Įkraunama...
Įkraunama...

Atidėtos vestuvės... :-(

Vestuvės kaip ir suplanuotos, viskas užsakyta, svečiai sukviesti, gyvenau tuo laukimu ir ruošimosi rūpesčiais ir staiga, kaip iš giedro dangaus, močiutė ligoninėj, gili koma, kiekviena minutė gali būti paskutinė, vilčių nėra... verysad.gif Kaip elgtis tokiu atveju?.. Esu pasimetusi... cry.gif
Atsakyti
na tavo vestuves tik uz menesio, gal dar reikalai pageres g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 07 17, 14:39)
na tavo vestuves tik uz menesio, gal dar reikalai pageres  g.gif


Tai ir yra baisiausia, kad didžiausia tikimybė, jog laidotuvės greitu metu, cry.gif o močiutė man artima... Ir kodėl taip turi atsitikti ir būtent dabar, kai ji labai laukė tų vestuvių...
Atsakyti
Manu, močiutė tikrai nesupyks, jei vestuvių neatidėsit. Nesvarbu, kur ji bus- ar čia, žemėje, ar jau danguje. Ji tikrai žino, kad tai ILGAI LAUKTA JŪSŲ ŠVENTĖ.
Atsakyti
Labai sunkus atvejis, aš tikrai nežinau ką daryčiau, nes man močiutė irgi yra brangi. Bet tikėkis kad pasikeis į gerają pusę. 4u.gif
Atsakyti
manau močiūtė tikrai nenorėtų kad tu jas atidėtum g.gif
Atsakyti
Mano nuomone tikrai neverta atidėti vestuves, močiutė tikrai to nenorėtų 4u.gif Žinoma kažkiek jausis liudesys, nors net nežinau, neisivaizduoju kaip pati elgčiausi tokioje sitacijoje doh.gif
Atsakyti
Man panaš situacija neseniai grėsė cry.gif Tėčiui taip blogai buvo, kad tikrai svarstėm, ar tik nereikės vestuvių atidėti verysad.gif Bet viskas susitvarkė, dabar viskas thumbup.gif Tau palinkėčiau tik stiprybės ir sėkmės 4u.gif O kaip pasielgti, tai spręsk pati ax.gif Gal širdis pakuždės ką daryti...

Aš tai tikriausiai būčiau atidėjusi savo šventę, tikriausiai būtų sunku tokiom aplinkybėm linksmintis cry.gif Bet čia tikrai reikia TAU spręsti verysad.gif
Atsakyti
mano draugės tėvas mirė likus mėnesiui iki vestuvių. Vestuvių neatidėjo, bet jos buvo rimtos, be linksmybių. todėl žiūrint ko tu nori - ar ramių vestuvių planuotu laiku, ar linksmų vestuvių bet visai kitu laiku
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2005 07 18, 13:41)
mano draugės tėvas mirė likus mėnesiui iki vestuvių. Vestuvių neatidėjo, bet jos buvo rimtos, be linksmybių. todėl žiūrint ko tu nori - ar ramių vestuvių planuotu laiku, ar linksmų vestuvių bet visai kitu laiku

pritariu visu 100 procentų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 07 18, 15:38)
pritariu visu 100 procentų... smile.gif


Aš irgi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2005 07 18, 13:41)
mano draugės tėvas mirė likus mėnesiui iki vestuvių. Vestuvių neatidėjo, bet jos buvo rimtos, be linksmybių. todėl žiūrint ko tu nori - ar ramių vestuvių planuotu laiku, ar linksmų vestuvių bet visai kitu laiku


Irgi pritariu.
Įtariu, panašiu atveju vestuvių neatidėčiau, tik jos būtų kuklesnės. Nors manosios ir taip linksmybių prasme bus palyginti kuklios, nes tokių ir norim ax.gif
Atsakyti