Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(doovka @ 2008 12 29, 20:31)
as tai morku ax.gif  ir dar zirneliu ir kartais kiauso tongue.gif  man skanu kai daug nesamoniu priedu buna...

as tik su morkom, o po to su actu arba su krienais valgau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 12 29, 19:32)
as tik su morkom, o po to su actu arba su krienais valgau  wub.gif

as su citrina ir krienai su majonezu smile.gif mes beveik viska valgom su majonezu, vietoj sviesto net ant sumustiniu tepam...
Atsakyti
Merginos gal kuri pagelbes blush2.gif ,kaip pasidaryt morkas tokias kaip duoda kavinese prie kepsniu blush2.gif ta prasme ju uzpila blush2.gif ,aciukas 4u.gif
Atsakyti
Neryte is Srove- besirdes jus!!! Apseilesiu savo klaviatura, turesit man nauja kompa pirkt ! cool.gif Saunuoles, merginos! Na, palaukit, gaminu vista pagal Giedriaus Vilpisausko recepta- atkersysiu poryt gun_smilie.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 29 gruodžio 2008 - 22:13
user posted image

Anciu kepeneles - apviriau, tada viska i keptuve....su prieskoniais, svogunais ir grietine....skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 12 29, 22:13)
Neryte is Srove- besirdes jus!!! Apseilesiu savo klaviatura, turesit man nauja kompa pirkt ! cool.gif  Saunuoles, merginos! Na, palaukit, gaminu vista pagal Giedriaus Vilpisausko recepta- atkersysiu poryt  gun_smilie.gif

lotuliukas.gif poryt nejungiu kompo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 12 29, 18:44)
Dar truputis saltienos(is vakaro numirkytos kojytes, liezuviukai,jaut.kauliukai-kita diena isvirti, mesa isgriebti susmulkinti, i mesa

Klausimas ax.gif
Kam reikia mirkinti kojas? g.gif Greiciau isverda tada bigsmile.gif ,
ar svaresnes buna ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 12 29, 19:36)
kreveciu iesmeliai

fitness4.gif kaip čia dar valandą negalvojus apie maistą? g.gif doh.gif jau taip siautulingai man tos krevetės atrodo.. blush2.gif suryčiau turbūt su iešmeliu biggrin.gif

Nerytės meniu krevetės- dažnas reikalas thumbup.gif bet gi brangios zaraza... antraip ir aš kasdien jas kirsčiau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(pakasiukas @ 2008 12 30, 10:56)
Klausimas  ax.gif 
Kam reikia mirkinti kojas?  g.gif Greiciau isverda tada  bigsmile.gif ,
ar svaresnes buna ? biggrin.gif

as mirkau, kad svaresnes butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 12 29, 20:23)
taigi ten nera ka ja pasidaryti, srove viska issamiai aprase  mirksiukas.gif as dar morku i saltiena visad dedu rolleyes.gif

Reiketu kada pasiryzt blush2.gif Bet man koki torta paprasciau irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 12 30, 11:14)
Reiketu kada pasiryzt blush2.gif Bet man koki torta paprasciau irnesakyk.gif

o man atvirksciai, va ir siandien ryte buvau parduotuvej, parsitempiau koja, liezuviu, mesgaliu ir virsiu saltiena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pakasiukas @ 2008 12 30, 11:56)
Klausimas  ax.gif 
Kam reikia mirkinti kojas?  g.gif Greiciau isverda tada  bigsmile.gif ,
ar svaresnes buna ? biggrin.gif

Buna ir svaresnes ir kraujo jei koks lasas buna, tai ir tas issiplauna(as perpjautas mirkau) be to saltiena skaidresne gaunas.
Braske as tai ijungsiu kompa, nes pas mane jau bliudziuke irgi vista ir kalakutas. cool.gif
6663 gera galva tris metus skauda lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2008 12 29, 20:06)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif palaikyk ir niekam neduok, tuoj pakuojuos ir lekiu  bigsmile.gif

Nu kad tu ilgai pakuojies lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti