Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(Loram @ 2008 12 26, 21:27)
gal zinote - ar galima zele zieda kisti i mikrobange?

Jokiu budu negalima schmoll.gif
Atsakyti

Dar labai šaunūs BtB 3,5 l dubenys su dviem dangčiais: sandariu ir plakimui thumbup.gif 39 Lt vietoj 64
[/quote]


Idomu o koks po to kiauraindis tinka?????? blush2.gif
Atsakyti
[quote=Ulitka,2008 12 26, 23:23]
Dar labai šaunūs BtB 3,5 l dubenys su dviem dangčiais: sandariu ir plakimui thumbup.gif 39 Lt vietoj 64
[/quote]
Idomu o koks po to kiauraindis tinka?????? blush2.gif
[/quote]
Kad kartais visai nereikalingas tas kiauraindis. Aš jį naudoju, kai noriu sudėti nuplautas daržoves ir laikyti šaldytuve.
O tešlai BtB dubuo be kiauraindžio thumbup.gif ir kaina thumbup.gif
"Bake-to-Basics" dubuo tešlai, 3,5 l su dangčiu, skirtu laikyti šaldytuve ar transportuoti ir papildomas dangtis su kiauryme dangčio centre. Indas turi ergonomiškas rankenėles, todėl maišant tešlą, patogu laikyti rankoje. Papildomas dangtis su centrine kiauryme skirtas plakant su elektriniu plaktuvu. Platūs dangčio kraštai apsaugo plakamą produktą nuo išsitaškymo.
Dariau Kalėdoms pyragą iš mielinės tešlos, tai labai paprasta, užmaišai tešlą ir lauki, kol sandarusis dangtis nušaus rolleyes.gif . Puikus daikčiukas wub.gif
O MiniMax man nepakeičiami šaldytuve: apsaugo nuo pašalinių kvapų. Vyras jame nešasi pietus į darbą ir šildo mikrobangėje tik lengvai uždėjęs dangtelį thumbup.gif Verta įsigyti, ypač, kai išpardavime tik 22 Lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vižma @ 2008 12 27, 12:25)
Vyras jame nešasi pietus į darbą ir šildo mikrobangėje tik lengvai uždėjęs dangtelį  thumbup.gif  Verta įsigyti, ypač, kai išpardavime tik 22 Lt  thumbup.gif

Jeigu norite MiniMax dubenėlį naudoti ilgai, o ne pusę metų, jokiu būdu nedėkite į mikrobangę doh.gif
Atsakyti
sveukutes,
su sv.Kaledom ir artejanciais Naujais metais
mergaites noriu paklausti: man isluzo qsefo rankeneles dantukai ar galima pakeisti ( smulkinau svogunus)
Atsakyti
Asese, pagal tavo parašymą dariau mielinę tešlą ir kepiau aguonų vyniotinį-pyragą, gavosi thumbup.gif ir kiekis pats tas. Suvyniojau Princesės formoje, tai kaip numatuota, tilpo.
Na bet meduoliai eilinį kartą gavosi neskanūs, viską dariau kaip čia surašyta, nesiseka man su jais, tai nė nerodžiau niekam lotuliukas.gif
Išbandžiau tas naujas tarkutes "Bake-to-Basics", tai nagus graužiu, kad jas pirkau ir tokius pinigus mokėjau, nervai nelaikė, nutrenkiau ir vėl prie Euroviros tarkų sugryžau. Džiaugiuosi, kad pati išbandžau, būtų kolegės mane gyvą suėdę, jei prieš šventes tokias aštrias "pjaustykles" įsigijusios iš manęs blush2.gif Taigi, nurašau į nuostolius doh.gif
Atsakyti
gabe60 nelabai supratau kas tau blogai su tom tarkom mirksiukas.gif per aštrios ar šiaip nepatiko g.gif pas mane tai pagrinde naudojami tos pjaustyklės kur papildomai reikia dapirkt, aš kažkaip kartu jas pirkau gal akcija buvo, o gsl tsds neatskirti buvo....

ir kas su meduoliukais nutiko, neskanūs, ar tešla nepatiko ir pagal kokį receptą darei?
Atsakyti
QUOTE(Kudle @ 2008 12 27, 17:40)
sveukutes,
su sv.Kaledom ir artejanciais Naujais metais
mergaites noriu paklausti: man  isluzo qsefo rankeneles dantukai ar galima pakeisti  ( smulkinau svogunus)


Pabandyk, g.gif turetu pakeisti
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 12 27, 17:20)
kas tau blogai su tom tarkom mirksiukas.gif per aštrios ar šiaip nepatiko g.gif pas mane tai pagrinde naudojami tos pjaustyklės kur papildomai reikia dapirkt, aš kažkaip kartu jas pirkau gal akcija buvo, o gsl tsds neatskirti buvo....

ir kas su meduoliukais nutiko, neskanūs, ar tešla nepatiko ir pagal kokį receptą darei?

Pirkau ir papildomus ašmenis. Rimtam darbui jos schmoll.gif , tik va, kažką truputį patarkuoti. Na nėra man su jomis kantrybės žaisti, mėgstu viską greitai daryti, o čia tokios žaislinės. Nors šiaip patogumas toks, kad yra tie grioveliai ir nuo dubens neslidinėja, patogiai užsideda. Euroviros Borner tarkutės (po 28Lt oranžinės spalvos) daug aštresnės, viens du ir nėra morkos smile.gif
Šiaip, gal kuri kokį filmuką turit apie tą pjaustyklę, žiūrėjau nete, nieko neradau, o tą knygelę su TW gaminių aprašymais darbe ant stalo palikau blush2.gif , nor ką čia ir mokėti biggrin.gif
Meduoliai gavosi neskanūs, dariau pagal paskutinį receptą, kur kartu su mieline tešla buvo, praeitoje tėmelėje. Ir labai vargau kol tą paskrudintą cukrų išmaišiau.. Na gal trečias kartas nemeluos, kitą sykį geriau jau įlysiu į kulinarinę tėmelę paskaitinėti biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai džiaugiuosi neatsidžiaugiu Kalėdinėm dovanėlėm: česnakų spaustuku thumbup.gif , kuriuo vieni niekai spausti imbierą ir lukštenti riešutus thumbup.gif ir konservų atidarytuvu thumbup.gif - puikus daikčiukas wub.gif
Atsakyti
[quote=Ulitka,2008 12 26, 23:23]
Dar labai šaunūs BtB 3,5 l dubenys su dviem dangčiais: sandariu ir plakimui thumbup.gif 39 Lt vietoj 64
[/quote]
Idomu o koks po to kiauraindis tinka?????? blush2.gif
[/quote]
Man visai nereikalingas kiauraindis, o tas dubuo thumbup.gif
Mini max indeliai irgi thumbup.gif
Dar labai patinka Signatre dėžutės melsvos, peršviečiamais dagteliais - labai patogios drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
user posted image
O kas iš Tupperware nepatiko: tai skustukas, besisukiojančia galva schmoll.gif

O tai, ką turiu iš BtB serijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukas31 @ 2008 12 27, 18:31)
Aš tai džiaugiuosi neatsidžiaugiu Kalėdinėm dovanėlėm: česnakų spaustuku  thumbup.gif , kuriuo vieni niekai spausti imbierą ir lukštenti riešutus  thumbup.gif  ir konservų atidarytuvu  thumbup.gif  - puikus daikčiukas  wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti