Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas IX tema

Mamytės, o kada galima įvesti naują produktą po išbėrimo g.gif ar tik kai dingsta bėrimai ar reikia dar kokį laiką palaukti g.gif Ar nebus taip kad po alergijos paūmėjimo ir kitą produktą organizmas užskaitys kaip alergeną unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2009 01 04, 21:49)
Mamytės, o kada galima įvesti naują produktą po išbėrimo g.gif  ar tik kai dingsta bėrimai ar reikia dar kokį laiką palaukti g.gif Ar nebus taip kad po alergijos paūmėjimo ir kitą produktą organizmas užskaitys kaip alergeną unsure.gif

4u.gif
Aš tai po savaitės bandydavau mums užtektdavo savaitės laiko tarpo tarp naujų produktų ax.gif
Palaukdavau,kol bėrimai dings ir tada bandydavau naują produktą,aišku kartais reikėdavo ir ilgiau palaukti mirksiukas.gif
Papildyta:
Zizliuke malonu,kad vis mūsų nepamiršti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2008 12 31, 18:10)
Užjaučiu  unsure.gif . Gerai būtų pasirodyti dermatologui, kad tikrai konstatuotų, jog jūsų dukrytei AD. Kad gydytoja išrašė Cutivate, tai čia nieko nuostabaus - jie apart hormonų nieko daugiau ir nežino. O nuo kada pradėjote duoti karvės pieną? Ar iki tol, kol negėrė to pieno, nebuvo išbėrimų, sausų plėmų? Iki karvės pieno gėrė mišinuką ar MP? Jei matot, kad išbėrimai ir plėmai atsirado sulig pradėjimu gerti karvės pieną, tuomet gali būti, kad pienas mergaitei netinka. O šiaip kokį maistą valgo? Ar viską duodate be didesnių apribojimų? Kas dėl kremų ir gydymo, tai tuos sausus plotus būtina gausiai drėkinti, tepti drėkinamais kremais kad ir 10k dienoje. Kremus rinktis teks pačiai, nes kiekvieno vaiko oda skirtingai priima vieną ar kitą kremą. Kas labai tiks vienam, kitam gali išvis netikti. Pvz mums visai netiko Weledos medetkų kremas, bet puikiai tinka Alijošiaus Propolio kremas. Anksčiau naudojom Essex Plus kremą, gerai tiko. Bandėm Adermos Exomega. Tiko, bet pvz alijošiaus propolio kremas geriau drėkina. Labai daug mamų vaikučius teplioja taukmedžio sviestu.  Mes irgi jį naudojam. Stipriau pažeistas vietas dar tepam Weledos Dermatodoron kremu, mums jis tinka. Ir labai žiūrim maistą. Kol kas tiek. Manau ir kitos mamytės tikrai ras ką jums patarti  4u.gif

Aciu jums uz atsakyma 4u.gif , greit vaziuosim pas gyd, del skiepo, tai reks prasyt siuntimo pas dermatologa, nors jau pastebejau, kad tie sausi plemukai tapo nebe tokie raudoni , o tokie rusvi, kartais ju net nesimato g.gif , o paberimai ant kojyciu ir rankyciu nemazeja, as irgi maniau kad sitos bedos gali buti nuo pieno, geria pirktini Dobilo Ekologiska piena, dabar nupirkom misinuko kur nuo 1metuku, bet ji neima jo nei i burna doh.gif visiskai atsisako ji gerti doh.gif tai vel duodam pirktini piena, niu venu zodziu lauksim ka pasakys gyd g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2009 01 04, 22:49)
Mamytės, o kada galima įvesti naują produktą po išbėrimo g.gif  ar tik kai dingsta bėrimai ar reikia dar kokį laiką palaukti g.gif Ar nebus taip kad po alergijos paūmėjimo ir kitą produktą organizmas užskaitys kaip alergeną unsure.gif

Aš laukdavau kol pareis pablogėjimas (kartais trumpiau, kartais ilgiau), o tada vėl ką naujo bandydavau.

