Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis 2

sveikos 4u.gif

planuoju daryti silke pataluose ax.gif ir noreciau ja padaryt kaip cia dare merginos, kad butu kaip tortas blush2.gif paskaiciau Sonatinos recepta, ten parasyta, kad reikia zelatinos g.gif
kas esat bande ar irgi dejot zelatinos, nes kitaip nestovi ir sugriuna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marimacho: 18 gruodžio 2008 - 10:35
QUOTE(marimacho @ 2008 12 18, 10:34)
planuoju daryti silke pataluose  ax.gif  ir noreciau ja padaryt kaip cia dare merginos, kad butu kaip tortas  blush2.gif  paskaiciau Sonatinos recepta, ten parasyta, kad reikia zelatinos  g.gif 
kas esat bande ar irgi dejot zelatinos, nes kitaip nestovi ir sugriuna?

Aš dabar visada darau su želatina, labai graži forma išėmus gaunas thumbup.gif
Aš želatiną imu specialiai žuvų drebučiams daryt, su prieskoniukais tokią, dar biškutį Dr. Oitker (ar kaip ten panašiai blush2.gif ) įdedu paprastos, kad normaliai sustingtu, ir ją įmaišau į majonezą, ir kol nepradėjo jis stingt, į kiekvieną sluoksnį tą majonezą dedu is sluoksniuoju tada biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 18 gruodžio 2008 - 11:19
QUOTE(marimacho @ 2008 12 18, 10:34)
sveikos  4u.gif

planuoju daryti silke pataluose  ax.gif  ir noreciau ja padaryt kaip cia dare merginos, kad butu kaip tortas  blush2.gif  paskaiciau Sonatinos recepta, ten parasyta, kad reikia zelatinos  g.gif 
kas esat bande ar irgi dejot zelatinos, nes kitaip nestovi ir sugriuna?

aš dedu želatiną, formą išlaiko, tvirčiau būna, nors žinau, kad yra, kas nededa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2008 12 18, 11:18)
Aš dabar visada darau su želatina, labai graži forma išėmus gaunas thumbup.gif
Aš želatiną imu specialiai žuvų drebučiams daryt, su prieskoniukais tokią, dar biškutį Dr. Oitker (ar kaip ten panašiai blush2.gif ) įdedu paprastos, kad normaliai sustingtu, ir ją įmaišau į majonezą, ir kol nepradėjo jis stingt, į kiekvieną sluoksnį tą majonezą dedu is sluoksniuoju tada biggrin.gif



QUOTE(JoanaS @ 2008 12 18, 11:18)
aš dedu želatiną, formą išlaiko, tvirčiau būna, nors žinau, kad yra, kas nededa  smile.gif


aisku, aciu 4u.gif
reiks bandyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
laba, aš šiandien dariau, bet be želatino tai nežinau kas gausis, dabar dar laikau bliude, o paskui bandysiu versti, tai nežinau kaip bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2008 12 18, 14:05)
laba, aš šiandien dariau, bet be želatino tai nežinau kas gausis, dabar dar laikau bliude, o paskui bandysiu versti, tai nežinau kaip bus g.gif

tai gal paskui bus ir vaizdine medziaga bigsmile.gif
Atsakyti
Silke su kapareliais

user posted image

silke, kapareliai, truputi petrazoliu, svogunas - paprastas ir maza galvute melynojo nuplikyti ir smulkiai supjaustyti, aliejus (kartais perku silke aliejuje tai kas be ko papildomai aliejaus nereikia pilti wink.gif )
Papildyta:

Vistienos spalvotos salotos

vistienos krutinele kepta su astraiais prieskoniais, ryziai, ananasas, kukuruzai, paprika, razinos (nepadauginti), kons.raudonos pupeles, petrazoles, majonezas. manau viskas aisku, tik del krutineles, krutinele apvolioti prieskoniuose ir pakepti ant keptuves, po to supjaustyti norimo dydzio gabaleliais ir visus ingridientus sumaisyti mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 18 gruodžio 2008 - 15:18
QUOTE(Nerytė @ 2008 12 18, 15:17)

Vistienos spalvotos salotos


Pasivaisinu, tik razinas iskrapstau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 12 18, 15:21)
Pasivaisinu, tik razinas iskrapstau blush2.gif  lotuliukas.gif

MB ta pati padare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2008 12 18, 06:05)
laba, aš šiandien dariau, bet be želatino tai nežinau kas gausis, dabar dar laikau bliude, o paskui bandysiu versti, tai nežinau kaip bus g.gif

dariau be zelatino- gavosi puikiai 4u.gif

Neryt- silke- niam smile.gif
Atsakyti
labas rytas, man tai dėja silkė nesigavo, nekrito iš bliudo, tai dabar bandysiu su želatinu ax.gif 6663 gal galit parašyt kaip sluoksnius dėjot(eiliškumą) gal aš ką ne taip darau, nes dariau pirmą kartą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksiukas: 19 gruodžio 2008 - 09:19
QUOTE(Oksiukas @ 2008 12 19, 09:18)
labas rytas, man tai dėja silkė nesigavo, nekrito iš bliudo, tai dabar bandysiu su želatinu ax.gif 6663 gal galit parašyt kaip sluoksnius dėjot(eiliškumą) gal aš ką ne taip darau, nes dariau pirmą kartą smile.gif

na aš ne 6663, bet parašysiu, kaip aš dedu sluoksnius smile.gif bulvės, morkos, silkė, burokėliai, bulvės smile.gif į indą tiesiu maistinę plėvelę, tada dedu produktus, viršų uždengiu taip pat plėvele ir kišu nakčiai į šaldytuvą 4u.gif
Atsakyti