Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis 2

QUOTE(Nerytė @ 2009 01 24, 00:17)
deja neturiu veidrodinio, nors labasi noreciau, planuojam keisti fotika  blush2.gif  thumbup.gif
stai toki ax.gif
user posted image

JoanaS, nereikia savo sugebejimu taip nuvertinti  mirksiukas.gif

jei dienos sviesoj tai ok, bet jei popiet arba apsiniaukus tai jau nekas su kokybe... beja cia irgi buvo popiet kai kurios darytos, iskarto tamsesnes, nes fotknu visad be blico, jis iskraipo spalva, napatinka man  schmoll.gif o siaip niekad neapdirbineju nuotrauku so jokia programa... zodziu is fotiko tiesiai i neta biggrin.gif

As ir prisidedu prie visu pagyru Nerytei 4u.gif Man tik mokytis ir mokytis is taves 4u.gif
Beje mano fotoaparatas lygiai toks pat ax.gif O kokia tu programa nustatai fotografuojant?
O as galvojau kogi mano nuotraukos tokios oranzines, tai tik dabar supratau, kad mano virtuve tai oranzine ir visas apsvietimas gaunasi oranzinis ax.gif blush2.gif tai dabar stengsiuos fotografuoti diena lotuliukas.gif
Aciu dar karteli tau uz viska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikste @ 2009 01 25, 01:01)
As ir prisidedu prie visu pagyru Nerytei 4u.gif  Man tik mokytis ir mokytis is taves 4u.gif
Beje mano fotoaparatas lygiai toks pat ax.gif O kokia tu programa nustatai fotografuojant?
O as galvojau kogi mano nuotraukos tokios oranzines, tai tik dabar supratau, kad mano virtuve tai oranzine ir visas apsvietimas gaunasi oranzinis ax.gif  blush2.gif  tai dabar stengsiuos fotografuoti diena lotuliukas.gif
Aciu dar karteli tau uz viska 4u.gif

aš vakarais kai fotografuoju, jungiu režimą naktinį ar kaip jis vadinasi, pas mane Canonas, tai yra lemputė tokia, ir jei tik neperjungus jos, visada gaunasi geltonos foto, aš auto režimo nelabai naudoju, su juo gal nesidarytų šitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2009 01 23, 22:36)
aš žinau, kad kivio negalima dėt, nes nesustings  g.gif


ananaso taip pat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikste @ 2009 01 25, 01:01)
As ir prisidedu prie visu pagyru Nerytei 4u.gif  Man tik mokytis ir mokytis is taves 4u.gif
Beje mano fotoaparatas lygiai toks pat ax.gif O kokia tu programa nustatai fotografuojant?

dekui uz pagyras smile.gif

vakare fotografuojant nusistatau naktini rezima, o diena priklauso irgi nuo apsvietimo arba su A arba su P ir aisku visad be lempos ir su macro funkcija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 25, 14:00)
dekui uz pagyras smile.gif

vakare fotografuojant nusistatau naktini rezima, o diena priklauso irgi nuo apsvietimo arba su A arba su P ir aisku visad be lempos ir su macro funkcija  4u.gif

Aciu 4u.gif bo as nieko nesuprasdavau apie ta fotoaparata blush2.gif einu pabandysiu ka pafotkinti, aisku pirma reikia kanors skanaus pagaminti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 24, 11:38)
jau rasiau smulkiai kazkuriam psl. viena mamyte prase parasyti, paversk puslapi atgal ir rasi  mirksiukas.gif

ne mamytė dar bet prašė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 23, 18:25)


Ir aš prisidedu prie pagyrų Nerytei wub.gif kaip ir įprasta, viskas atrodo gundančiai skanu ir estetiškai patiekta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 01 25, 18:13)
ne mamytė dar bet prašė  biggrin.gif

oj, tai atsiprasau biggrin.gif

QUOTE(daivaP @ 2009 01 25, 18:17)
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 23, 18:25)


Ir aš prisidedu prie pagyrų Nerytei wub.gif kaip ir įprasta, viskas atrodo gundančiai skanu ir estetiškai patiekta thumbup.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
Neryte, klausimėlis biggrin.gif nusipirkau Camembert sūrio paragavimui, čia normalu, kad jis man į Brie labai panašus? Pirkau ne natūralų, kažkokį rūkyto sūrio skonio ar pan., Turek firmos, bet man jis vos ne kaip Brie, tik kad kietesnis g.gif taip turi būt, ar padielka? hihihi.gif kokia aš atsilikus ax.gif
Atsakyti
JoanaS, wub.gif wub.gif wub.gif koks skanus tavo dienoraštis HOBBI:) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linucia: 25 sausio 2009 - 22:38
QUOTE(Linucia @ 2009 01 25, 22:37)
JoanaS, wub.gif  wub.gif  wub.gif  koks skanus tavo dienoraštis HOBBI:) thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

bigsmile.gif ačiū, tik šiandien pradėjau dėliotis, vis neprisiruošiau, o kada baigsiu, net pati nežinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 23, 18:25)
Jau matyti uzkandziai, bet vis tiek idedu priminimui smile.gif
Stai ka meistavau sunelio gimtadieniui (sestadieni bus daugiau vaikisku patiekalu) cool.gif

blink.gif blink.gif blink.gif nuostabu viskas doh.gif thumbup.gif šauniai ir gražiai pasidarbavai!

QUOTE(laumupė @ 2009 01 24, 16:48)
O čia mano vyro debiutas SM  bigsmile.gif  Užkandėlė prie alaus. Rūkytos kiaulių ausys, paprika, marinuoti agukėliai, truputį marinuotos paprikos, pomidorai, viskas užpilama aliejumi, pagardinama smulkai maltais pipirais ir druska.

šaunuolis TB ir labai gera ideja thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti