Įkraunama...
Įkraunama...

Singer siuvimo mašina

O kodėl niekas nepataria, man irgi labai reikalingi patarimai. Gaila nespėjau įsigyti iš grupinis.lt visas išpardavė. Net nežinau ar labai geresnės tos brangesnės iš akcijos? kitam kartui pasiruošiu ax.gif
Atsakyti
Gal galite patarti kokias šiais laikais mašinas vertina? Kas ten turėtų būti, kokia firma ir pan. labai padėtumėte nes esu visiškai pasimetusi. Ieškau mašinos namams, bet su galimybe nemažai nuveikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 03 26, 21:43)
Gal galite patarti kokias šiais laikais mašinas vertina? Kas ten turėtų būti, kokia firma ir pan. labai padėtumėte nes esu visiškai pasimetusi. Ieškau mašinos namams, bet su galimybe nemažai nuveikti smile.gif

Sveiki,susiduriau su tokia pacia problema doh.gif Patarkite,padekite.
Ka manote apie siuolaikines Singer ?
Kodel dabar dauguma renkasi Bernet,Jaguar?Cia reklama,ar tikrai vertos demesio masinos?
aciu
Atsakyti
QUOTE(feme @ 2013 03 28, 10:51)
Sveiki,susiduriau su tokia pacia problema doh.gif Patarkite,padekite.
Ka manote apie siuolaikines Singer ?
Kodel dabar dauguma renkasi Bernet,Jaguar?Cia reklama,ar tikrai vertos demesio masinos?
aciu

Atradau, kad yra kita tema, ten kalba apie visas siuvimo mašinas http://www.supermama...howtopic=900933 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Renkuosi siuvimo mašiną, ir labiausiai tiko ir patiko šie modeliai: Singer 2263 ir Singer 3323. Gal kas nors turite kurią iš šių mašinų ir galite pasidalinti pliusais ir minusais? Būtų labai naudinga ir vertinga kritiška nuomonėsmile.gif
Atsakyti
gal turite kas nors tokią..reikia nuomonės
http://pigu.lt/buiti...6180?id=3627902
Atsakyti
sveiki..prasidejo problemos..mažiosios ritelės siulas nesiuva...ištisai velia.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charisme @ 2013 11 24, 14:46)
sveiki..prasidejo problemos..mažiosios ritelės siulas nesiuva...ištisai velia.. doh.gif


1) Tikrinam ar teisingai pastatyta adata ir ar atitinka jos numeris naudojamiems siūlams.
2) Tikrinam ar teisingai įvertas viršutinis ir apatinis siūlai.
3) Tikrinam viršutinio ir apatinio siūlo įtempimą

Laimingo darbo!
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 11 26, 20:35)
1)  Tikrinam ar teisingai pastatyta adata ir ar atitinka jos numeris naudojamiems siūlams.
        2)  Tikrinam ar teisingai įvertas viršutinis ir apatinis siūlai.
        3)  Tikrinam viršutinio ir apatinio siūlo įtempimą

          Laimingo darbo!

ačiū labai...ar gali pradeti nebesiuti apatinio siulo jei siulas baiginejasi..?
Atsakyti
QUOTE(charisme @ 2013 11 26, 23:37)
ačiū labai...ar gali pradeti nebesiuti apatinio siulo jei siulas baiginejasi..?


Paprastoje buitinėje siuvimo mašinoje siuvimas atliekamas dviem siūlais viršutiniu ir apatiniu. Gera siūlė gaunasi kada sureguliuotas viršutinio ir apatinio siūlo įtempimas. Kada baigiasi apatinis siūlas jo galiukas išeina iš po prispaudimo plokštelės bet tai nedidelis galiukas. va tada jau normali siūle nesiformuoja.Bet pakeitus špūlytę
sugrįžtate atgal ir siuvate toliau.Asmeniškai Jums aš siuvimo mašinų temoje daviau nuorodą į youtube ten viskas labai aiškiai parodyta. Sėkmingo darbo.
Atsakyti
Gal žinote, kas restauruoja Singer masina (ji su staliuku), turiu probabes masina 1911m. gamybos, noreciau atrestauruoti, ji veikainti, reiektu pakeisti dirzeli, perdazyti metalines kojas, medi atnaujinti
Atsakyti
Sveiki. Turiu, pagal mane singer seną siuvimo mašiną. Užrašo nėra. Ir yra kaip spėju kažkokios dalys digsniams keisti. Prisegu foto, gal kas pasakys arten tie daikčiukai keisti digsniams? Jei taip kaip juos uždėti? Kažkada bandžiau pati, bet nieko visiškai nesigavo, siuvo vieną tą pačią tiesią liniją.
201403032496.jpg - 815.4 Kb
201403032498.jpg - 713.6 Kb
201403032499.jpg - 904.5 Kb
Atsakyti