QUOTE(doviliuke @ 2009 01 05, 13:13)
Aciu jums uz atsakyma 4u.gif , greit vaziuosim pas gyd, del skiepo, tai reks prasyt siuntimo pas dermatologa, nors jau pastebejau, kad tie sausi plemukai tapo nebe tokie raudoni , o tokie rusvi, kartais ju net nesimato g.gif , o paberimai ant kojyciu ir rankyciu nemazeja, as irgi maniau kad sitos bedos gali buti nuo pieno, geria pirktini Dobilo Ekologiska piena, dabar nupirkom misinuko kur nuo 1metuku, bet ji neima jo nei i burna doh.gif  visiskai atsisako ji gerti doh.gif  tai vel duodam pirktini piena, niu venu zodziu lauksim ka pasakys gyd g.gif

Mes buvom vienąsyk pas dermatologę, tai man pasirodė, kad supratimas apie alergijas ir AD - minimalus - išrašo hormonų ir sako žiūrėkit maistą - nei verkt, tai juoktis doh.gif Man patikimiau būtų pas alergologę apsilankyti.
Dėl pieno - o gal pabandykite visai neduoti pieno ir pažiūrėkite - gal pagerės. Jeigu pagerės, gal bandyti kokį kefyrą vietoj pieno - gal tiktų... Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuke. @ 2009 01 04, 15:48)
Labas mamukai!
Su praėjusiom šventėm! lai šie metai mūsų zuikiams būna palankūs 4u.gif

o mes buvom apsilankę pas Grušauską...
Nu žinokit, man šitas diedas  thumbup.gif 
nieko naujo kaip ir neišgirdau (kur ten išgirsi, kai ne vienas alergologas apeitas, ne su vienu homeopatu kalbėta ir t.t.), tačiau jis užtvirtino mano spėliones...
ir šiaip linksmų plaučių vyras -  nuotaiką pakėlė

jei ne paslaptis, kurie spėjimai pasitvirtino?

o mums paūmėjo dar šiek tiek per paskutines dvi ar tris dienas doh.gif atsirado sausų dėmių ant kaktos, pabėrimų ant kaklo vienos pusės, dėmėm išmetė pilvuką ir kojas doh.gif situacija buvo žymiai pagerėjus, kai ELIDELIU tepėm, bet juk nuolat netepsi, o mes ir taip apie 3 sav tepliojomės ax.gif tiesa, paskutiniu metu BASALĮ pakeitėm TS g.gif gal vėl griįž prie BASALIO g.gif gal ia savotiška reakcija į TS? bet lyg ir neužfiksavau, kad kam nors TS netiktų g.gif žodžiu vėl esu pasimetus ir eilinį kartą susinervinus doh.gif perverčiau surinktą medžiagą apie AD ir laukiu ketvirtadinio, nes vyksim pas alergologę ax.gif tikiuosi neužpustys ir sėkmingai pasieksim klinikas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa23 @ 2009 01 05, 16:21)

  *Mes buvom vienąsyk pas dermatologę, tai man pasirodė, kad supratimas apie alergijas ir AD - minimalus - išrašo hormonų ir sako žiūrėkit maistą - nei verkt, tai juoktis  doh.gif  Man patikimiau būtų pas alergologę apsilankyti.

**Dėl pieno - o gal pabandykite visai neduoti pieno ir pažiūrėkite - gal pagerės. Jeigu pagerės, gal bandyti kokį kefyrą vietoj pieno - gal tiktų... Sėkmės  4u.gif


*Na pasiziuresiu ka sakys pediatre, nors beveik jau zinau jos atsakyma ax.gif eilini karta lieps tepti CITIVATE doh.gif
** O kazin gerai kad tokio amziaus vaikutis jau negaus pieno?Siaip kefyro tai ji negeria, o pienuka duodu vakare pries meiga ir nakti viena karta, as net pagalvoju ,kad ji ir taip nedaug to pienuko geria, o jei visai atsisakyt g.gif O kiek laiko neduot pieno?Savaite ar daugiau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke @ 2009 01 05, 18:19)
*Na pasiziuresiu ka sakys pediatre, nors beveik jau zinau jos atsakyma ax.gif eilini karta lieps tepti CITIVATE doh.gif
** O kazin gerai kad tokio amziaus vaikutis jau negaus pieno?Siaip kefyro tai ji negeria, o pienuka duodu vakare pries meiga ir nakti viena karta, as net pagalvoju ,kad ji ir taip nedaug to pienuko geria, o jei visai atsisakyt  g.gif  O kiek laiko neduot pieno?Savaite ar daugiau? unsure.gif

Mano vaikas valgė MP iki 13.5 mėn, o po to iškart perėjom prie kefyro (jis tiko). Bandėm ir Aptamil pepti, bet jo nenorėjo gerti, o ir lyg paberdavo nuo jo, tad ir apsiėjom. Kalcio dar gaudavom ir gaunam iš homeopatinių žirniukų bei dabar valgo jau ir fermentinį sūrį. Esu skaičius, o ir homeopatė sakius, kad yra žmonių, kurie visą gyvenimą nevalgo pieno produktų ir nieko blogo neatsitinka. Kita vertus, alergija pieno produktams išaugama 2-3 metų - čia teorija...
Jeigu netinka pienukas, tai užtenka ir mažo kiekio, kad sualergizuotų. Manau bent savaitę reiktų pastebėti negeriant pieno ir nieko nevalgant iš pieno produktų bei nieko naujo neįvedinėjant.
Dideliausios sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa23: 05 sausio 2009 - 19:22
Sveikutės visos šiais metais 4u.gif

