Įkraunama...
Įkraunama...

Krabų lazdelės

Anądien nusipirkau krabų lazdelių- maniau, pagaminsiu salotas su ryžiais ir daržovėmis. Bet šeimyna užprotestavo, kad jau nusibodo ta pati mišrainė. schmoll.gif Tai dabar jos ir stovi šaldiklyje. Patarkit, mielosios, ką dar įdomaus ir skanaus pagaminti iš krabų lazdelių essen.gif
Atsakyti
Aš jas dar kepu tešloje. Tešlą darau iš miltų ir alaus, gaunasi tikrai toks įdomus skonis, įpilu miltų ir poto pilu alų kad gautusi vientisa masė dar įdedu pireskonių.
Dar darau įdarytas krabų lazdeles, bet nevisada gaunasi, čia priklauso nuo pačių lazdelių. Pirmiausia jas reikia atvinioti, bet ne visos taip pasidaro,kitos paima ir suplyšta. Tai tos kur išsiviniojo, reikia įdėti įdara ir vėl suvinioti, paskui į mikrobangę kad sušiltu. O įdarą tai darau išvergu kiaušinį, sūris fermentinis, majonezas, agurkas. Viską smulkiai supjaustyti ir yra įdaras.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Man tai fantastiskos salotos tokios: krabų lazdelės+agurkai+paprika+pomidorai+marinuoti pievagrybiai. Užberti druskytės ir pipiriukų. Užpilti padažu paruoštu iš aliejaus, citrinos sulčių (santykis 3:1) ir trupučio garstyčių+gramo medaus. Leisti truputi pastovėti, kad pasimarinuotų ir valgyti. thumbup.gif Patartina gaminti diiiideli kiekį, nes jos labai skanios ir gaivios. biggrin.gif Čia aš kažkada tokias ekspromtu sukūriau, kai ryte reikėjo kažka į darbą neštis, o šaldytuve vien likučiai nuo kažkokios šventės. blush2.gif

dar darau omletą su jomis. Paprasčiausiai apkepinu krablazdes ir užpilu plaktais kiaušiniais. Kai baigia kepti pabarstau tarkuotu sūriu (arba ne, jei neturiu)- labai skanu is ryto! mirksiukas.gif

Dar sumuštinius darau: paimu juodos duonytės, užtepu sviesto, dedu salotos lapą- jį pateplioju majonezu (nedaug, kad pigūrai nepakenkt biggrin.gif ), dedu krabų lazdelių ir valgau. Man skanu. ax.gif

O mišrainę darau tokią:
Virti ryžiai+krablazdės+konservuotas ananasas+graikiški riešutai+petražolės+majonezas. Visi kas ragavo labai gyrė, nes neįprastos. smile.gif

Krablazdes galima panaudoti vėrinukams: fermentinis sūris (pageidautina picarela arba mocarela), krablazdės gabaliukas ir vynuogė arba pomidoro gabaliukas. smile.gif

O šiaip kadangi aš negaliu valgyti krevečių, tai receptuose jas pakeičiu į krablazdes. ax.gif

Sumaišius su sūriu galima karštus sumuštinius kepti. Arba įvynioti į sluoksniuotą tešlą ir pyragėlius gamint. Žodžiu visko prisigalvoti galima. mirksiukas.gif

Na, tikiuosi bent jau idėjų "pamėtėjau". mirksiukas.gif Skanių eksperimentų! 4u.gif
Atsakyti
Labai sudomino mišrainė su graikiškais riešutais. Ar juos reikia nuplikyti verdančiu vandeniu? (nes žinau, kad dedant į kai kurias salotas reikia) Ar smulkinti, ar palikti didesnius gabalus?
Atsakyti
Asirgi darau idarytas lazdeles: idarui lydytas surelis, cesnakas ir majonezas. Issukta lazdele aptepti idaru ir susukti. Pamirkyti kiauso plakiny ir apvolioti dziuveseliuose. Kepti aliejuj.
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 16, 18:32)
Labai sudomino mišrainė su graikiškais riešutais. Ar juos reikia nuplikyti verdančiu vandeniu? (nes žinau, kad dedant į kai kurias salotas reikia) Ar smulkinti, ar palikti didesnius gabalus?


Aš tik truputį sukapoju, kad jaustųsi maži gabaliukai, neplikau. mirksiukas.gif
Atsakyti
As krabu razdeles apvalioju plaktame kiausinyje ir dedu i dziuveselius, tada i ikaitintus riebalus, man labai skanu ir paprasta
Atsakyti
Aš darau labai greitas salotas : šv.agurkai ir krabų lazdelės. Viską supjaustau ir sumaišau su majonezu. Greitai, paprasta, ir skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE
O mišrainę darau tokią:
Virti ryžiai+krablazdės+konservuotas ananasas+graikiški riešutai+petražolės+majonezas. Visi kas ragavo labai gyrė, nes neįprastos. 


Tai va, dariau aš tą mišrainę. Man patiko thumbup.gif , bet šeimyna ir vėl raukėsi, kad su ryžiais. Kitą kartą darysiu taip pat, tik be ryžių. Manau, bus skanu essen.gif
Atsakyti
Tai gal taviskiams patiktu tokios:
krabu lazdeles, agurkai, mirkyti dziovinti obuoliai, kons. kukuruzai. Padazas pagal nuotaika biggrin.gif Dz. obuoliai priduoda geros rugsteles.
Atsakyti
As ziauriai megstu krabu lazdeles,valgyti jas galiu visaip,vienas arba salotas su jomis.Bet labiausiai man patinka su makaronais.Pasidarau padaza su krabu lazdelem ir uzpilu ant makaronu essen.gif thumbup.gif
Labai paprasta ir greita, uztrunka tiek laiko kol isverda makaronai smile.gif
Uzsikaiciu makaronus,tada keptuvej ant sviesto ( galima ir aliejaus ) pakepinu smulkiai supjaustyta svoguna,apkepinu ji,kaip pagelsta sudedu pjaustytas krabu lazdeles,viska apkepu kokia 5 min.,tada ipilu pieno,ir idedu kelis saukstus greitines,kad butu tikrsciau,anksciau gamindavau is greitineles,bet man per riebu...,tada priberiu prieskokiu ( vegetos,pipiru,dziovintu darzoviu ) dar viska truputi patroskinu apie 5 min, ir viskas,kai isverda makaronai uzpilu ant ju ir valgau... man taip labai skanu thumbup.gif wub.gif
Tiesa,makaronai tinka bet kokie,bet as dazniausiai gaminu su tokias susuktais arba kaspineliais ( Italpasta ) mirksiukas.gif
Atsakyti
[QUOTE]Bet labiausiai man patinka su makaronais.Pasidarau padaza su krabu lazdelem ir uzpilu ant makaronu essen.gif thumbup.gif [CODE]

Na nežinau nežinai, kaip su tais makaronais... schmoll.gif Sunkus atvejis... Valgytų nebent bado atveju ir tai atbulais dantim. O tą su džiovintais obuoliukais reiks kada pamėgint. Ačiū, mergaitės mirksiukas.gif
Atsakyti