Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis 2

Oho wub.gif Šaunuolė tikrai clap_1.gif
Atsakyti
Neryte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif PAGIRTINA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2009 01 23, 19:12)
Oho  wub.gif  Šaunuolė tikrai clap_1.gif



QUOTE(astiti @ 2009 01 23, 19:14)
Neryte  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif PAGIRTINA thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

vajeee kiek komplimentu blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
dekui labai! aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Neryte thumbup.gif , jau nusiziurejau kai ka ir savo merginos gimtadieniui(nors bus tik po 2 men ax.gif )
Atsakyti
Neryte super,saunuolyte,senai zaviuosi wub.gif
Atsakyti
Aš irgi,jau labai seniai seku temą paslapčią blush2.gif Visos labai šauniai gamina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Bet Nerytei tai medalis first.gif ploja.gif ploja.gif apakau atsidarius.
Atsakyti
Gal galima plačiau kaip tą želę daryt apelsine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 01 23, 19:30)
Gal galima plačiau kaip tą želę daryt apelsine  4u.gif

Isskobi apelsina, padarai zele ir pyli i apelsino puseles (tik pastatyt kazkaip reikia taip, kad jos neapsiverstu.) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 01 23, 19:33)
Isskobi apelsina, padarai zele ir pyli i apelsino puseles (tik pastatyt kazkaip reikia taip, kad jos neapsiverstu.) mirksiukas.gif

ir ji be problemų užšals? rolleyes.gif tada liuks.
reikia tik kažkaip atsargiai supjaustyt po to g.gif
ir valgyt su visa žievele? biggrin.gif
Atsakyti
Oi ta Nerytė, verčia iš koto (kaip visada) thumbup.gif

Štai mano mažylės vakarienė - varškėtukai (varškė, kurią užplikinau pienu, kad tokia rūgšti nebūtų, miltai, fruktozė, druska ir kiaušinis) bigsmile.gif

user posted image

Jergau jergau, koks as kausas!!! Ne ten idejau g.gif Nepyyyyykit blush2.gif Ziurejau Nerytės kūrinius ir užsisvajojau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta77: 23 sausio 2009 - 19:50
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 23, 18:25)
Jau matyti uzkandziai, bet vis tiek idedu priminimui smile.gif


o čia tai joooo blink.gif aš apakus bigsmile.gif ot menas bigsmile.gif
Atsakyti
Neryte thumbup.gif Kiek laiko visa siat gaminai???saunuole,neturiu as kantrybes tokiems smulkiems uzkandziams blush-anim-cl.gif
Papildyta:
QUOTE(uzniukas @ 2009 01 23, 15:32)
Šiandie kepiau ežiukus  ax.gif bet man gavos labai kieta pluta ant viršaus g.gif  ar aš per ilgai kepiau, ar dar kokių gudrybių reik žinot  g.gif 
Kepiau orkaitėj apie 45- 50  min  blink.gif

Gal galit kas išsamiai papasakot kaip juos kept, nes pirmadienį noriu savo trimečiui jubiliatui ir jo svečiams iškept blush2.gif

gal per ilgai kepei, g.gif jie vos didesni uz kiausini,tai labai greitai iskepa.As i farsa dejau surio,tai jis issilyde ir jie gavosi gan minksti.
Atsakyti