Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlių įteikimas per pasiuntinį

cia visur skirtinagai buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renatukasss @ 2009 05 15, 00:48)
cia visur skirtinagai buna mirksiukas.gif


o mazdaug? mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzsisakiau as "tarp geliu" husara ir labai nusivyliau. jau daug kas sake kad punktualumu jie nepasizymi, na delto dideliu problemu nekilo, atvyko 10min anksciau, bet esme ta kad husaras buvo GIRTAS! Labai sunervino ir kadangi netoli gyvenu iskart nuejau i tarp geliu salona ir pareikalavau grazinti pinigus, sako negali buti, jis negeriantis! Paprasiau kad ji pakviestu ir paziuretu koks jis negeriantis, atvaziavo gana greitai, bet kazkodel iejo per galines duris ir nemaciau ar jis su masina. Pasiule vaziuot i ligonine atlikti tyrimu, uz kuriuos as tureciau sumoketi 150lt! Sako vaidenas tau, as tik pavarges. Kai pasakiau kad visiem taip pasirode, tai sako jus patys visi girti, as juk su masina! tai padekojau uz sugadinta svente ir isejau.
Jai jau kas is ju uzsisakinesit tai siulyciau paprasyti kad uzsakyma atliktu ne UGNIUS, nes arba jis girtas dirba, arba naturaliai taip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
man irgi teko karta garbe smile.gif gauti is Florisimos geliu. Netiketai kolegos is Klaipedos atsiunte, bet pasiuntinys atejes su geliu puokste pakomentavo smile.gif kas jus cia taip myli, kad tokia baisia ir pigia puokste siuncia. netekau zado nuo jo komentaro.
Atsakyti
manau, gėlių įmonės turėtų atkreipti didesnį dėmesį į savo pasiuntinius ir atsirinkti smile.gif kazkoks pasiuntinys gali sugadinti gėlių gavimo džiaugsmą blink.gif
Atsakyti
Man tai yra zavu, nes vis kitaip nei visada smile.gif
Atsakyti
Kai vyras per mano gimtadieni buvo komandiruotei tai irgi padare tokia staigmena. Kadangi jis visai ne romantikas tai buvau tikrai labai nustebinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lita7 @ 2009 09 29, 15:10)
manau, gėlių įmonės turėtų atkreipti didesnį dėmesį į savo pasiuntinius ir atsirinkti smile.gif kazkoks pasiuntinys gali sugadinti gėlių gavimo džiaugsmą  blink.gif

Taip, tikrai mačiau vieną tokį pasiuntinuką, kuris vos kažkokį banalų tekstą paslebizavojo, ir šiaip su tais rūbais atrodė kaip kaliausė kažkoks, nes buvo tas kostiumas gerokai per didelis. Žodžiu, vaizdelis buvo nekoks doh.gif
Atsakyti
as buvau nustebusi kai atidarius duris pamaciau graziai pasipuosusi vaikina su laaaaabai grazia puokste, man tai bivo nuostabu, kad net asara isriedejo
Atsakyti
as kiek maciau berniuku,tai visi buvo berniukai-saldainiukai wub.gif
kaip is zhurnalu wub.gif ir sakydavo taip,ale patys sveikina is visos sirdies biggrin.gif
Atsakyti
o as avo vyra taip nustebinau biggrin.gif tik ne su gelem, bet brendzio butelis, ivairus vaisiai. Viskas sudeta i dideli pinta krepsi, apibarstyta roziu ziedlapiais, idetas butelis, vaisiai( ananasas, bananai, apelsinai ir t.t) ir dar atvirute prisegta su mano pasirinktais zodziais. Ir nusiunciau i darba. Visiems buvo sokas...dazniausiai uzduodamas klausimas: ka zmona prisidirbo thumbup.gif o man siaip norejosi gera staigmena padaryt blush2.gif
Atsakyti
Net pati nepamenu kaip šovė tokia mintis, bet norėjosi kaip nors nustebinti artimą žmogų. Nebuvo tada nei jokios progos, nei šventės, paprasta eilinė diena.Prašiau, kad išrinktų gražią puokštę ir tik ne rožes doh.gif Kitą dieną taip laukiau skambučio, kada praneš jog jau gavo biggrin.gif Pasakė, kad matė pro langą kaip atvažiavo mašina, išlipo vaikinas su gėlėm, pagalvojo, kad pas kaimynus jau neša biggrin.gif Ir staiga išgirsta durų skambutį biggrin.gif


QUOTE(loretita2 @ 2009 10 17, 18:21)
as buvau nustebusi kai atidarius duris pamaciau graziai pasipuosusi vaikina su laaaaabai grazia puokste, man tai bivo nuostabu, kad net asara isriedejo


Na va, gėlių gavėja pati parašė, kaip jai patiko biggrin.gif
Atsakyti