QUOTE(doviliuke @ 2009 01 05, 17:19)
*Na pasiziuresiu ka sakys pediatre, nors beveik jau zinau jos atsakyma ax.gif eilini karta lieps tepti CITIVATE doh.gif
** O kazin gerai kad tokio amziaus vaikutis jau negaus pieno?Siaip kefyro tai ji negeria, o pienuka duodu vakare pries meiga ir nakti viena karta, as net pagalvoju ,kad ji ir taip nedaug to pienuko geria, o jei visai atsisakyt  g.gif  O kiek laiko neduot pieno?Savaite ar daugiau? unsure.gif


Mano vyresnėlis aplamai nei jokio mišinuko, nei gryno pieno negalėjo gerti, tai duodavom tik kefyrą. O kai išaugo AD, tai tada jau be problemų viską gėrė. Šiaip jau nėra svarbu ar vaikas gers pieną, ar kefyrą, ar valgys jogurtą - svarbu, kad tai yra pieno produktai. O va dėl skiepų tai aš asmeniškai palūkėčiau. Vaiko organizmas dėl kažko sudirgęs, o jei dar skiepą pridėti... Nerizikuočiau.
Papildyta:
QUOTE(gintariux.82 @ 2009 01 05, 15:55)
o mums paūmėjo dar šiek tiek per paskutines dvi ar tris dienas doh.gif atsirado sausų dėmių ant kaktos, pabėrimų ant kaklo vienos pusės, dėmėm išmetė pilvuką ir kojas  doh.gif situacija buvo žymiai pagerėjus, kai ELIDELIU tepėm, bet juk nuolat netepsi, o mes ir taip apie 3 sav tepliojomės ax.gif tiesa, paskutiniu metu BASALĮ pakeitėm TS g.gif gal vėl griįž prie BASALIO g.gif gal ia savotiška reakcija į TS? bet lyg ir neužfiksavau, kad kam nors TS netiktų g.gif žodžiu vėl esu pasimetus ir eilinį kartą susinervinus doh.gif perverčiau surinktą medžiagą apie AD ir laukiu ketvirtadinio, nes vyksim pas alergologę ax.gif tikiuosi neužpustys ir sėkmingai pasieksim klinikas biggrin.gif


Mes gal jau 3sav kaip nenaudojom TS. Tepdavau alijošiaus propolio kremu ir dermatodoronu. Vakar išmaudžiau lakišiuje ir ištepliojau visą kūną su TS. Ryte veiduke buvę bėrimai paryškėjo. Bet nelabai sieju to su TS, greičiau nuo jautienos, nes vakar pabandymui daviau jautienos mėsos. Šiandien neduodu jokios mėsos ir netepu TS. Žiūrėsiu kas bus rytoj. O reakcija jums gali būti, kodėl gi ne. Visko būna. Daryk eksperimentą - dalį kūno tepk basaliu, dalį - TS. Tik parink vienodo pažeidimo vietas. Ir matysi. O Elideliu aš taip ir nesurizikavau tepti, nes jis tik nuo 2 metų rekomenduojamas.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 01 05, 19:30)
Sveikutės visos šiais metais  4u.gif
Mano vyresnėlis aplamai nei jokio mišinuko, nei gryno pieno negalėjo gerti, tai duodavom tik kefyrą. O kai išaugo AD, tai tada jau be problemų viską gėrė. Šiaip jau nėra svarbu ar vaikas gers pieną, ar kefyrą, ar valgys jogurtą - svarbu, kad tai yra pieno produktai. O va dėl skiepų tai aš asmeniškai palūkėčiau. Vaiko organizmas dėl kažko sudirgęs, o jei dar skiepą pridėti... Nerizikuočiau.

drinks_cheers.gif sutinku ir su tavim ir su rasa23 dėl pieno.
Maniškis negeria nei pieno,nei pieno mišinuko,nes nepatinka schmoll.gif nei kefyro valgom tik natūralų bios jogurtą su namine uogiene ir kartais fermentinio sūrio dar.Beja jame daugiausiai kalcio yra,taip bent jau sakė mano stomatologė g.gif

Na o mes jau pradėjom naktim gerti vandenį pagaliau bigsmile.gif jau nereikia tų kompotų.Bet žala dantims jau padaryta turim taip vadinamą buteliuko kariesą nuo tų naktinių arbatų ir kompotų gėrimų verysad.gif
Atsakyti
sveikutes. kas liecia TS tai jis mums netiko. o koki fermentini suri valgot? gal sakau ir mums reiketu pabandyti. jau taip seniai ka naujo valgem. vis kazkaip bijau.
Atsakyti
QUOTE(kriisvika @ 2009 01 05, 23:02)
o koki fermentini suri valgot? gal sakau ir mums reiketu pabandyti. jau taip seniai ka naujo valgem. vis kazkaip bijau.


