Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Nebuvau namie,o jus cia vel visko prikepet ir pridiskutavot.
Rugegele23,mano napoleono kreme tryniai dedasi zali,pabaigoje.Bet kaip minejau as ju nededu,nors RIMami sake,jai plaukiojo sviestas tai tie tryniai suriso viska ir gavosi gerai.Nezinau kodel,bet tas sviestas ir man kartais plaukioja,tada i atvesusi krema as ipilu truputi grietineles,kokia 50ml,ir mikseriu isplaku,kremas pasidaro purus ir baltas.O pas Inocka trynius reikia uzplikinti.Cia yra du skirtingi kremai.Antraji varianta as irgi noiriu ismegint,nes niekada nedariau.
O uogiene tinka bet kokia rugsti,as dedu spanguoliu,nes tas kremas saldokas,tai ta uogiene labai puikiai tinka.
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 01 03, 23:18)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  prajuokino ir mane, na bet paaiskinta super, iskarto juk surasti eina  thumbup.gif
O tas bekvapis aliejus tai cia koks spec?  g.gif  ar koks geras aliejus kad ir alyvuogiu truputi patepus ir tinka  g.gif  pauosciau dabar persiku kauliuku turiu alieju na lyg nera jokio kvapo, tai gal  tada tuo galima pateplioti  g.gif


Na tiesiog sakyciau bet koks , tik ne soju blink.gif .......bet as alyvuogiu tepu mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos iš kur perkate tuos "švirkštus" papuošimams, kokia jų kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 01 03, 20:55)
Man irgi Nerytės malkos na super tobulos  wub.gif  wub.gif .
Neryt, o tu cia is visos normos darei ar is dvigubos, nau jau labai daug ju pas tave. O gal tiesiog tumpesnes?

MERGOS, tuoj GRIUSIU mega_shok.gif  , galvojau cia man vaidenasi fool.gif 

Galvojau Nerytei stogas pavaziavo, kad keicia avatarus, o pasirodo yra Nerytė it Neryte - paskutine raide


dekui uz ivertinima Inocka, malkos is vienos normos, gal trumpesnes, gaila nesimato viso ilgio, nebuvo jos trumpos, bet gal netolios ilgos, kaip recepte. ir man gavosi man rodos 16 pagaliuku blush2.gif

lotuliukas.gif acha, jau nevienoj temoj mus maiso, o as pati kaip pirma karta pamaciau, kad Neryte su kitu avataru, galvojau kas cia per pokstai blink.gif avataro tai nekeiciau doh.gif

QUOTE(cipciukas @ 2009 01 03, 21:51)
O tu velnias , o as kvaisa irgi taip pagalvojau , kad pakeite avatara  blink.gif bendrauju , kaip su " senaja "  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cipciuk, prajuokinai su savo kulinarinem gudrybem, bet patarimai labai liux thumbup.gif
Atsakyti
Kiausiniu tryniai kremuose suteikia truputi puresne konsistinencija, pabandykite, tikrai pajusite skirtuma. Tik jeigu desite zalius, tai nuplaukite gerai, kad neprisidarytumet bedos po to... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(naaringiux @ 2009 01 04, 01:06)
merginos iš kur perkate tuos "švirkštus" papuošimams, kokia jų kaina  g.gif


Daugausiai tai ČIA, ar ba kitose specelizuotose parduotuvese, nes Arevita tik Kaune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 01 03, 23:37)
Nebuvau namie,o jus cia vel visko prikepet ir pridiskutavot.
Rugegele23,mano napoleono kreme tryniai dedasi zali,pabaigoje.Bet kaip minejau as ju nededu,nors RIMami sake,jai plaukiojo sviestas tai tie tryniai suriso viska ir gavosi gerai.Nezinau kodel,bet tas sviestas ir man kartais plaukioja,tada i atvesusi krema as ipilu truputi grietineles,kokia 50ml,ir mikseriu isplaku,kremas pasidaro purus ir baltas.O pas Inocka trynius reikia uzplikinti.Cia yra du skirtingi kremai.Antraji varianta as irgi noiriu ismegint,nes niekada nedariau.
O uogiene tinka bet kokia rugsti,as dedu spanguoliu,nes tas kremas saldokas,tai ta uogiene labai puikiai tinka.


