Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Dorela @ 2009 01 15, 20:43)
tai tada julyska pasirode paciu laiku  lotuliukas.gif  hautlabalance jis kainuoja 15 Eur smile.gif kas yra ~53 LT

gal kas bandet Druide leave in kondicionieriu?  ax.gif

as bandziau ir turiu biggrin.gif visai neblogas, nesulipina plauku (bent jau man), padrekina siek tiek, ir lyg neriebina plauku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 15 sausio 2009 - 19:47
Daddygirl jei ka as susidomesiu tuo kavos sviestu is tavo pardavejo matyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 01 15, 19:45)
as bandziau ir turiu  biggrin.gif  visai neblogas, nesulipina plauku (bent jau man), padrekina siek tiek, ir lyg neriebina plauku


o gal kartais esi turejus Logonos purskiama kondicionieriu ir galetum palyginti? ax.gif

man ziema plaukai taip pasauseje (negaliu sakyti kad issauseje), pastoviai elektrinasi ir siausiasi. o vasara net riebus buvo unsure.gif kai isplaunu galva tai dar nieko.o po kiek laiko jau ir "stovi" lotuliukas.gif bet kas keisciausiai, dabar kai sergu ir sedziu namie viskas labai OK. turiu itarima kad cia darbe per "mandri" sildytuvau sudeti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 01 15, 19:43)
gal kas bandet Druide leave in kondicionieriu?  ax.gif

aš irgi turiu. labai patinka. mano sausiems garbanotiems plaukams pats tas. paryškina garbanas, nesulipina, plaukai lankstesni tokie atrodo. super, žodžiu.

QUOTE(Dorela @ 2009 01 15, 20:18)
o gal kartais esi turejus Logonos purskiama kondicionieriu ir galetum palyginti?  ax.gif

turėjau logonos. nelabai atsimenu, kodėl būtent, bet nepatiko smile.gif druide geresnis.

gal kas gali priminti, kiek Bioboutique kainuoja vaikiškas Logona šampūnas (na, tas persikinis)? jų tinklapis "under construction", neina pažiūrėt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 15 sausio 2009 - 20:33
QUOTE(Dorela @ 2009 01 15, 21:18)
o gal kartais esi turejus Logonos purskiama kondicionieriu ir galetum palyginti?  ax.gif

man ziema plaukai taip pasauseje (negaliu sakyti kad issauseje), pastoviai elektrinasi ir siausiasi. o vasara net riebus buvo  unsure.gif kai isplaunu galva tai dar nieko.o po kiek laiko jau ir "stovi" lotuliukas.gif  bet kas keisciausiai, dabar kai sergu ir sedziu namie viskas labai OK. turiu itarima kad cia darbe per "mandri" sildytuvau sudeti  cool.gif

ne Logonos nesu turejus..
seip drekinimo man daugiausiai duoda Bema kondicionierius (nuplaunamas)
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2009 01 15, 20:25)
aš irgi turiu. labai patinka. mano sausiems garbanotiems plaukams pats tas. paryškina garbanas, nesulipina, plaukai lankstesni tokie atrodo. super, žodžiu.
turėjau logonos. nelabai atsimenu, kodėl būtent, bet nepatiko smile.gif druide geresnis.

gal kas gali priminti, kiek Bioboutique kainuoja vaikiškas Logona šampūnas (na, tas persikinis)? jų tinklapis "under construction", neina pažiūrėt  ax.gif


bigsmile.gif aciu uz atsakyma 4u.gif tikrai reikia man ir to kondicionieriaus doh.gif

o logona ir man nepatinka schmoll.gif drekinimo man is jo jokio unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2009 01 15, 20:27)
ne Logonos nesu turejus..
seip drekinimo man daugiausiai duoda Bema kondicionierius (nuplaunamas)



apie sita irgi galvojau blush2.gif bet jis turbut labiau tinka is karto po plovimo, ant slapiu plauku, o i sausus per daug susigertu g.gif nes man daznai norisi sausus plaukus atgaivinti - sudrekinti.

siaip man labai patiko laksmi kondicionierius wub.gif , bet jis man tik pries plauku plovima, nes po plovimo tai vien vanduo man jo neisplauna schmoll.gif
Atsakyti
kaip galvojat per kiek laiko siuntinukas i Lt atkeliaus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 01 15, 20:18)
bigsmile.gif
tokia:

user posted image

kiek ji nimfali kainuoja?  ax.gif


Taip drinks_cheers.gif

65 ml 29 Lt. Kadangi jos reikia laabai mažo kiekio (vos poros lašiukų užtenka, nors plaukai vidutinio ilgio), tai pradžiai manau ir mėginuką negaila nusipirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julyska @ 2009 01 15, 12:47)
taigi ten ne vien Hauschka yra, o daug visokiausiu firmu...
siuntimas kainuoja 12,90 Eu

planuoju isbandyti sita kokosu alieju: http://www.hautbalan...3l08ut621gnpcnn

kaina tikrai gera, uz 325 ml - 10,95 Eu

Visai noreciau irgi isbandyt sita dalykeli,nes tiek merginos pripasakojo rolleyes.gif Julyska,as pirma karta zadu uzsisakinet,tai tau reik i az idet nuoroda su norimu produktu,jo koda ar ka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 01 15, 20:18)
man ziema plaukai taip pasauseje (negaliu sakyti kad issauseje), pastoviai elektrinasi ir siausiasi. o vasara net riebus buvo  unsure.gif kai isplaunu galva tai dar nieko.o po kiek laiko jau ir "stovi" lotuliukas.gif  bet kas keisciausiai, dabar kai sergu ir sedziu namie viskas labai OK. turiu itarima kad cia darbe per "mandri" sildytuvau sudeti  cool.gif

man ir elektrinimosi nenuima, vos tik kur ir plaukai stovi, bet man nepadeda nei bema, nei sante, vienintelis, kuris man tikrai padedavo -tai is O'rising firmos, bet jis nera naturalus verysad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti