Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

išsididinau foto, kur su meteoritais pasidažius, nemačiau jokių blizgučių ant veido schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2009 03 22, 18:27)
mergaites gal kuri turit meteoritus is emilio pucci kolekcijos? kaip jie ant veiduko atrodo?  lens.gif aciukas


Duoda sveika ruzavuma veidukui, padaro ji spindinti ir aisku kazkiek pamaskuoja del ivairiu spalvu rutuliuku. Daugiau tepant ant skruostu tinkami ir kaip skaistalai. Geris jie wub.gif
Atsakyti
siandien buvau su beige pasimaliavos ir sulaukiau komplimento kad graziai labai veidelis atrodo wub.gif taip malonu pasidare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 03 22, 19:01)
Duoda sveika ruzavuma veidukui, padaro ji spindinti ir aisku kazkiek pamaskuoja del ivairiu spalvu rutuliuku. Daugiau tepant ant skruostu tinkami ir kaip skaistalai. Geris jie wub.gif

didelis aciukas shopingui 4u.gif reiks dabar tikrai juos prigriebt
Atsakyti
Sveikos, mergaites. smile.gif
Niu, prisiskaiciau as cia apie ivairius meteoritus. Ka galiu pasakyti, turejau as ir Mythic, ir Beige, ir White Pearls. Taip, efektas buvo ir gan neblogas. Bet man visa laika kazko truko. g.gif As paemiau ir sumaisiau visus meteoritus, pasidariau toki miksa (1/3 porcijos - miksas Beige, Mythic, Pink Fresh + 1/2 porcijos Beige + 1/2 porcijos Mythic + 1/2 porcijos White Pearls). Isemiau rozinius burbuliukus ir gavau stai ka. Ikeliu foto. ax.gif
user posted image
user posted image

Jus, tikriausiai, isvadinsite mane beprote... biggrin.gif Bet dabar as laiminga ir patenkinta... pagaliau. good.gif dirol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 22 kovo 2009 - 23:40
QUOTE(NooR @ 2009 03 22, 17:27)
mergaites gal kuri turit meteoritus is emilio pucci kolekcijos? kaip jie ant veiduko atrodo?  lens.gif aciukas

Jie veiduka paskaistina, suteikia salta atspalvi, vidutiniskai blizgus... siek tiek primena Mythic, tik skirtumas tas, kad daugiau blizgus ir nebalina, o duoda kakavos atspalvio rusvumo. padauginus isryskeja rausvas atspalvis.

QUOTE(MilGana @ 2009 03 22, 23:22)
Sveikos, mergaites.  smile.gif
Niu, prisiskaiciau as cia apie ivairius meteoritus. Ka galiu pasakyti, turejau as ir Mythic, ir Beige, ir White Pearls. Taip, efektas buvo ir gan neblogas. Bet man visa laika kazko truko.  g.gif  As paemiau ir sumaisiau visus meteoritus, pasidariau toki miksa (1/3 porcijos - miksas Beige, Mythic, Pink Fresh + 1/2 porcijos Beige + 1/2 porcijos Mythic + 1/2 porcijos White Pearls). Isemiau rozinius burbuliukus ir gavau stai ka. Ikeliu foto.  ax.gif

Jus, tikriausiai, isvadinsite mane beprote...  biggrin.gif Bet dabar as laiminga ir patenkinta... pagaliau.  good.gif  dirol.gif

Na foto vaizdas tai... wub.gif wub.gif bet idomiasia koks rezultatas ant veido bigsmile.gif koki atspalvi suteikia?
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2009 03 22, 23:22)
Sveikos, mergaites.  smile.gif


grozis wub.gif aha,koks rezultatas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2009 03 23, 02:02)
Na foto vaizdas tai... wub.gif  wub.gif   bet idomiasia koks rezultatas ant veido bigsmile.gif  koki atspalvi suteikia?



QUOTE(Mertise @ 2009 03 23, 11:10)
grozis wub.gif  aha,koks rezultatas? bigsmile.gif


Mergaites, bandysiu siandien arba rytoj foto padaryti, nes nelabai moku aprasyti rezultato. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 23 kovo 2009 - 09:23
QUOTE(MilGana @ 2009 03 23, 09:21)
Mergaites, bandysiu siandien arba rytoj foto padaryti, nes nelabai moku aprasyti rezultato.  ax.gif

o.k. laukiam laukiam foto drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2009 03 23, 10:21)
Mergaites, bandysiu siandien arba rytoj foto padaryti, nes nelabai moku aprasyti rezultato.  ax.gif


As tai isivaizduoju, kad turetu maskuot ir skaistint kaip ir 'mythic', bet tuo paciu parudint veiduka taip labai gaiviai ir naturaliai (nebent odyte tamsesne, tai gal tada pabrezt ta jos naturalia spalvyte). ax.gif Bet jau foto tai niam niam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 03 23, 16:07)
As tai isivaizduoju, kad turetu maskuot ir skaistint kaip ir 'mythic', bet tuo paciu parudint veiduka taip labai gaiviai ir naturaliai (nebent odyte tamsesne, tai gal tada pabrezt ta jos naturalia spalvyte).  ax.gif Bet jau foto tai niam niam  wub.gif


Jus, shopingas, visiskai teisi. drinks_cheers.gif
Ikeliu trumpam foto, bet is karto sorry uz jos kokybe.
user posted image
Atsakyti
Milgana, galetumet makiazu temoje pasirodyt- abejoju, ar kas ispeiktu mirksiukas.gif Atrodo tokia lygi oda. Ir ne balta. Speju reiks man pirkti puse mythic ir puse beige. Manau rezultatas bus panasus g.gif
Atsakyti