Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Kepiau vakar sausainiukų, prašom vertinti, ragauti biggrin.gif :


user posted image

receptukas:
Laimės pasagelės
Atsakyti
Meduoliai 4u.gif (pagal cipciuko recepta) mirksiukas.gif
user posted image
tingejau paisyti,tai tik patepliojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 12 14, 20:09)
Pagal receptų knygą jis vadinasi:
Miniatiūriniai šokoladiniai keksiukai su grietinėle ir vaisiais.


kaip skaniai atrod ir kaip lengva pagaminti thumbup.gif

QUOTE(ziwiliute @ 2008 12 17, 21:24)

receptas cia

tik pyliau ne likerio, o romo ir nepamazinau,tai kvepejo skaniai wub.gif kiekviena pyragiuka is dvigubos normos dariau... bet skanu...
cia sitas "isejo" pas kaimynus

o jau tortu grozis, ypac kur namie liko wub.gif
Atsakyti
Neryte aciu.... man visada taip buna... kai stengiesi, tai S gaunasi... o tas namuose, kas liko sokolado, biskiuka papaisiau... ir grazesnis gavosi uz ta, kuris turejo iskeliauti... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
O kur cipciuko zalio torto receptas ir gabaliukas g.gif g.gif
Ar as jau ka nors prazioplinau
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 12 18, 21:10)
O kur cipciuko zalio torto receptas ir gabaliukas g.gif  g.gif
Ar as jau ka nors prazioplinau


Lygtai dar neidejo.. g.gif
Atsakyti
Cipciuk, kur zalio tortuko gabaliukas mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 18 gruodžio 2008 - 22:48
QUOTE(Inočka @ 2008 12 18, 21:10)
O kur cipciuko zalio torto receptas ir gabaliukas g.gif  g.gif
Ar as jau ka nors prazioplinau

O kur tavo? Ar as dar iki kokios nors temos, kurioj idejai, nedaejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziwiliute @ 2008 12 18, 16:06)
as pirma karta ispaudziau apelsinu sulciu truputi ir pyliau amareto (migdolu likerio), o antra karta tai romo (jis man skaniai kvepia labai) galima romo esencijos... manau galima bet kokio megtstamo likerio pilti...  mirksiukas.gif

krakmola butinai persijokit. tesla turi gautis lengvute tokia....

del teptuko nzn... bandyk tiesiog su maiseliu selofaniniu. pasibandyti gali ant lentutes... tikrai pavyks!!

sekmes!!! lauksiu nuotraukyciu ax.gif


vakar taip buvau uzsidegusi issikepti, bet neradau niekur marcipanines mase cray.gif kas zinot kur Kaune jos galima gauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikaxx @ 2008 12 19, 09:09)
vakar taip buvau uzsidegusi issikepti, bet neradau niekur marcipanines mase  cray.gif kas zinot kur Kaune jos galima gauti  ax.gif


Maximoje nera? g.gif nes as tai maximoj pirkau.
Atsakyti
MAXIMOJ. beje, ją galima ir pačiai pasigamint, pernai per kalėdas dariau tortui.

o aš iškepiau. tik man gavosi labai plonas. išnešė sūnus į mokyklą, todėl net neįsivaizduoju koks skonis ir žiauriai parinuosi. o jeigu pvz jis nedakepė ar pan?
po pietų įdėsiu foto. tik papuošimas, tai kaip čia pasakius..........nemoku puošt aš sad.gif((((
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2008 12 19, 09:14)
MAXIMOJ. beje, ją galima ir pačiai pasigamint, pernai per kalėdas dariau tortui.

o aš iškepiau. tik man gavosi labai plonas. išnešė sūnus į mokyklą, todėl net neįsivaizduoju koks skonis ir žiauriai parinuosi. o jeigu pvz jis nedakepė ar pan?
po pietų įdėsiu foto. tik papuošimas, tai kaip čia pasakius..........nemoku puošt aš sad.gif((((


kurioj vietoj galima rasti as Hyper maximoj ziurejau ten kur yra zeles visokios yta pabarstukai ant tortu ax.gif
Atsakyti