Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie patalynę vaikams ir naujagimiams

O kaip Ferreti užvalkalai?
Atsakyti
mes ir pirkome feretti bet dar laukiam leliuko tai nenaudojam tai negaliu nieko komentuoti apie ja, kai pradesiu naudoti butinai parasysiu atsiliepimus
Atsakyti
Mergaites, nepatingekit paskaitineti temeles. labai nemazai diskutuota apie Fereti patalus. Pati anklode daugumai - blogi atsiliepimai; uzvalkalai - geri atsiliepimai. kazkas minejo, kad sunkiai lyginasi.
Papildyta:
QUOTE(romaneta @ 2009 11 02, 12:00)
tai irgi neismeskit cekiuko ir reikalaukit pakeitmio jeigu nebusit patenkinti kokybe  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif visu prekiu saugokit cekiukus, net uzvalakalu, ciulptuku ir pan. yra teke Cambrass patalelius keisti, kurie tada kainavo zveriskai daug. nes po pirmo isplovimo prie uztrauktuko isplyso. tai grazinau, kad ir skalbta.
taip pat grazinau kazkada chicco ciulptuka, nes plastmaseje kysojo kazkokie astrus cipukai.
Atsakyti
Feretti lygiai po metu susoko i gabalus tiek antklode, tiek pagalve doh.gif Pries perkant buvau skaiciusi, kad taip atsitinka jei mamytes isskalbia unsure.gif Todel skalbiau tik uzvalkalus, bet rezultatas tas pats.
Patys uzvalkalai malonus liesti, bet sunkiai lyginasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzinute @ 2009 11 07, 14:25)
Feretti lygiai po metu susoko i gabalus tiek antklode, tiek pagalve  doh.gif  Pries perkant buvau skaiciusi, kad taip atsitinka jei mamytes isskalbia  unsure.gif  Todel skalbiau tik uzvalkalus, bet rezultatas tas pats.
Patys uzvalkalai malonus liesti, bet sunkiai lyginasi  4u.gif

bet yra tiek daug is ko pasirinkt ir kodel visi taip nori to fereti?
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2009 11 20, 17:28)
bet yra tiek daug is ko pasirinkt ir kodel visi taip nori to fereti?


Tai kad visos parduotuvės užkištos vien Fereti. Gal lenkai pusvelčiui atidave, tai visos Lietuvos parduotuvės ir susigriebė. Pasirinkimas kitokios patalynės labai skurdus.
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2009 11 20, 17:27)
Tai kad visos parduotuvės užkištos vien Fereti. Gal lenkai pusvelčiui atidave, tai visos Lietuvos parduotuvės ir susigriebė. Pasirinkimas kitokios patalynės labai skurdus.


na jau, naturalus silkas, vilna, medvilne... mirksiukas.gif
Atsakyti
As nusipirkau Lietuviskus patalius thumbup.gif
Dar nezinau kaip nesiosis, bet labai jau spalvingi ir kokybiski atrodo, ir kaina priimtina............Antra karta jau issirenku pataliukus Klaipedoje Vaiku pasaulis (Cipolino) parduotuveje............Uzsukit ir jus nestuke.gif
Atsakyti
o as naturalaus silko kaldrytes leliukams, arba antialergines specialias , man tas vardas kazkaip nieko nesako, svarbu medziaga gera butu ir kokybe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidicita: 25 lapkričio 2009 - 23:53
QUOTE(Blobse @ 2009 11 20, 18:27)
Tai kad visos parduotuvės užkištos vien Fereti. Gal lenkai pusvelčiui atidave, tai visos Lietuvos parduotuvės ir susigriebė. Pasirinkimas kitokios patalynės labai skurdus.

tikrai taip, parduotuves deja tik tuom ir uzkistos

siaip visokiu groziu dabar turi internetines parduotuves
ir ptaliuku ir apsaugeliu ir kaldryciu

savai mazai turiu merkio kaldryte, naudosiu kai paaugs, jau isbandyta, skalbiant nieko nenutinka

o dabar kol visai maziuke naudoju pacios pasisiuta

ax.gif
Atsakyti
Mamytes bukit visos atsargios su Feretti patalyne!!! Kaip as ja nusivyliau!!!!!!! verysad.gif blink.gif Pati kazkada rasiau, kad mes esame ja patenkinti, o vakar permaunu dukrytes kaldryte (ta prasme, Feretti kaldryte) ir ka jus gavojate??? Visa susokusi i gumulus!!! Nei as jos skalbiau, nei buvo naudojama ne pgl paskirti (gamintojai tik taip ir pasakytu!) mastau.gif fool.gif man buvo sokas!!! Paskutiniu metu dukryte vis susala po ta "nuostabiaja" kaldra! Dabar suprantu kodel. Pati miegu su pukine kaldra, neturiu jokiu nusiskundimu, jau 10metu ja turiu. O sia Feretti paturejom 1metus ir viskas! Dar...uzvalkalai taip bjauriai lyginasi! Skalbdama uzstatau lyginimo programa, isdziovinus iskarto puolu lyginti su stipriausiu garu neissilygina rauksliu nei per kur! Tie uzvalkalai tokie man asmeniskai nemalonus, nesildantys... Dabar tik sulaukiu pinigeliu uz vaika ir leksiu pirkti Merkio kaldryte. Daugiau nepasiduosiu reklamos provokacijoms, niekada! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 07 sausio 2010 - 13:01
Sveiki smile.gif Nupirkau patalyne is UAB SATINAS - tai man labai patiko smile.gif matosi, kad geros kokybes, yra is satino, drobeles... tai va smile.gif
Atsakyti