Neseniai perskaiciau visu fermentiniu suriu sudetis, tai praktiskai visi su konservantais. Tik Dobilo suris be jokiu E.

Sveikos visos, labai gaila, bet griztam i si skyreli. Mano berniukas vasara buvo visiskai sveikas ir valgeme viska, o nuo lapkricio men. vel AD sugrizo visu grazumu. Kadangi viska valge ir nebere, tai manau, kad mus beria ne nuo maisto, tokia ir alergologes nuomone. Pasidareme misrios paletes tyrima, bet atsakymo dar nezinau. Tepam antra savaite Elideliu, bet nuo jo nieko negeriau, tai tikriausiai jis mums netinka. Berimai mums, kaip ir anksciau sokineja kas keleta dienu, tai geriau, tai blogiau, tai ant nugarytes, tai ant kojyciu. Vel jauciuosi pasimetusi, nezinau kuo tepti ir kaip maudyti, maudymas netinka katastrofiskai. Bandziau ir homeopates zirniukus, bet man su jais niekaip nepavyko, nes juos reikia gerti 3 k., nevalgius ir negerus, o maniskiai istisai geria ir kramto.... Butu tiesiog fantastika, jei tas tyrimas ka nors parodytu ir eitu uzciuopti siulo gala, bet tikimybe tikriausiai maza
Atsakyti
Labas neseniai prisijungusioms mamytems 4u.gif

QUOTE(gintariux.82 @ 2009 01 05, 14:55)
o mums paūmėjo dar šiek tiek per paskutines dvi ar tris dienas doh.gif atsirado sausų dėmių ant kaktos, pabėrimų ant kaklo vienos pusės, dėmėm išmetė pilvuką ir kojas  doh.gif situacija buvo žymiai pagerėjus, kai ELIDELIU tepėm, bet juk nuolat netepsi, o mes ir taip apie 3 sav tepliojomės ax.gif tiesa, paskutiniu metu BASALĮ pakeitėm TS g.gif gal vėl griįž prie BASALIO g.gif gal ia savotiška reakcija į TS? bet lyg ir neužfiksavau, kad kam nors TS netiktų g.gif žodžiu vėl esu pasimetus ir eilinį kartą susinervinus doh.gif perverčiau surinktą medžiagą apie AD ir laukiu ketvirtadinio, nes vyksim pas alergologę ax.gif tikiuosi neužpustys ir sėkmingai pasieksim klinikas biggrin.gif


greiciausiai vis tik pablogejo, nes baigesi vaistu (elidelio) veikimas. ne karta mamos cia rase, kad ji tepant buvo zymus pagerejimai (net kitos rase, kad atrodo visai issigyde...), bet nutraukus elidelio naudojima po kurio laiko grizdavo berimai..

TS irgi nebutinai turi tikti. yra dalyku, kurie daugiau kam tinka nei netinka, bet nemanau, kad yra absoliuciai visiems tinkanciu priemoniu. kad ir avizu voneles.. daugybe kartu esu skaicius, kaip jas gyre - susidare ispudis, kad jos daugumai tinka. bet manau tikrai atsirastu kazkas, kas bus avizoms vonioje alergiskas ar pan.

kriisvika, atsimenu, rase, kad jiems netiko TS. bet ,kiek pamenu, ir kiti naturalus aliejai netiko, ane? gal kai kuriems vaikams aplamai naturalios priemones per daug alergizuojancios g.gif o gal tik reikia atrasti ta tinkancia.. g.gif

mes irgi, deja, negalim pasidziaugti. matyt ziema toks jau metas.. verysad.gif be to nebesilaikom grieztos dietos.. unsure.gif
pirma karta isbere naujoj vietoj - po sauskelnem. MB iskele versija, kad gal nuo marinuotu agurku, nes berimas sutapo su tuo laiku, kai pradejom jai juos duoti. atseit sako gal slapime nuo marinuotu agurku yra medziagu, kurios ir kaltos del isberimo.. mastau.gif kaip manot, ar gali buti tame tiesos?..
siaip ar taip agurku nebevalgysim.. unsure.gif
Atsakyti