuku, jau ruošiausi eit..Užrakino duris, raktus paslėpė lotuliukas.gif Apsirengė, nusiprausė, užkando, tada atrakino, aš visa principuota ėjau prieky, jis pasivijo, apsikabino ir ėjom taip..juokės iš manęs, kai klausė kur einam, aš sakau į Babiloną,o kad ne į tą pusę einu- nesvarbu..
Dažnai man taip būna..Kaip kažkas sakė jau - darydavo taip, bet jau užaugo..man dar toli turbūt unsure.gif
Antras keršijimas - eiti į atskirą lovą miegot...Bet, dieve, kaip tuščia būną miegot atskirai...jau ilgas laikas to nebepraktikuoju... cool.gif
Atsakyti
Su draugem lekiu tada, kada pati noriu, o ne kad atkersyciau! Kazkaip nesuprantami man tokie dalykai, konfliktus mes sprendziam civilizuotai, tiesiog issisnekam, issiaiskinam ir viskas. Gal ir jums taip reiktu? Kerstas nieko neissprendzia, greiciau griauna.
Atsakyti
QUOTE(Balta balta @ 2009 01 05, 23:54)
Su draugem lekiu tada, kada pati noriu, o ne kad atkersyciau! Kazkaip nesuprantami man tokie dalykai, konfliktus mes sprendziam civilizuotai, tiesiog issisnekam, issiaiskinam ir viskas. Gal ir jums taip reiktu? Kerstas nieko neissprendzia, greiciau griauna.

Teisingai! Nereikia keršyti vyrams! Jie juk irgi žmonės.... unsure.gif
Atsakyti
Zmones ,tai zmones..smile.gif as tai pora kartu atkersyjau.. smile.gif taip negraziai,bet man dzyn uztat padare isvadas ir daugiau taip nedaro..tik pripratink...nepagalvos net ,kad kazkaas negerai.
Atsakyti