Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

Sveikos mamytės 4u.gif Norėjau pasiklausti, ar jūs skiepijate savo maziukus nuo roto viruso, mno pediatre pasiūlė, bet aš galvoju, ar reikia g.gif Patarkit help.gif
Atsakyti
QUOTE(jurstai @ 2008 12 18, 14:56)
Sveikos mamytės  4u.gif  Norėjau pasiklausti, ar jūs skiepijate savo maziukus nuo roto viruso, mno pediatre pasiūlė, bet aš galvoju, ar reikia g.gif  Patarkit  help.gif


Mes skiepijom, nors daugelis mamu (SM) skiepijima prilygina nuodijimui...
Taciau paklausem pediatro, kuriuo pasitikiu.
Atsakyti
Mes daug diskutavom, rašėmės pliusus ir minusus, bet galiausiai apsisprendėm neskiepyti. Kiek žmonių, tiek nuomonių, pabandyk ir tu pati priimti sprendimą 4u.gif
Atsakyti
Mes tai skiepijomės,o ką patart labai sunku,nes labai daug nuomonių šiuo klausimu doh.gif
Atsakyti
Šia tema jau 50 puslapių prirašyta - Sena rotaviruso tema
Atsakyti
QUOTE(VelDan @ 2008 12 18, 19:57)
Mes daug diskutavom, rašėmės pliusus ir minusus, bet galiausiai apsisprendėm neskiepyti. Kiek žmonių, tiek nuomonių, pabandyk ir tu pati priimti sprendimą  4u.gif

drinks_cheers.gif , mes taippat neskiepysime ax.gif
Atsakyti
Nezinau... mes pasiskiepijom ir man kazkaip ramu (nusispjaunu triskart per peti), nekimba "zarazos" schmoll.gif Kiek pazystu mamu, kurios skiepijo leliukus, tai nei vienos neapsirgo schmoll.gif
Nebutu tas rotavirusas toks baisus, gal niekas neiskotu ir neisradinetu vakcinu. Jei yra bent maza galimybe apsaugoti vaika nuo tokiu baisiu virusu, tai kodel to nepadarius?? Kazkas senoj temoj rase, kad vaikas netoleruoja vakcinos, jam raizo pilvuka, dar imunintetas nusilpo ir slogiukas prasidejo. Na jei jau vakcinos netoleruoja, tai taip iseina, kad rotavirusa vaiko organizmas lengviau toleruos??? g.gif Imunitetas taip nusilps, kad snarglys pastoviai kabes, reikes daug laiko organizmui atsistatyti.
Atsakyti
brangi vakcina 4u.gif nebent pinigų tuo metu būtų kaip šieno biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ma: 21 gruodžio 2008 - 10:23
QUOTE(giedraskiedra @ 2008 12 19, 17:08)
Nebutu tas rotavirusas toks baisus, gal niekas neiskotu ir neisradinetu vakcinu.


Tai niekas ir nesiginčija, kad virusas baisus 4u.gif Visi ginčijasi dėl vakcinos, kurią išrado, bet kurios poveikis iki galo vis dar nežinomas - kiek ji saugo nuo ligos ir kiek ji pati saugi yra. Mano vienas iš pagrindinių argumentų neskiepyti buvo tas, kad nenorėjau, jog mano vaikas būtų eksperimentinis triušis. Nežinau, gal per šį pusmetį kažkas pasikeitė, gal jau daugiau info yra, seniai jau domėjausi. Bet aš irgi žinau vaikų, kurie buvo neskiepyti ir neserga, kaip ir tokių kurie buvo skiepyti ir sirgo... (vakcina nuo viruso ir jo atmainų neapsaugo, tik sušvelnina simptomus sergant, pagrindinis apsisaugojimas nuo jo - higiena).
Atsakyti
QUOTE(ma @ 2008 12 21, 11:22)
brangi vakcina  4u.gif nebent pinigų tuo metu būtų kaip šieno  biggrin.gif


vaiko sveikata dar brangesne... ax.gif mes irgi ne turciai, bet vakcinai nori nenori sukrapstem... skiepijome ne del to kad esame tikri vakcinos 100-centiniu efektyvumu, bet del to, kad jei vaikas apsirgtu, tai kiek imanoma svelnesne forma blush2.gif

QUOTE(VelDan @ 2008 12 21, 13:38)
Tai niekas ir nesiginčija, kad virusas baisus  4u.gif Visi ginčijasi dėl vakcinos, kurią išrado, bet kurios poveikis iki galo vis dar nežinomas - kiek ji saugo nuo ligos ir kiek ji pati saugi yra. Mano vienas iš pagrindinių argumentų neskiepyti buvo tas, kad nenorėjau, jog mano vaikas būtų eksperimentinis triušis. Nežinau, gal per šį pusmetį kažkas pasikeitė, gal jau daugiau info yra, seniai jau domėjausi. Bet aš irgi žinau vaikų, kurie buvo neskiepyti ir neserga, kaip ir tokių kurie buvo skiepyti ir sirgo... (vakcina nuo viruso ir jo atmainų neapsaugo, tik sušvelnina simptomus sergant, pagrindinis apsisaugojimas nuo jo - higiena).


Higiena nera pagrindisnis apsisaugojimo budas nuo rotaviruso. Geras straipsnis raso:
Profilaktinės priemonės gali būti nespecifinės ir specifinės. Nespecifinės profilaktinės priemonės – tai griežti sanitarijos ir higienos reikalavimai, rankų higienos standartai vaikų kolektyvuose, stacionaruose. Tačiau šios priemonės neapsaugo nuo ligos, tik sumažina jos plitimą. Vienintelis ir patikimas RVI kontrolės būdas – tai vakcinacija.
Dar rasoma taip:
Rotarix™ sudėtis labai skiriasi nuo anksčiau buvusių rinkoje rotaviruso vakcinų, kurios buvo ne žmogaus rotaviruso pagrindu.
Galbut anksciau vaikai ir buvo, kaip rasot, bandomieji triusiai (as vakcina domejausi ne per seniausiai, tik kai patys vaikucio susilaukem)?!...skiepijomes siemet, tad tikrai negaliu teigti, kad mano vaikas buvo "eksperimentinis triusis", nes vakcina patvirtinta ES, atlikti saugumo, efektyvumo tyrimai, nustatyti salutiniai poveikiai... 4u.gif
Atsakyti
Jezau, mamos, tik greičiau skiepykit savo atžalas! Mes ne per seniausiai taip sunkiai persirgom tuo Rotu, kad jį kur. Tikrai krapstyčiau tuos pinigėlius, ir pasiskolinčiau, kad galėčiau paskiepyt, bet mums jau vėlu verysad.gif . Tos kelios dienos kainavo nemažai nervų, o vaikui sveikatos. Patikėkit, 7 buteliai lašalinių nepasirodė per maža....
Atsakyti
neskiepyta mano mažė sirgo 8d. ligoninėje su lašalinėm ir jei atsukus laiką atgal tikrai neskiepyčiau schmoll.gif beje kitoje palatoje gulėjo mažutė mergytė skiepyta net rankučių negalėjo pakelti unsure.gif
Atsakyti