Įkraunama...
Įkraunama...

Cosatto vežimėliai

QUOTE(opa-opa @ 2009 09 11, 11:47)
o mano supratimu, tai neturėtų būti patogus vežimėlis vaikui, nes sėdima dalis yra sėdima dalis ir neturi gulimos.. Kad ir verčiasi atgal - vaikas vistiek lieka suriestas... Tas pats, kaip mums paties atsigult i lovą su kėde.. Na, bet čia tik mano nuomonė..


Na tai nera vienintelis toks vezimelis ax.gif , siaip nematau nieko blogo tokioj padety gulimoj, kokia jis suteikia... Juk ne nakciai migdysiu vaika, o cia jau paauges, jei kartais uzmigtu bevaikstant po parka blush2.gif
Tai visgi, kaip jam sekasi vaziuoti ziema ? Suprantu, kad reiktu uzfiksuoti priekinius ratus, bet siaip, ar nera vargo su juo tokiu metu laiku? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryto rasa: 11 rugsėjo 2009 - 18:36
na dėl miego tai turbūt klysti - sėdimą dalį pradėsi naudoti nuo kokių 8-9 mėn. Tokio amžiaus mažyliai dar miega min du kartus dieną ir tikrai ne po pusvalandį snaudžia. Aš galvoju, kad vežimas turėtų būti pritaikytas patogiam vaiko miegui dienos metu (kad galima būtų pamigdyt lauke, pvz). Na,bet jeigu į jį sodinsi trimetį - tai Tu teisi, jokių problemų dėl sėdimos dalies padėties.
Ratukai - iš patirties galiu pasakyt, kad nedidukai ratukai duoda daugiau barškėjimo-dardėjimo.. Jei planuoji daug važiuoti mišku ar nelygiu keliu, geriau rinkis didesnius ratus arba triratį variantą. Kitas dalykas,kas svarbu - reguliuojami amortiztoriai. Nežinau, ar šie vežimai juos turi.
Atsakyti
QUOTE(opa-opa @ 2009 09 11, 18:53)
na dėl miego tai turbūt klysti - sėdimą dalį pradėsi naudoti nuo kokių 8-9 mėn. Tokio amžiaus mažyliai dar miega min du kartus dieną ir tikrai ne po pusvalandį snaudžia. Aš galvoju, kad vežimas turėtų būti pritaikytas patogiam vaiko miegui dienos metu (kad galima būtų pamigdyt lauke, pvz).
Ratukai - iš patirties galiu pasakyt, kad nedidukai ratukai duoda daugiau barškėjimo-dardėjimo.. Jei planuoji daug važiuoti mišku ar nelygiu keliu, geriau rinkis didesnius ratus arba triratį variantą. Kitas dalykas,kas svarbu - reguliuojami amortiztoriai. Nežinau, ar šie vežimai juos turi.



Dekui uz nuomone 4u.gif
Reikes pasidometi ir kitais modeliais smile.gif
Pvz PegPerego SKATE - man kazkuo panasus i Cosatto, gal jis geriau ziema ? g.gif Ten gulima padetis lyg ir yra blush2.gif Na as dar naujoke vezimeliu temoje, tai kol kas tik ir renkuosi pagal grozi, nes neteko susidurti nei su jokiu vezimu iki siol smile.gif O tuos kur kazkada stumdziau jaunesniuju giminaiciu, tai vaziavo ir ok buvo, nerupejo tada nei modeliai, nei patogumai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(opa-opa @ 2009 09 11, 13:47)
o mano supratimu, tai neturėtų būti patogus vežimėlis vaikui, nes sėdima dalis yra sėdima dalis ir neturi gulimos.. Kad ir verčiasi atgal - vaikas vistiek lieka suriestas... Tas pats, kaip mums paties atsigult i lovą su kėde.. Na, bet čia tik mano nuomonė..

man tokie dalyki ir nepatinka schmoll.gif mano mergyte labai daznai miegodama vezime apsiversdavo ant pilvuko,o tokiame manau kad negaletu apsiversti schmoll.gif
Atsakyti
Labai idomu butu suzinoti jau turinciu nuomone, o ne tik mananciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryto rasa: 15 rugsėjo 2009 - 07:49
Mes turime Cosatto Cabi 3 in 1. Pakolkas (naudojam 2 menesius) tik viena trukuma radau - rankena per trumpa, mes pakankamai auksti, nezinau kaip taip neatkreipem demesio... Pirmas vezimaitis, tai taip ir gavosi. Na galima kenteti, ir neplanuojam del to keisti vezimo, bet noretusi ilgesnes. Jis matyt mazesniems zmonems.
Siaip viskas puikiai - lengvas, labai manevringas. Tiesa, amortizatoriu jokiu nera
Atsakyti
user posted image
Cosatto Cabi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrele2000: 29 rugsėjo 2009 - 02:32
QUOTE(Peachgirl @ 2009 09 28, 23:32)
Mes turime Cosatto Cabi 3 in 1. Pakolkas (naudojam 2 menesius) tik viena trukuma radau - rankena per trumpa, mes pakankamai auksti, nezinau kaip taip neatkreipem demesio... Pirmas vezimaitis, tai taip ir gavosi. Na galima kenteti, ir neplanuojam del to keisti vezimo, bet noretusi ilgesnes. Jis matyt mazesniems zmonems.
Siaip viskas puikiai - lengvas, labai manevringas. Tiesa, amortizatoriu jokiu nera


Aciu uz atsakyma! 4u.gif
Vadinasi, teks mums jo atsisakyti, nes as pati esu auksta, o jei dar ir rankena zemokai, ir kaip pagal foto speju - lopsiukas, tai tada nekas sad.gif Del to ir Bugaboo atsisakiau..
Ech, o sitas toks grazus! wub.gif Ta spalva, kur idejai, ir buvom nuziureje...
Atsakyti
Gal ką sudomins?
http://www.supermama...;#entry32772021
Atsakyti
Labas, o kur juos Lietuvoj galima apziureti ir nusipirkti?
Atsakyti
mes turim cosatto YO, na pakolkas tai tik + esam labai patenkinti, pirkdami gavom 4 metu garantija.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2011 01 02, 22:44)
mes turim cosatto YO, na pakolkas tai tik + esam labai patenkinti, pirkdami gavom 4 metu garantija.. mirksiukas.gif

o ar Yo turi gulima padeti?
Atsakyti