O jei as tuos trynius issukciau su cukrumi, o paksui visa eiga butu tokia pati, manau nieko tokio neatsitiktu? g.gif noriu si krema isbandyt, nes man norma tokia pats tas. O pagal Inockos, gal is dvieju normu reiktu daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2009 01 04, 12:03)
O jei as tuos trynius issukciau su cukrumi, o paksui visa eiga butu tokia pati, manau nieko tokio neatsitiktu?  g.gif noriu si krema isbandyt, nes man norma tokia pats tas. O pagal Inockos, gal is dvieju normu reiktu daryti  g.gif


Oooooooo....su issuktu dar puriau thumbup.gif bus , daryk , lauksime rezultatu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 01 04, 11:42)
Kiausiniu tryniai kremuose suteikia truputi puresne konsistinencija, pabandykite, tikrai pajusite skirtuma. Tik jeigu desite zalius, tai nuplaukite gerai, kad neprisidarytumet bedos po to...  mirksiukas.gif
Papildyta:
Daugausiai tai ČIA, ar ba kitose specelizuotose parduotuvese, nes Arevita tik Kaune  smile.gif


Na aš į savo naujametinį Napoleoną dėjau net 3 žalius trynius - kremas gavosi puikus, o mes visi gyvi sveiki mirksiukas.gif Prieš tai kiaušinius aptryniau su soda ir švariai nuploviau ax.gif

Neryte, tavo malkos SUPERINĖS thumbup.gif, o limitos paukščių pieno tortai wub.gif labai tokius mėgstu wub.gif
Atsakyti
"Kitame puode uzvirinamas pienas su cukrumi, kol cukrus istirps", tai jei as is pradziu kiausiniu trynius issuksiu su cukrumi, o paskui ipilsiu piena, ir pakaitinsiu, tai man nesigaus kiausiniene? blink.gif

O jei as is vis imciau Daividijos Napoleono produktu kiekius, o darymo eiga paimciau kaip Inocka? g.gif bigsmile.gif gautusi kazin kas nors g.gif

Daividija CIA

Inocka CIA

Nepykit, kad as cia pastoviai su savo pamastymais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 04 sausio 2009 - 13:30
QUOTE(rugegele23 @ 2009 01 04, 14:23)
"Kitame puode uzvirinamas pienas su cukrumi, kol cukrus istirps", tai jei as is pradziu kiausiniu trynius issuksiu su cukrumi, o paskui ipilsiu piena, ir pakaitinsiu, tai man nesigaus kiausiniene?  blink.gif


Nesigaus, bet nekaitink iki virimo, nes tada sutrauks trynius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 01 04, 11:42)
Daugausiai tai ČIA, ar ba kitose specelizuotose parduotuvese, nes Arevita tik Kaune  smile.gif

aciu, bandysiu ieskoti 4u.gif
Atsakyti
[quote=cipciukas,2009 01 03, 22:51]
MERGOS, tuoj GRIUSIU mega_shok.gif , galvojau cia man vaidenasi fool.gif 


O tu velnias , o as kvaisa irgi taip pagalvojau , kad pakeite avatara  blink.gif bendrauju , kaip su " senaja "  doh.gif

Na tuo paciu ir atsakysiu Nerytei , jis tikras , labai skanus plikytas kremas  thumbup.gif , galima ir Napoleonus tepti , jei megsti toky pertepima .
[/quote]
Papildyta:


[/quote]
lotuliukas.gif
Oi tai aciu,jau ryt leksiu baze to kremuko ieskoti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 04 sausio 2009 - 15:27