Įkraunama...
Įkraunama...

Techninė pagalba kelyje

Labutis, idumu butu suzinoti ar tenka pasinaudoti tech pagalba kelyje kai sugenda masina? kokios kainos? ko norim ir ko tikimes?
Atsakyti
QUOTE(DianaS @ 2008 12 15, 16:57)
Labutis, idumu butu suzinoti ar tenka pasinaudoti tech pagalba kelyje kai sugenda masina? kokios kainos? ko norim ir ko tikimes?

Mano uosviui teko kviestis, kad partemptu, tempe apie 30 km. Kainavo 250lt blink.gif
Atsakyti
o kokia kvieties? g.gif tikrai daug? o tai gal nakti?
Atsakyti
QUOTE(DianaS @ 2008 12 17, 18:16)
o kokia kvieties?  g.gif  tikrai daug? o tai gal nakti?

kokia, tai jau nepasakysiu, nezinau smile.gif Ne nakti, ryte apie 8 val. Sia vasara. Man ir stalcius atsidare, kai pasake kiek kainavo.. unsure.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai daug blink.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu patirties su tech.pagalba: teko kviesti 2 kartus. Pirma karta sprogo dvi padangos (ilekiau i tokia nebloga duobe kelkrasyje..), o "zapaske" tik viena, be to buvo naktis.. Nezinau kiek kainavo, nes buvo KASKO draudimas, kuris apmokejo islaidas "Pagalba kelyje" vadinasi. Antra karta buvo daug liudniau, nes, kaip sakoma gerais norais pragaras gristas: paskolinau vyro sesei masina, o ji apsiverte.. aciu dievui sekmingai, visi liko gyvi, sveiki, bet is masinos nieko neliko, teko ja tempti i Vilniu, kad vidury lauku nepalikt. tempem apie 70 km sumokejom 350 - 5 lt/km, bet mentai iskviete, nezinau kokia firma.
Bet kuriuo atveju, geriau, kad tu pagalbu neprireiktu..
Atsakyti
Naudojausi vieninteli karta pervezimui Vilniaus mieste pries pusantru metu kazkur,mokejau 70lt smile.gif O siaip-skambinama draugams,pazistamiems,prasoma pagalbos kitu vairuotoju ir pan.,nes technines pag. kainos ne mano kisenei.Kai reikejo kazkada nutempti i servisa tai atsiveziau su kita masina meistra ir ant troso nutempe mane smile.gif
Atsakyti
Manau ta technine pagalba kelyje skirta daugiau tiems atvejam, kai masina pati nebepajegia vaziuoti. Kaip buvo manp atveju smile.gif arba dvi padabgos is karto, arba atsigulusi ant stogo, ratai i skirtingas puses ziuri doh.gif
tikrai linkiu, kad neprirektu tu PK
Atsakyti
Aš esu nusipirkusi techninės pagalbos draudimą, berods 10 Eu metams kainavo (gal ir ne tiek, tiksliai nepamenu, bet tikrai ne baisiai daug) , tai ramu.
Atsakyti
Nebuvo kur kreiptis tai teko naudotis tecnines pagalbos paslaugomis. Neturejau kontaktu tai teko pasinaudoti googlu biggrin.gif, bet PATAIKIAU, ziauriai profesonalus, rekomenduoju visiems !!!
https://techpagalbakelyje.lt
Atsakyti