Įkraunama...
Įkraunama...

Pėdkelnės, puskojinės, kojinės, kojinaitės...

tai kad nelabai... arba mano skonis sugedęs...
Atsakyti
QUOTE(tomkac @ 2008 12 23, 18:35)
tai kad nelabai... arba mano skonis sugedęs...

Viskas priklauso nuo žmogaus stiliaus mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Ką domina vienspalvės storos šiltos moteriškos pėdkelnės (panašios kaip būna vaikiškos), tai pradėjo gaminti "Skinija". Mačiau šiandien PC - yra juodų, rudų, raudonų, oranžinių. Palyginti nebrangios - šiek tiek daugiau nei 20 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 12 27, 20:55)
Ką domina vienspalvės storos šiltos moteriškos pėdkelnės (panašios kaip būna vaikiškos), tai pradėjo gaminti "Skinija". Mačiau šiandien PC - yra juodų, rudų, raudonų, oranžinių. Palyginti nebrangios - šiek tiek daugiau nei  20 Lt.

o kaip jų kokybe?
Atsakyti
Mergaites, help! Noriu patarimo... Ar pedkelnes su mazai denu (20) storina blauzdas? Na tarkim lyginant su pedkelnem su 40denu? Nebezinau jau as, pasimeciau doh.gif ismaisiau visa miesta del vienu, ne tas nusipirkau (su dvigubai maziau denu) verysad.gif o kainele labai didele...
Tai va, nezinau ka daryt. Bo mano blauzdos stambokos, dabar mastau ar su pedkelnem 20denu neatrodys dar didesnes. Padekit! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2008 12 30, 19:46)

Na manes niekada tokie klausimai nekamavo, todel nebandziau palyginti, bet logisku sprendimu daug labiau storint turetu parinkta netinkama spalva, rastai arba blizgios pedkelnes, o ne ju denai. Tarp 20 ir 40 denu skirtumas yra, bet tikrai ne toks didelis kad labai skirtusi.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 12 29, 12:20)
o kaip jų kokybe?

Neradau savo dydžio, nepirkau, tai sunku pasakyt. Sudėty 80 % medvilnės, gal ir neblogos unsure.gif
Atsakyti
superines tos pedkelnes su katinais thumbup.gif
Atsakyti
Tegul Naujieji metai
Tyrą džiaugsmą neša,
Naują laimę, viltį, troškimus;
Tik ne po mažą lašą,
O kupinomis taurėmis visus, visus metus!
Atsakyti
ilgų kojų tokiom reikia....
Atsakyti
tokiom petkelnem turi but tobulos kojos
Atsakyti