Įkraunama...
Įkraunama...

Krabų lazdelės

Anksciau darem keptus keptuvej su aliejum. Tas krabu lazdeles susukdavom i sluoksniuota tesla (pati nedarau, o perku parduotuvej)
Atsakyti
Mano bendradarbių tarpe šiuo metų yra "Trijų K" mišrainė užtepta ant pakepintos ir šiek tiek patrintos česnaku duonos. O "Trys K", tai krabai + kalafijoras + krapai. Viskas supjaustyta kuo smulkiau ir sumaišyta su majonezu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 07 27, 23:47)
Mano bendradarbių tarpe šiuo metų yra "Trijų K" mišrainė užtepta ant pakepintos ir šiek tiek patrintos česnaku duonos. O "Trys K", tai krabai + kalafijoras + krapai. Viskas supjaustyta kuo smulkiau ir sumaišyta su majonezu  ax.gif



Labai skaniai skamba thumbup.gif Tikriausiai ne tik skamba, bet ir essen.gif
Atsakyti
As irgi panasius sumustinius darydavau,ant tosteryje paskrudintos formines baltos duonos,uztepdavau misini is krabu,cesnako,surio...skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
Mano bendradarbių tarpe šiuo metų yra "Trijų K" mišrainė užtepta ant pakepintos ir šiek tiek patrintos česnaku duonos. O "Trys K", tai krabai + kalafijoras + krapai. Viskas supjaustyta kuo smulkiau ir sumaišyta su majonezu 


thumbup.gif Čia mano skaniausioji thumbup.gif Tik jos pati negaminu, o nusiperku parduotuvėj. Ir vietoj kalfijoro- brokoliai, bet skonis beveik tas pats. Kaip užsinorėjaaaaau, net seilės tįsta blush2.gif
Atsakyti
Greita mišrainytė: marinuoti pievagrybiai- supjaustau į 4 dalis. Krabų lazdeles sumesti į verdantį vandenį 1-1,5 min, šiukštu ne ilgiau, nes ištiž, supjaustyti. Dar smulkiai pjaustyto svogūniuko, prieskonių pagal skonį ir majonezo (aš maišau per pusę su grietine, man taip skaniau). Ir viskas. Tiesa, labai skanu, bet gaunasi mažai, tai galima pridėti ryžių. Skanaus.
Atsakyti
QUOTE(Angeliukas @ 2005 07 28, 18:02)
Greita mišrainytė: marinuoti pievagrybiai- supjaustau į 4 dalis. Krabų lazdeles sumesti į verdantį vandenį 1-1,5 min, šiukštu ne ilgiau, nes ištiž, supjaustyti. Dar smulkiai pjaustyto svogūniuko, prieskonių pagal skonį ir majonezo (aš maišau per pusę su grietine, man taip skaniau). Ir viskas. Tiesa, labai skanu, bet gaunasi mažai, tai galima pridėti ryžių. Skanaus.

o kam tu jas verdi???
Atsakyti
Aha, man irgi toks klausimas iskilo? Gal saldytas meta i vandeni, kad atsiltu? g.gif
Atsakyti
Kad tolygiai perkaistų, pabrinktų. Sunku nupasakoti, bet ir kramtosi kitaip nei nevirtos g.gif .
Atsakyti
Aš darau salotas su "snieginiais" krabais, avokadu ir virtais kiaušiniais, ir majonezu, gaunasi tokios mikštos, man skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Aš darau salotas su "snieginiais" krabais

Aš irgi žinok tik iš tokių krabų ir darau visokias salotas arba Vici nešaldytų imu, nes kur būna sušaldytos krabų lazdelės labai bjaurus skonis - schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 07 30, 07:11)
Aš irgi žinok tik iš tokių krabų ir darau visokias salotas arba Vici nešaldytų imu, nes kur būna sušaldytos krabų lazdelės labai bjaurus skonis -  schmoll.gif



Aš irl abiau nešaldytas mėgstu. Man tai šaldytos kai atšyla tokis "sausos" atrodo schmoll.gif
Atsakyti