Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis 2

Aš šiandien irgio pasidariau salotikes,tik foto neturiu,nemoku taip gražiai kaip jūs blush2.gif
Dėjau krablazdes supjaustytas,poro nemažai ir kiaušus du per sietelį sutryniau,truputėlį druskos,truputį pipiriuko ir kelis lašiukus citrinos sulčių viską sumaišyti su majonezu.Skonis man lanai patiko,labai skanu rolleyes.gif
Nu tikiuosi nesupysit,kad aš be foto blush2.gif
Atsakyti
Super paprastas, greitai paruosiamas ir staigiai nuo stalo dingstantis uzkandis ax.gif

Vistienos file supjaustom juostelemis, pamarinuojam majoneze su prieskoniais (as beriu tokius, kokie tuo metu po ranka pasitaiko rolleyes.gif ), suveriam ant mediniu iesmeliu ( ant ilgesniu tokiu negu dantu krapstukai) ir apkepame keptuveje. Labai labai skanu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vovera @ 2009 02 06, 11:43)
Super paprastas, greitai paruosiamas ir staigiai nuo stalo dingstantis uzkandis  ax.gif

Vistienos file supjaustom juostelemis, pamarinuojam majoneze su prieskoniais (as beriu tokius, kokie tuo metu po ranka pasitaiko  rolleyes.gif ), suveriam ant mediniu iesmeliu ( ant ilgesniu tokiu negu dantu krapstukai) ir apkepame keptuveje. Labai labai skanu  4u.gif


dailus labai:), tik tikriausiai skaniau karshti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 6663: 06 vasario 2009 - 19:51
QUOTE(annushka @ 2009 02 06, 11:52)
to Lukaja:
jei kalbi apie tuos suktinukus is lavaso, tai as darau taip:
lavasa pjaunu per puse, kad du blynai iseitu. ir daziausiai darau viena su lasisa ir kita su krabu lazdeliais.
lavasa patemu Panemunes lydytu suriu (as naudoju be jokiu priedu),
kokius 3-4 virtus kiausinius (cia pusei lavaso, t.y puses blyno suktinukui) sutarkujuoju su burokine tarka + majonezo (kad mase slapesne butu) - dedu ant lavaso, mazdaus lygiai per visa lavasa ta kiausu mase isteplioju;
sutarkuoju surio + majonezas+isspaudziu cesnako - vel ant lavaso visa tai;
lasisa (arba krabu lazdeles ( krabus sutarkuoju ir biskuti majonezo dadedu),  galima ir koki kumki det...) plonais gabaliukais isdelioju per visa lavasa.
Galima pridedi ant virsaus agurko, ar kokiu pietrazoliu...
Susukti atsargiai, stipriai nesuspaudziant. Sudeti suktinukus i plevele, arba maiseli ir ant lentutes dedam i saldytuva. Skaniausiai kai kazkiek laiko pastovi, viskai isigeria.... Antra diena man skaniausi buna... niaaaaaam kaip uzsimaniau  doh.gif
drinks_cheers.gif

Tai gal galima is vakaro daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lukaja: 06 vasario 2009 - 21:26
QUOTE(Lukaja @ 2009 02 06, 21:22)
Tai gal galima is vakaro daryti?

man asmeniškai jau nebeskanus lavašas būna pastovėjęs per naktį, labiausiai mėgstam pastovėjųsį 3 - 6 val., čia nuo skonio priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2009 02 06, 20:51)
dailus labai:), tik tikriausiai skaniau karshti?

Skanus ir salti 4u.gif Jeigu megstat karstus, galima lekste su sitais verinukais i mikrobangine minutelei ikisti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2009 02 06, 22:40)
man asmeniškai jau nebeskanus lavašas būna pastovėjęs per naktį, labiausiai mėgstam pastovėjųsį 3 - 6 val., čia nuo skonio priklauso  mirksiukas.gif

Aciu,zinosiu,nes pirma karta darysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukaja @ 2009 02 07, 09:10)
Aciu,zinosiu,nes pirma karta darysiu  mirksiukas.gif

tai Tu išsibandyk, palik kokį gabaliuką ilgesniam laikui, matysi, kaip skaniau, ar kai ilgiau, ar kai trumpiau laikai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2009 02 07, 10:29)
tai Tu išsibandyk, palik kokį gabaliuką ilgesniam laikui, matysi, kaip skaniau, ar kai ilgiau, ar kai trumpiau laikai  mirksiukas.gif

Aciu uz patarima,taip ir padarysiu aciuks.gif
Atsakyti
kiaušinių trynius sumaišiau su krabų lazdelėm, majonezu, pipirais. ant viršaus dar poras, man jis labai paskanino thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2009 02 07, 14:21)
kiaušinių trynius sumaišiau su krabų lazdelėm, majonezu, pipirais. ant viršaus dar poras, man jis labai paskanino  thumbup.gif

user posted image

Labai graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2009 02 07, 14:21)
kiaušinių trynius sumaišiau su krabų lazdelėm, majonezu, pipirais. ant viršaus dar poras, man jis labai paskanino  thumbup.gif



mmmm, kaip skanu, man patinka įdaryti kiaušinių, nes variantų prisigalvoti kokių tik nori galima bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti