Įkraunama...
Įkraunama...

Atidėtos vestuvės... :-(

Musu vestuves rugpjucio 20d. Visiskai nesenai liepos 1d. mire mano suzadetinio senelis. Mes taip pat buvom labai pasimete kaip bus dabar... verysad.gif Be to jis taip lauke musu vestuviu, jau net batus buvo nusipirkes musu sventei. pakalbejom su tevais ir visdelto nusprendem nieko nekeisti... netgi gavom pirmaja vestuvine dovana is senelio po laidotuviu. Tetos mums padovanojo senelio visiskai naija televizoriu. Tai jis mums pati brangiausia dovana isliks visiems laikams ir tik su gerais atsiminimais apie senel... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2005 07 18, 13:41)
mano draugės tėvas mirė likus mėnesiui iki vestuvių. Vestuvių neatidėjo, bet jos buvo rimtos, be linksmybių. todėl žiūrint ko tu nori - ar ramių vestuvių planuotu laiku, ar linksmų vestuvių bet visai kitu laiku


mano sesuo kai tekėjo pareiškimus nunešė prieš 8 mėn... čia dar blokados laikais (1991). Jie tuokėsi birželį, o mano svainio tėtis nuo infarkto mirė kovą... Žiauru, bet tada buvo tokie laikai kad nelabai galėjo atidėt, tai buvo ne vestuvės o pasisėdėjimas... o pamenu svainio tėtis uh kokias vestuves planavo... net ir savo pirmąjį valsą jie sušoko tik po gero pusmečio pusseserės vestuvėse...
va taip vat ir būna...
Atsakyti
Deja, kad ir kaip bebūtų liūdna ir graudu, aš jau po laidotuvių... cry.gif cry.gif cry.gif
Viskas įvyko taip netikėtai ir nelauktai, kad baisu ir pagalvoti... Močiutė jau ilsisi ramybėje, o mes nusprendėm vestuvių neatidėti, vis tik ji labai norėjo tų vestuvių, tad atšvęsim kukliau ir be liksmybių. Ir svarbiau juk ne pati ceremonija ir iškilmės, o tolimesnis gyvenimas šeimoje, tapus vyru ir žmona.
Tad niekam nelinkiu tokių išgyvenimų, kantrybės ir sveikatos visiems ruošiantis tai didžiajai dienelei. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reje @ 2005 07 21, 18:59)
Deja, kad ir kaip bebūtų liūdna ir graudu, aš jau po laidotuvių...  cry.gif  cry.gif  cry.gif 
Viskas įvyko taip netikėtai ir nelauktai, kad baisu ir pagalvoti... Močiutė jau ilsisi ramybėje, o mes nusprendėm vestuvių neatidėti, vis tik ji labai norėjo tų vestuvių, tad atšvęsim kukliau ir be liksmybių. Ir svarbiau juk ne pati ceremonija ir iškilmės, o tolimesnis gyvenimas šeimoje, tapus vyru ir žmona.
Tad niekam nelinkiu tokių išgyvenimų, kantrybės ir sveikatos visiems ruošiantis tai didžiajai dienelei.  smile.gif


Užuojauta sad.gif

Stiprybės tau dabar.
O tavo vestuvės vis tiek bus puikios - nebus triukšmingo šventimo, bet bus tikrai įsimintina diena 4u.gif
Atsakyti
Pirmiausia, tai užuojauta... 4u.gif Teisingai sakai, kad svarbiausia ne iškilmės, svarbiausia darnus gyvenimas mirksiukas.gif Kuklesnės vestuvės nebūtinai yra prastesnės už iškilmingą ir triukšmingą puotą mirksiukas.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti

Uzuojauta!!!
Bet manau, tavo mociute noretu, kad tu susituoktum simet, o neperkeltum kitiems metams... Jus turite gyventi toliau, laimingai ir ilgai!
Atsakyti
Užuojauta...

Aš tokiu atveju žiūrėčiau kaip jaučiuosi pati, ką sako tėvai...
Jeigu neduok Dieve mirtų kas nors iš mano šeimos (pfu,pfu,pfu) vestuves tikrai atidėčiau, vienareikšmiškai... verysad.gif
Atsakyti
kai tekejo mano sesuo, seneli istiko infarktas. ir buvo baisu. Buvo gal 2 dienos iki vestuviu, bet visdkas jau buvo pradeta ruosti, puosti ir t.t. bet mama buvo kaip nezinau kaip ligonis, jau buvo baisiai sunjku matyti dukra istekant ir zinoti kad jos tevelis ligonineje operuojamas, buvo tikrai minuciu kai galvojom jog gali buti ir laidotuves. taciau vestuves ivyko. Buvo mama kiek ramesne, aisku svente buvo tada kai antra diena paskambino mociute is Kliniku ir senelis parveztas pasake kad myli visus. as irgi manau kad atideti turi spresti pati. manau kad as neatodeciau, visdelto mociute su tavimi kur ji bebutu, visi mirsime kazkada, bet is artimu zmoniu sirdziu mes neiseisime niekada.
Atsakyti
QUOTE(reje @ 2005 07 21, 18:59)
Deja, kad ir kaip bebūtų liūdna ir graudu, aš jau po laidotuvių...  cry.gif  cry.gif  cry.gif 
Viskas įvyko taip netikėtai ir nelauktai, kad baisu ir pagalvoti... Močiutė jau ilsisi ramybėje, o mes nusprendėm vestuvių neatidėti, vis tik ji labai norėjo tų vestuvių, tad atšvęsim kukliau ir be liksmybių. Ir svarbiau juk ne pati ceremonija ir iškilmės, o tolimesnis gyvenimas šeimoje, tapus vyru ir žmona.
Tad niekam nelinkiu tokių išgyvenimų, kantrybės ir sveikatos visiems ruošiantis tai didžiajai dienelei.  smile.gif

uzuojauta ta reje sad.gif sad.gif sad.gif
daug daug stiprybes, nes tau jos tikrai prireiks ne tik dabar bet ir didziaja diena. Laikykis.
Atsakyti
Ačiū visoms (-iems) už stiprybę ir palaikymą... Na o vestuvės įvyks ir nieko nenukėlinėsim, nėra prasmės, juolab, kad močiutė seniai jau to norėjo ir sakė, jog mudu būsim laimingi (ir dažniausiai išsipildydavo jos spėjimai). Tad tikiu, kad ji stebės mus ir laimins laimigam gyvenimui iš dangaus...
Atsakyti
QUOTE(reje @ 2005 07 22, 12:41)
Ačiū visoms (-iems) už stiprybę ir palaikymą... Na o vestuvės įvyks ir nieko nenukėlinėsim, nėra prasmės, juolab, kad močiutė seniai jau to norėjo ir sakė, jog mudu būsim laimingi (ir dažniausiai išsipildydavo jos spėjimai). Tad tikiu, kad ji stebės mus ir laimins laimigam gyvenimui iš dangaus...



Siaip ar taip iki jusu vestuviu dar nepilnas menuo.
Uzuojauta, stiprybes jums ir neliudekite taip labai, mociute jus stebes is dangaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reje @ 2005 07 22, 12:41)
Ačiū visoms (-iems) už stiprybę ir palaikymą... Na o vestuvės įvyks ir nieko nenukėlinėsim, nėra prasmės, juolab, kad močiutė seniai jau to norėjo ir sakė, jog mudu būsim laimingi (ir dažniausiai išsipildydavo jos spėjimai). Tad tikiu, kad ji stebės mus ir laimins laimigam gyvenimui iš dangaus...


Užuojauta, viskas bus susitvarkys.
Atsakyti