Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis 2

QUOTE(Monika_150 @ 2009 01 21, 18:31)
taip taip dar siltos(karstos), minkstos mmm tik valgyt ir valgyt.  biggrin.gif  user posted image
man iskilo vienas klausimas: sakykit kas pasikeicia nuo to kad aptepame bandeles kiausinio plakiniu? del spalvos?  g.gif  blush2.gif

nesuragėja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika_150 @ 2009 01 21, 19:31)
taip taip dar siltos(karstos), minkstos mmm tik valgyt ir valgyt.  biggrin.gif  user posted image
man iskilo vienas klausimas: sakykit kas pasikeicia nuo to kad aptepame bandeles kiausinio plakiniu? del spalvos?  g.gif  blush2.gif

kad rusvai apskrustu ir graziau atrodytu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 01 21, 16:00)
Bandelės su kopūstais, pirmą kartą kepiau tokias, skanu ir ačiū Die vaikui ypač  biggrin.gif Prie sriubos ar sultinio pats tas.

turetu buti labai skanios, vaisinuos jei dar liko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 21, 19:39)
turetu buti labai skanios, vaisinuos jei dar liko  mirksiukas.gif

liko, liko, prašom 4u.gif
Atsakyti
mergaites help!!! nerandu recepto kur barankos ir farsas gal kas turit nuoroda 4u.gif aciu aciu aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 01 21, 16:00)
Bandelės su kopūstais, pirmą kartą kepiau tokias, skanu ir ačiū Die vaikui ypač  biggrin.gif Prie sriubos ar sultinio pats tas.

labai jau dailiai atrodo thumbup.gif
oi kaip norėčiau prie sultinio jų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pandora2006 @ 2009 01 21, 23:13)
mergaites help!!! nerandu recepto kur barankos ir farsas gal kas turit nuoroda  4u.gif aciu aciu aciu is anksto  4u.gif


Čia mirksiukas.gif
Atsakyti
plakinis kur ant bandeliu tepasi tai baltyma su tryniu reikia suplakti? ar tik trynys tepasi
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 01 18, 22:45)
salotos saulegraza.
user posted image
JoanaS,tas idaras nera skystas,jis gerai prilimpa ir neiskrinta mirksiukas.gif


Kas ten per įdaras? Gal galima smulkesnio receptuko? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voveruška: 22 sausio 2009 - 10:13
Va cia pats antro posto paskutinis receptas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masiania*: 22 sausio 2009 - 10:24
Merginos,noriu paklausti tokio klausimo,kaip jums atrodo ar išeitų pyragėliai su sluoksniuota tešla ir kumpiu kepant fritiūrinėj? blush2.gif Mano orkaitė sugedus,tai tenka kol kas apsieiti be jos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2009 01 22, 09:56)
plakinis kur ant bandeliu tepasi tai baltyma su tryniu reikia suplakti? ar tik trynys tepasi

aš naudoju visą kiaušinį mirksiukas.gif
Atsakyti