Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

man asmeniskai paskaistina veiduka, sulygina spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2008 12 20, 19:49)
O realybeje tas svytejimas irgi paryskina smulkius trukumus? g.gif Noreciau kad kaip tik pamaskuotu ir skaistesne oda padarytu,nes manoji nera ideali,ir spuogeliu ir randeliu yra.. Skaiciau atsiliepimu, kad meteoritai negraziai atrodo ant netobulos odos, o kitos teigia, kad kaip tik pamaskuoja trukumus...

turiu tikrai netobula oda - man maskuoja mirksiukas.gif suteikia svytejimo, bet veidas neatrodo rebaluotas
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 12 20, 22:36)
turiu tikrai netobula oda - man maskuoja  mirksiukas.gif suteikia svytejimo, bet veidas neatrodo rebaluotas


realybeje ir neatrodo, kad butu riebaluotas, bet nuotraukose jau ne 1 karta pastebiu ta efekta, pamenu, kai Vitulka dejo savo fotk su drugiais irgi buvo riebaluoto veido ispudis doh.gif vis tik fotkese nesimato to svytejimo, o kazkodel, kad veidas riebaluotas bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2008 12 20, 17:50)
Trumpam imetu foto kaip atrodo beige presuoti
user posted image
o cia su Pinkais presuotais ir skruostai su naujaisiais guerlain skaistalais
user posted image nepeikit sios nuotraukos cia truputi skaistalu padauginau blush2.gif

Gal galetum dar trumpam imest? blush2.gif Planuoju siuos meteoritus isigyt, idomu kaip ant veiduko atrodo, vakar kazkaip pamirsau isbandyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 12 21, 16:08)
Gal galetum dar trumpam imest? blush2.gif Planuoju siuos meteoritus isigyt, idomu kaip ant veiduko atrodo, vakar kazkaip pamirsau isbandyt  rolleyes.gif

ok trumpam cia su Pinkais smile.gif
user posted image
Atsakyti
man per ružava, būčiau kaip paršelis biggrin.gif
ir fotkėj išvis nelabai efektas matyt ax.gif
Atsakyti
Aciu Ramintele rolleyes.gif Labai sveika veiduko spalvyte atrodo, jauciu teks eit bandyt kaip ant manes ziuretusi bigsmile.gif
Atsakyti
As taip pat išbandžiau Guerlain Beige meteoritus mirksiukas.gif Todel galiu juos palyginti su prieš tai naudotais Gosh Preciuos powder pearls.
Visu pirma tai Gosh netinka visam veidui, jie labiau tinka skruostams ryškinti. Dar vienas trūkumas yra tas, kad labai matosi blizgučiai, tačiau panaudojus jų apmažėja, t.y. blizgučiai yra tik rutuliukų išoriniame sluoksnyje smile.gif Bent jau man taip pasirodė. Kaina taip pat labai prieinama, pirkau už 40 Lt. Taip pat rutuliukai yra vienspalviai.
Guerlain meteoritai pasirodė tikrai puikūs. Dengiasi labai lygiai, tik pastebėjau jog jie gražiau atrodo ant papudruoto veido. Taip pat rutuliukai ne vienodai nusitrina, turbūt todėl, kad vieni yra minkštesni už kitus. Didžiausias trūkumas yra kaina. Taip pat gaila, jog jų negalima rankinėje nešiotis, nes nutrupės, o ir kartoninė dėžutė gali apsitrinti.

Beje, gal žinote ar Lietuvoje galima kur nors rasti Catrice Exotica perliukus? Va tokius wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Free2fly @ 2008 12 22, 17:54)
Beje, gal žinote ar Lietuvoje galima kur nors rasti Catrice Exotica perliukus? Va tokius wub.gif
user posted image

naujiena? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 12 22, 18:58)
naujiena?  bigsmile.gif

Apie šiuos rutuliukus žinau tik tiek, jog jie yra limituoto leidimo. Tikriausiai buvo iš šios vasaros kolekcijos. Gal jų jau nebėra. Įdedu nuorodą, kurioje yra šioks toks aprašymas:
http://www.beautyspi...che-sommerlooks
Papildyta:
QUOTE(Free2fly @ 2008 12 22, 19:07)
Apie šiuos rutuliukus žinau tik tiek, jog jie yra limituoto leidimo. Tikriausiai buvo iš šios vasaros kolekcijos. Gal jų jau nebėra. Įdedu nuorodą, kurioje yra šioks toks aprašymas:
http://www.beautyspi...che-sommerlooks

Taip pat apsilankiau Catrice tinklapyje ir nieko panašau neradau verysad.gif
Atsakyti
tai mūsų turbūt nepasiekė, neverta net pradėt domėtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 12 22, 19:28)
tai mūsų turbūt nepasiekė, neverta net pradėt domėtis smile.gif

Deja, į Lietuvą neatveža daug puikių dalykėlių verysad.gif
Atsakyti