Įkraunama...
Įkraunama...

Pėdkelnės, puskojinės, kojinės, kojinaitės...

Jei išsirenki kokybiškas tai tikrai nesmunka. mirksiukas.gif Nei karto taip nėra nutikę man, tfu tfu tfu. Turėjau visokių, ir po 20-30 lt, kartą ir 80lt suplojau doh.gif - nepamačiau jokio skirtumo tarp jų. Toje pačioje Maximoje galima tikrai geras nusipirkti, tiesiog reikia sau rasti tinkamas. Čia, manau, tas pats kas ir su paprastomis, juk kiekviena iš mūsų turi savo mėgiamiausią firma... rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 06 25, 16:16)
labai patogu, neislenda pedkelniu guma kur nereikia.

Oj priminei ta kartais matoma vaizda, ka pedkelniu guma islenda is po dzinsu blink.gif Niekaip nesuprantu kam ten jas kaikurios dedasi biggrin.gif

QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2009 06 25, 17:01)
Da norejau paklausti o kokiu spalvu renkates kojiniams siokiu laiku kai saulute ir siluma perdaug nelepina??  kaip Jums tinklines?

Kazkada labai megau tinklines smile.gif Dabar jau nebepamenu kada paskutini kart buvau uzsidejus smile.gif Dar buvau sugalvojus jas ant baltu pedkelniu nesioti biggrin.gif Tiesa dabar jau nebeisivaizduoju kaip turetu but nepatogu su dviejomis pedkelnemis biggrin.gif

QUOTE(tomkac @ 2009 06 25, 19:46)
Jo jo... aš irgi stengiuos tikiu būt... biggrin.gif  Už tai fetišistu mergos kažkurioj temoj apšaukė... biggrin.gif

Na tokiu isvadino ne del to, kad rupinies ir perki, o kad visas temas apie kojines seki biggrin.gif

QUOTE(neZinanti @ 2009 06 25, 19:57)
po to kai einant Europos PC nusmuko viena priklijuojama kojine tokiu nebeperku smile.gif

Man buvo nusmuke grizinejant nakti namo doh.gif biggrin.gif Ir dar sijonas vis kilo doh.gif Vaizdelis aplinkiniams geras buvo biggrin.gif

QUOTE(Puikiausioji @ 2009 06 25, 20:27)
Man tai vasara, kai silta, be rysio atrodo kojines. Nebent to reikalaujama darbe.

Pas mane kai kojos amziais randuotos net vasara retai be kuno spalvos pedkelniu iseinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2009 06 25, 21:21)

Na tokiu isvadino ne del to, kad rupinies ir perki, o kad visas temas apie kojines seki  biggrin.gif



Aš daug temų čia seku, tik ne visose per daug reiškiuos... biggrin.gif
Atsakyti
Patinka tokios mirksiukas.gif Ir rudas, ir juodas, ir baltas, ir tinklines megstu lotuliukas.gif Na, ne karo laikai, kad kokybisku, mergaites, nerastumete tongue.gif Neteko nekart raudonuot, kad smunka blush2.gif Graziai ant kojos atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm♥nytė @ 2009 06 25, 16:30)
lotuliukas.gif  aha "miegu"

tuomet tau reikia pirkti tas kur būna plati guma, na tie nėriniai platūs - beveik sprindžio pročio.
savo apkūniom (taip pavadinkim) klientėm tokias rekomenduodavau, nes labai geražiai ypač po kelnėm matydavosi suspaustos kaip sasyskos hihihi.gif

ir stenkis kuo aukščiau užsitempt  mirksiukas.gif na kad nesiraitotų aišku nugaroj.

man reiktu prisegamu vilnoniu miegui biggrin.gif o ,,miegui'' jokiu kojiniu nereik irnesakyk.gif

tai, kad as ir turejau su placiom juostom-neriniais.... ir uzsitempdavau normaliai... matyt tiesiog siaip jos ne man g.gif labiau prie dusios prisegamos ir pedkelnes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kalissta @ 2009 06 25, 17:48)
Galetu gi visi tokie supratingi buti  ax.gif


ax.gif Na zinai, poto reikialauja kad nesiociau pastoviai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Srx @ 2009 06 26, 09:53)
ax.gif Na zinai, poto reikialauja kad nesiociau pastoviai  blink.gif

Tai ir nesiok tongue.gif Kas neleidzia lotuliukas.gif ?
Atsakyti


keista skaityti apie smunkancias prilimpancias kojines, tiesa, tokias devejau labai seniai, bet priesh kokius 6 metus tai pastoviai devedavu, labai ivairiu turejau ir nei karto nesusiduriau su tuo, kad smunka g.gif Devejau ir kai stambesne buvau ir kai smulkesne, tik va su prisegikliais prisegamos nepatogios, bet reikia prisegikli gera isigyti, kad netemptu kojines ju zemyn biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 06 25, 17:25)
Geriau jau tie mazyciai riesutelio dydzio bliliantai, nei kojiniu laikikliai. lotuliukas.gif


Na taip, jei reiktu rinktis tai geriau riesutelio dydzio biggrin.gif bet siaip abu variantus imciau ax.gif biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Gin, man tai yra nusmukusios kai jau nuo ilgo nesiojimo nebelipo, o seip tikrai keista jei pper pirma kart smuktu g.gif
Atsakyti
man su tom spalvom vistiek tiek kojines tiek pedkelnes perkant pavasari ir vasara kai nekarsta sunku apsipresti, tos kuno spalvos nebent i darba siaip jau pabode...juodas ziemai palieku smile.gif o vat man kazkaip grazu dar baltos wink.gif bet kartais nedrasu iseiti kazkaip cia taip neiprastai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neZinanti @ 2009 06 25, 19:57)
po to kai einant Europos PC nusmuko viena priklijuojama kojine tokiu nebeperku smile.gif man jas nesiojant visada buvo paranoja, kad kokia geda bus jei viesoje vietoje nusmuks, taip ir nutiko  lotuliukas.gif prisikalbejau

tai gal kojos pagaliukai g.gif
man kažkaip sunku net patikėti, nes niekada jos man nesmuko, o nešioju seniai ir pastiviai. pėdkelnes tik žiemą nes šilčiau kažkiek. bet kojnių dauguma nei pėdkelnių rolleyes.gif
Atsakyti