Įkraunama...
Įkraunama...

Kvartalas ''Pavasaris'' Jonažolių g., Lazdynuose

hi.gif ieki, aciu tau uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ieki2926 @ 2008 12 15, 10:18)
Mes turim moket:
1. Sildymas pagal saskaitas is VE;
2. Karstas vanduo pagal saskaitas is VE;
3. Elektra pagal skaitliuka is skydines, moket per Atsiskaitymo knygute;

...


O karšto vandens sąskaitos jau buvo? Nes mes tai dar negavom. Bet dar kaip ir nenaudojom kol kas, tai gal ir nebus?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(blalala @ 2008 12 15, 12:31)
O karšto vandens sąskaitos jau buvo? Nes mes tai dar negavom. Bet dar kaip ir nenaudojom kol kas, tai gal ir nebus?.. g.gif

Karstas vanduo turetu but paskaiciuotas toj pacioj VE saskaitoj, sykart dar nebuvo tu stebuklingu eiluciu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolcik: 15 gruodžio 2008 - 12:41
Man pradejo viskas aisket...
Aldona kazka minejo, kad gali buti, kad rubiseifas dar neveikia,
nelabai supratau kas tai yra, todel susiradau internete info
Tai sistema, pagal kuria gali individualiai nuotoliniu budu skaiciuoti davikliu parodymus,
tokius kaip siluma ir karstas vanduo.
Jei si sistema musu name dar neveikia, tai kas is to, kad Vilniaus energijai pateiktas prasymas
individualiai skaiciuot uz sildyma?
Dabar belieka issiaiskint, kas kaltas, kad laiku si sistema nebuvo paleista. Gal Skirnuva? Gal Aidas? Gal dar kas nors?
Daugiau info apie rubiseifa:
www.rubisafe.lt
Atsakyti
QUOTE(ieki2926 @ 2008 12 15, 12:18)
Mes turim moket:
1. Sildymas pagal saskaitas is VE;
2. Karstas vanduo pagal saskaitas is VE;
3. Elektra pagal skaitliuka is skydines, moket per Atsiskaitymo knygute;

...


Bet moket turbut galima vienu pavedimu (na buna banko sistemose ruosiniai, ten ir sildymas ir vanduo ir elektra buna) ir internetu g.gif
Papildyta:
QUOTE(ieki2926 @ 2008 12 15, 12:43)
Man pradejo viskas aisket...
Aldona kazka minejo, kad gali buti, kad rubiseifas dar neveikia,
nelabai supratau kas tai yra, todel susiradau internete info 
Tai sistema, pagal kuria gali individualiai nuotoliniu budu skaiciuoti davikliu parodymus,
tokius kaip siluma ir karstas vanduo.
Jei si sistema musu name dar neveikia, tai kas is to, kad Vilniaus energijai pateiktas prasymas
individualiai skaiciuot uz sildyma? 
Dabar belieka issiaiskint, kas kaltas, kad laiku si sistema nebuvo paleista. Gal Skirnuva? Gal Aidas? Gal dar kas nors?
Daugiau info apie rubiseifa:
www.rubisafe.lt


MAn tai itarimu kilo, kai VE mergaite pasake, kad pas mus skaiciuojama pagal plota ir jokiu zenklu nemato, kad pas mus butu kolektorine sistema, kad galima butu individualiai paskaiciuot doh.gif
Atsakyti
Nu p.....c!!!!!!
pasiskambinau i RubiSafe, apsimetus durnike ir paklausiau ar turiu
as slaptazodzius, sujunge su aptarnavimo grupe ir
man pasake, kad Jonazoliu 17 namas dar nepajungtas, vyksta derinimo
darbai, konfiguracijos ir pan, greiciausiai bus pajungta tik Sausio vidury!!!!!!
Tai mokesim pagal plota iki Vasario!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2008 12 15, 12:30)
hi.gif ieki, aciu tau uz info  4u.gif


prasom mirksiukas.gif
Atsakyti
Va pasirodo mano buves kolega K3 gyvena, kaip tik uzsukes buvo, tai sake jie moka pagal parodymus, aisku ju sistema jau sureguliuota pavasari buvo, ir kas idomiausia, kad uz praeita sildymo sezona nieko nemokejo (aisku ir pajunge link pavasario, bet esme ta, kol nebuvo sureguliuota tai nieks ir saskaitu nesiunte)sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolcik: 15 gruodžio 2008 - 13:28
Gal kam nors prireiks info apie musu radiatoriu daviklius WHE460Z:
Kaip sifruoti skaicius?

1- 00111 - tiek silumos vnt jau sunaudojau
2- m88888 - tik kad zinotume, kad rasalas nesibaige wink.gif
3- 31.08 - data, kai buvo uzprogramuotas
4- m00000 - suvartotas silumos kiekis iki 31.08

O cia is anglu verciau pazodziui:
1- dabartinis skaitymas
2- testavimas
3- data nustatymo
4- suvartojimas nustatyta diena

kam reikia pilnos instrukscija-info (anglu k, pdf) galiu i pasta atsiust.

PS. kas baisiausia, dabar mokam pagal plota, veliau pagal davikli, o jis jau
sukasi nuo Rugpucio 31d., kartais nereikes kiek prasisuko apmoketi?
ar is naujo data nustatys? gal automatiskai pasikeis data, kai prades RubiSafe veikti?
Atsakyti
Kalbejau su Romualdu apie tai, ka ieki parase (zodziu ar nebus taip, kad dvigubai dar moketi prireiks, kai daviklius ijungs doh.gif ) Tai zmogelis pamyke, kazka bande aiskinti, zodziu sake, kad davikliu info saugoma 1 metus, bet man itarimas kyla, kad kai sumokesim uz lapkriti, dar reikes uz ta pati lapkriti pagal daviklius sumoketi blink.gif tikiuosi, kad nebus taip...
Atsakyti
Uogiene, mes si treciadieni 19h darom musu laiptines susitikima pas mane.
Jolcik dar padaris skelbimuku, pakabinsim prie duru. Reiketu tuos reikalus (ka daryt, ka kaltint, ko imtis) aptart tarp daugiau galvu mirksiukas.gif
uzsuk wink.gif

QUOTE(Uogienė @ 2008 12 15, 15:00)
Kalbejau su Romualdu apie tai, ka ieki parase (zodziu ar nebus taip, kad dvigubai dar moketi prireiks, kai daviklius ijungs  doh.gif ) Tai zmogelis pamyke, kazka bande aiskinti, zodziu sake, kad davikliu info saugoma 1 metus, bet man itarimas kyla, kad kai sumokesim uz lapkriti, dar reikes uz ta pati lapkriti pagal daviklius sumoketi  blink.gif tikiuosi, kad nebus taip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ieki2926: 15 gruodžio 2008 - 15:17
QUOTE(ieki2926 @ 2008 12 15, 15:16)
Uogiene, mes si treciadieni 19h darom musu laiptines susitikima pas mane.
Jolcik dar padaris skelbimuku, pakabinsim prie duru. Reiketu tuos reikalus (ka daryt, ka kaltint, ko imtis) aptart tarp daugiau galvu  mirksiukas.gif
uzsuk wink.gif


o, butinai
Atsakyti