Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės, gyvenančios Mančesteryje...

smile.gif+2012 02 26, 11:15-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2012 02 26, 11:15)
Laba diena , svarstom su vyru galimybe keltis gyvent i platesnius vandenis. Siuo metu esam North Yorkshire. Tarp variantu turim ir Mancesteri. Tik deja nieko ten nepazistam. Sakykit ten jau gyvenancios- ar nenusivylet? kaip nuomos kainos, tvarka rajonuose, zmones?Girdejau kad nusikalstamumo yra nemenkai, ar tiesa? Pripratau prie musu ,,kaimo'' ramybes tai kazkaip baugu keltis nezinomyben su mazais vaikais...


Sveika, as atvaziavau is londono, tai patys pirmi metai cia man buvo nuobodoki... bet dbr man cia patinka. Tiek zmones, tiek kaimynai, gydytojai... Nezinau kokios kainos pas jus ''kaime'' bet palei londona cia daug pigiau!
As kai atvaziavau irgi buvau girdejus apie nusikalstamuma, bet per tris metus ne karto nesusiduriau ir nelabai ka girdejau!

Atsakyti
Na pas mus 2 bedroom kotedzas be kiemo ir be parkingo vid. 450-500 per men, be jokiu mokesciu.Tai skaitau nemazai, nes pati noriu nuomuotis 3 bed. su kiemu ir parkingu, kas cia kainuotu nuo 650, council tax butu apie 150, tai manau yra gan daug.Nes musu algos - minimumai. Uztai norim keltis kur daugiau darbu ir ne vien 6.08 per valada kaip susitare visi duoda.

Mano bedradarbes gimines apvoge ten, indai- isnese 120 gramu aukso, nemazai pinigu, bet juk taip atsitikt gali bet kur ir bet kam, o as asmeniskai tiek namie nelaikyciau, ir dar neapdraudus. Mane labiau domina ramybe miegamuosiuose rajonuose- ar triuksmauja zmones, ar nebaisu nakti is darbo eit? Pas mus penktadienio vakare nei muses nezvimbia, is darbo 10 val. einu per didziausius patamsius be jokios baimes.
Atsakyti
Sveiki. Galiu priziureti Jusu mazyli savo namuose. Pati auginu 2 metuku sunu. Mes gyvenam Blackley (M9). Jeigu reiktu, yra rekomendacijos is buvusiu klienciu.
Jeigu Jums galiu padeti rasykite i pm arba skambinkite tel. 07599409305 (Jolanta).
Atsakyti
sveiki o jus manchesteryja gyvenat su seima ar su vaikuciu viena .mes planuojam su drauge atvykt 5dienom ir ieskom kur galetumem pigiai apsistot nes ir pinigeliu tiek teturim .gal zinoti koki butuka ten pigiai issinuomot ar hostely .apsizvalgytumem kaip ten su darbais gal ka rasciau ir veliau atvykciau apsigyvent ten turiu du vaikucius.rasiau ce frosty frosty jum
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asharsandra: 07 spalio 2012 - 11:31
Sveikos,

ar yra dar cia bendraujanciu mamu is Manchester'io?
Atsakyti
Manchesterietes drovios, ar jau ziemos miegu miega? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(InTro @ 2012 12 19, 15:30)
Manchesterietes drovios, ar jau ziemos miegu miega? biggrin.gif


ne visos miega ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2012 12 19, 18:11)
ne visos miega  ax.gif  ax.gif

Lb smagu matyti smile.gif esate is pacio mancesterio?
Atsakyti
QUOTE(InTro @ 2012 12 19, 18:27)
Lb smagu matyti smile.gif esate is pacio mancesterio?


na, ne paciam centre, bet is greater manchester. o tu?
Atsakyti
Mums iki mancesterio 20min. - Rochdale smile.gif mes dar sviezus cia, dar nei menesio nera. bet jau pabuvojom kaledinej mugej, ar kaip ten ji vadinama, grazuuu smile.gif
Atsakyti
Gal yra norinciu padirbeti su Avon kosmetika ? daugiau informacijos - rasykite man i AZ
Arba registruokites puslapyje
http://www.avonconne...username=alinux
Atsakyti
Vaje kaip tylu cia verysad.gif
Atsakyti