Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

Prieš didžiąsias metų šventes keliaujame į naują temą apie Tupperware gaminius
Senoji tema

Atsakyti
Ačiū už meduolių receptą 4u.gif .
Reikės išbandyt
Dar klausimas dėl glajaus...ar bijantiems salmoneliozės galit patart gamint jį ne iš žalio kiaušinio baltymo?
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2008 12 21, 19:49)
Ačiū už meduolių receptą 4u.gif .
Reikės išbandyt
Dar klausimas dėl glajaus...ar bijantiems salmoneliozės galit patart gamint jį ne iš žalio kiaušinio baltymo?

Gal tada reiktų tirpyti šokoladą, daryti rudus ir puošti spalvotais saldainiukais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2008 12 21, 18:49)
Ačiū už meduolių receptą 4u.gif .
Reikės išbandyt
Dar klausimas dėl glajaus...ar bijantiems salmoneliozės galit patart gamint jį ne iš žalio kiaušinio baltymo?

Galima cukraus pudrą išsukti su vandeniu, tik tada spalva ne tokia balta, šiek tiek pilkoka gaunasi. Be to, galima nusipirkti Danisko Sugar glajaus miltelių (šokoladinių arba braškinių), jie, berods, taip pat naudojami su vandeniu.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2008 12 21, 18:49)
Dar klausimas dėl glajaus...ar bijantiems salmoneliozės galit patart gamint jį ne iš žalio kiaušinio baltymo?

Cukraus pudrą sumaišyti su citrinos sultimis.

Vakar kepiau imbierinius sausainius pagal šį receptą. Šiandien laaabai skanųs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2008 12 21, 19:49)
Ačiū už meduolių receptą 4u.gif .
Reikės išbandyt
Dar klausimas dėl glajaus...ar bijantiems salmoneliozės galit patart gamint jį ne iš žalio kiaušinio baltymo?

Cukraus pudra su vandeniu,sultimi. thumbup.gif
Atsakyti
Kūčiukams klasikinė mielinė tešla netinka, aš kepiau be kiaušinio ir pieną pakeičiau vandeniu, dėjau daugiau cukraus, daug aguonų ir aliejaus, tikrai gavosi labai skanūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2008 12 20, 12:13)
man irgi  biggrin.gif  o va jai pasidaro  doh.gif  Nebant gal kas blogai su surine  g.gif  Ar pasitaiko "gedimu"?

na kas dėl kvapo, tai tikrai nebūna schmoll.gif nesiskundžiu uoslė (užuodžiu tikrai daugiau nei kiti blush2.gif ) ir skonio receptoriai dar neatbukę, bet kiek laikiau, tai nei karto nejaučiau nei kvapo susimaišymo, nei skonio... ir kiek mano draugių turi irgi kartu laiko... ax.gif 4u.gif

QUOTE(Asese @ 2008 12 21, 18:41)
Va, prašom, dariau iš dviejų normų - dvigubai daugiau  smile.gif Dar dėjau aguonų ir daugiau cukraus  4u.gif

550 g miltų, 250ml pieno arba vandens, 1 kiaušinis, 30 g mielių, 3 šaukštai aliejaus, šaukštelis druskos, šaukštas cukraus (jei norite saldžios tešlos – galima dėti 4-5 šaukštus cukraus)
PARUOŠIMAS
Pieną pašildyti iki 400 C temperatūros ir supilti į greitkratį arba įpilti 150ml salto pieno ir 100ml verdančio vandens. Į tą patį greitkratį įdėti mieles, įmušti kiaušinį, suberti cukrų, druską. Visą turinį suplakti tokiu būdu: sandariai uždaryti greitkračio dangtelį. Kelis kartus (2-3) papurtyti, išleisti orą per mažąjį dangtelį, ir vėl paplakti. Viską taip kartoti 4-8 kartus, t.y. kol ištirps mielės.
Į dubenį tešlai suberti miltus ir aliejų, bei viską supilti iš greitkračio. Uždaryti dubenį ir gerai viską sukratyti. Peiliu tešlai viską maišyti tol, kol tešla nelips nei prie dubens, nei prie peilio.  Kai tešla gerai išmaišyta, uždengiame dubenį (labai svarbu, kad dangtelis, bei dubens kraštai būtų sausi). Priklausomai nuo oro esančio lauke tešla kyla 12-20 minučių, t.y. tol kol dangtis nušoka nuo dubens. Kad tešla būtų  minkštesnė ją pakildiname dar kartą.
Priklausomai nuo to, ką gaminsime, tešlą dalijame į dalis, dedame ant padėklo tešlai ir kočiojame. Pagaminus patiekalus prieš dedant į orkaitę rekomenduojama aptepti išplaktu kiaušiniu.

tikrai iki 400 C temperatūros? unsure.gif nieko nesumaišėt? 4u.gif ir greitkratis neišsilydytų tokioj temperatūroje rolleyes.gif
Atsakyti
aš pieną šildau ant akies ir mikropliuse mirksiukas.gif

o vat man meduoliukai skaniausi gavos pagal nerytės receptą, pagal cipciuką man nepatiko pati tešla, gal aš ją perkaitinau nes padeginus cukrų gavos ne granulės ir gabalai doh.gif

Nerytės meduoliukai:
reikes:

1 st. cukraus
3 kiausiniai
3 v.s. medaus
50 gr. sviesto
3 a.s. sodos
2 v.s. grietines
prieskoniai (gvazdikeliai, cinamonas, imbieras, kardamonas)
ir miltai tiek, kiek reikia, kad galima butu isminkyti tesla

Sviesta, medu ir prieskonius istirpinti ir pakaitinti, kiausinius isplakti su cukrum, sudeti nugesinta soda, grietine, atvesinta medaus mase, po trupti kaitinti ir deti miltus (miltai turi uzsiplikyti), viska gerai maisyti, kad neprisviltu, atvesinti mase, formuoti ir kepti, kol graziai paruduos.
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2008 12 22, 09:27)
na kas dėl kvapo, tai tikrai nebūna  schmoll.gif nesiskundžiu uoslė (užuodžiu tikrai daugiau nei kiti  blush2.gif ) ir skonio receptoriai dar neatbukę, bet kiek laikiau, tai nei karto nejaučiau nei kvapo susimaišymo, nei skonio... ir kiek mano draugių turi irgi kartu laiko...  ax.gif  4u.gif
tikrai iki 400 C temperatūros?  unsure.gif nieko nesumaišėt?  4u.gif  ir greitkratis neišsilydytų tokioj temperatūroje  rolleyes.gif

Aišku, kad 40 laipsnių, o ne 400 lotuliukas.gif Tik perkopijavau receptą, kažkaip gerai nepažiūrėjau doh.gif Būtų mielės išmirusios tokioj temperatūroj doh.gif

Atsakyti
Ar žalias skustukas tinka ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams?
(nerandu paveikslėlio blush2.gif )
Tokio kur sukiojasi galva tikrai nenoriu: bandžiau pas draugę labai nepatiko schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(13liepa @ 2008 12 22, 14:18)
Ar žalias skustukas tinka ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams?
(nerandu paveikslėlio  blush2.gif )
Tokio kur sukiojasi galva tikrai nenoriu: bandžiau pas draugę labai nepatiko  schmoll.gif
user posted image

Žalias yra va toks, man jis labai geras thumbup.gif
user posted image
Atsakyti