Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiūti žaislai, apie pasiūtus meškiukus,lėlytes,z

Aciu uz ats. 4u.gif Tai jei lelyte 7o cm,tai nemaza, o iskarpas jus pasidinat kazkiek ane? Nes ten pavaizduota jau pasiutu daliu dydis turbut. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 02 01, 13:31)
Aciu uz ats. 4u.gif Tai jei lelyte 7o cm,tai nemaza, o iskarpas jus pasidinat kazkiek ane? Nes ten pavaizduota jau pasiutu daliu dydis turbut. g.gif

anksciau zaisdavau didindama procentais, oi kiek laiko uztrukdavo. dabar tiesiog persipiesiu uzsidejus kopijavimo popieriu ant monitoriaus(tik ziuriu, kad vyras nepamatytu, o tai bartusi...sako nelabai gerai). Isdidinu iskarpa iki reikiamo dydzio ir perpiesiu biggrin.gif
Atsakyti
Aisku smile.gif ir as galvoju,kad taip paprasciau pasididint "is akies".
Atsakyti
koki zaisliuka pamaciau 4u.gif
user posted image

mielumo tai wub.gif mokeciau iskarpas daryt tai is kart daryciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika852: 03 vasario 2012 - 11:25
user posted image...user posted image
Atsakyti
Aciu uz iskarpas. Vat ir pameginau toki grozi pasigaminti, bet tik kazkoks jis man nefotogeniskas biggrin.gif nepatinka kaip nuotraukose atrodo, todel keliu tik veiduko nuotrauka, bet cia nesimato viso kuno.

user posted image

Be to bandysiu perdaryti siek tiek lekalus, kad storesnis gautusi nes daba toks kudas (nepavalges blush2.gif ) gavosi. Ir medziagas tikriausia netinkamas pasirinkau. Bet nustariau ir kita toki pasidaryt tai istaisysiu visas klaidas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika852: 06 vasario 2012 - 19:29
QUOTE(Vika852 @ 2012 02 06, 20:26)
Aciu uz iskarpas. Vat ir pameginau toki grozi pasigaminti, bet tik kazkoks jis man nefotogeniskas biggrin.gif nepatinka kaip nuotraukose atrodo, todel keliu tik veiduko nuotrauka, bet cia nesimato viso kuno.

user posted image

Be to bandysiu perdaryti siek tiek lekalus, kad storesnis gautusi nes daba toks kudas (nepavalges  blush2.gif ) gavosi. Ir medziagas tikriausia netinkamas pasirinkau. Bet nustariau ir kita toki pasidaryt tai istaisysiu visas klaidas  ax.gif

baik save peikti blink.gif
is to kiek foto matosi, tai labai fainas drakosa, vat thumbup.gif
Atsakyti
Svarbu, kad mielas thumbup.gif
Atsakyti
mano naujosios mergytes ax.gif
dariau truputi stambesnes nei buna Tildos. jos iskeliavo i savo naujuosius namucius, i vaiku dienos centra.[URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL]
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 02 08, 14:21)
mano naujosios mergytes ax.gif
dariau truputi stambesnes nei buna Tildos. jos iskeliavo i savo naujuosius namucius, i vaiku dienos centra

Mmmm kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti