Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Merginos, is kur gaunat tokiu dailiu serveteliu po tortu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 12 30, 16:14)
bigsmile.gif koks grazutis  bigsmile.gif
su kuo ten puosta - trupiniai, migdolu plokstem ar kitais riesutais?  ax.gif


Ten nuga (migdolu riesutai nuluptom odelem, siek tiek padziovinti orkaitej, tada susmulkinti, ir pakepinti su sviestu ir cukrumi) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Inočka @ 2008 12 30, 16:56)
Merginos, is kur gaunat tokiu dailiu serveteliu po tortu ax.gif


Is Arevitos biggrin.gif (Cipciukas parupino) biggrin.gif Bet kazkada maciau Akropolio Maximoj pirkti, bet jau labai seniai...
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 30, 17:24)
Ten nuga (migdolu riesutai nuluptom odelem, siek tiek padziovinti orkaitej, tada susmulkinti, ir pakepinti su sviestu ir cukrumi) smile.gif

dekui uz ats 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 30 gruodžio 2008 - 17:49
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 30, 15:21)
Ananasinis tortas su nuga



Koks fainuolis bigsmile.gif Mielai pasivaišinčiau dabar prie arbatėlės ax.gif
O Arevita tai kaip pastebėjau auksinė parduotuvė išvis, taip noriu ten, o niekaip nusigaut dar vis nesugebėjau doh.gif
Atsakyti
As pati jau apie ji svajoju biggrin.gif taip noriu gabalelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 12 30, 18:56)
Merginos, is kur gaunat tokiu dailiu serveteliu po tortu ax.gif


Galima gauti bet kurioje Maximoje tame skyriuje kur servetėlės ar įvairūs vienkartiniai indai
Atsakyti
QUOTE(pievu putpelaitė @ 2008 12 30, 19:50)
Galima gauti bet kurioje Maximoje tame skyriuje kur servetėlės ar įvairūs vienkartiniai indai


protest.gif pas mus nei vienoje pardeje nera , arba as apakusi galutinai , tik URMO BAZEJE ir AREVITOJE ju ira ivairiu , bet tik Arevitoje parduoda po kiek nori , o bazeja , kad parduotu reikia ant keliu sliauzioti mad.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu putpelaitė @ 2008 12 30, 19:50)
Galima gauti bet kurioje Maximoje tame skyriuje kur servetėlės ar įvairūs vienkartiniai indai


Tikrai nesutinku su siuo pasakymu schmoll.gif nera bet kurioje Maximoje...
Atsakyti
Gal kur yra uzstrigusiu , bet as tikrai nesu maciusi pardese ....tiesa buna dar TOMAS FILIPSE , bet dingsta per minute doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 30, 22:08)
Tikrai nesutinku su siuo pasakymu  schmoll.gif nera bet kurioje Maximoje...

aš esu iš nedidelio Lietuvos miestelio. Pas mus yra trys Maximos ir aš tai vienoje tai kitoje nusiperku.
Atsakyti
QUOTE(pievu putpelaitė @ 2008 12 30, 20:11)
aš esu iš nedidelio Lietuvos miestelio. Pas mus yra trys Maximos ir aš tai vienoje tai kitoje nusiperku.


Na reiks atidziai apziureti, bet as ir taip kiekviena karta apziuriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu putpelaitė @ 2008 12 30, 20:11)
aš esu iš nedidelio Lietuvos miestelio. Pas mus yra trys Maximos ir aš tai vienoje tai kitoje nusiperku.


Nepriestarausiu , nes 100 metu nebuvusi mazesniuose miesteliuose , gal ten ir yra smile.gif
Atsakyti