Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(davija @ 2009 01 03, 15:25)
wild torčiukas  thumbup.gif  bigsmile.gif man toks gaivus gaivus atrodo ir vaikams  bigsmile.gif

Cipciuk Jūsų Margutis mane pritrenkė, čia kaip į kokį paveikslą žiūri žiūri ir kuo toliau tuo labiau negali atsitraukt nuo jo bigsmile.gif gal sakau kokius kursus pradėkit rengt g.gif praktika labai geras dalykas būtų smile.gif


O cia ka , ne kursai ?? blink.gif ....taigi viska paaiskinu , prasau bandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia mano plikyti sausainiai pagal Cipciuko recepta blush2.gif
Aisku ne tokie grazus, kaip pas Cipciuka, bet irnesakyk.gif bus gerai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 03 sausio 2009 - 17:41
QUOTE(Inočka @ 2009 01 03, 17:40)
Cia mano plikyti sausainiai pagal Cipciuko

Niu, tu greita blink.gif O kokie pyrageliai grazuciai wub.gif
Tai kad ir pas Sonatina reikia sviesto g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masiania*: 03 sausio 2009 - 17:47
QUOTE(Masiania* @ 2009 01 03, 17:46)
Niu, tu greita blink.gif O kokie pyrageliai grazuciai wub.gif
Tai kad ir pas Sonatina reikia sviesto g.gif

Ale pasiroda as dar ir akla lotuliukas.gif , niu tikrai reikia doh.gif
Atsakyti
O as tuos eklerius dariau su padaromu kremu is pokeliu. Konjako skonio. Va thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 03, 11:59)
nu nemoku... cia paprastas receptas tai kazkada susigundziau, o jau kai isbandytas tai ir antra kart dariau  biggrin.gif

ot melagiuke biggrin.gif sako ,nemoku saldumynu daryt smile.gif ,o malkos tai thumbup.gif wub.gif isejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 01 03, 18:01)
wub.gif
ot melagiuke biggrin.gif sako ,nemoku saldumynu daryt smile.gif ,o malkos tai thumbup.gif  wub.gif isejo smile.gif



Nerytes " malkos " pacios paciausios thumbup.gif .....is visu kas dare ( atleiskite , jei ka izeidziau blush2.gif ) , cia mano akys taip rodo bigsmile.gif

Inocka .....duok cia pora spurgiuku essen.gif prie kavutes user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 03 sausio 2009 - 18:16
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 03, 12:12)
"Malkos po sniegu"



Na, Neryte, čia jau aukštasis pilotažas tikrai bigsmile.gif Idealios tiesiog, NIAM wub.gif
Atsakyti
Inocka, Daividija, ar tas Napoleonas is bemieles teslos, lengvai pjaustosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 01 03, 17:40)
Cia mano plikyti sausainiai pagal Cipciuko recepta  blush2.gif


Kokia as laiminga yahoo.gif Radau sviesto gabaleli saldytuve.
Inočka o tu su margarinu darei? i kaip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 03, 14:12)
"Malkos po sniegu"


Super malkos, Neryte thumbup.gif

O aš susigundžiau išmėginti Napoleoną pagal Mišelę..... nuuu darbo daug blink.gif , nepatiko man tešla, nepatiko truputį ir rezultatas..... kažkokio kitokio tikėjaus. Kas ragavo, tai gyrė, kad skanus smile.gif Na, negaliu sakyti kad neskanus, bet man Napoleonas turėtų būti ne toks g.gif
Mėgint reikės pagal kitus, čia mergaičių pateiktus receptus... kada nors .... rolleyes.gif

Štai maniškis Jūsų teismui smile.gif
user posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 03, 18:16)
KUR YRA ZUVIES TURGUS , pries ji parduoda pieno produktus , ten yra mazas skyrelis su visokiais konditeriniais pribambasais ( kremai , gelytes .....ir t.t. )

O gal pasakysit ar cia tas kremas panasus i plikyta krema ir ar tiktu napoleonui is bemieles sluoksniuotos teslos ax.gif
Atsakyti