Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Sveikutes,mano mazoji irgi is kuduju.Visa laika nuo gimino tokia buvo.Gime 3.300,bet jau tiek mazai priauga to svorio doh.gif Dabar jau beveik metai,tai eisim svertis,kiek cia mes dabar sveriam,11 men.svere 9.00kg.visada maziausioj skalej g.gif Svarbiausia,kad mes su vyru tai tikrai ne is kuduju blush2.gif Bet mums ir su maistu sunku....reikia zaist,dainuot,kol pavalgom doh.gif
Atsakyti
Mes katik iš gydytojos 4u.gif
Sveriam 7430kg ir ūgis 71cm doh.gif
Gimėm 3337kg ir ūgis 52cm doh.gif
Nu tikri coliukai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viitta @ 2006 11 19, 14:39)
O kaip apetitas?
Vaikas noriai valgo?
Pati maitini?
g.gif  mirksiukas.gif


maitinu pati. MP valgo labai noriai, o su primaitinimais problemos... dėl to iki šiol ir maitinu doh.gif buvo periodas - augo viršutiniai priekiniai dantys - tai praktiškai visai nevalgė sad.gif dabar nieko, bet...
QUOTE(jurgeliuke @ 2006 11 19, 22:31)
reikia zaist,dainuot,kol pavalgom doh.gif


va taip ir mums smile.gif
ir nieko naujo neįsiūlysi... šio matu valgo tik avižių košę ir kartais vaisių tyres
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2006 11 20, 17:43)
maitinu pati. MP valgo labai noriai, o su primaitinimais problemos... dėl to iki šiol ir maitinu  doh.gif buvo periodas - augo viršutiniai priekiniai dantys - tai praktiškai visai nevalgė sad.gif dabar nieko, bet...
va taip ir mums smile.gif
ir nieko naujo neįsiūlysi... šio matu valgo tik avižių košę ir kartais vaisių tyres



Nu ir vargelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2006 11 13, 19:44)
Sveikutės,

mums dar tik 3 mėn su galiuku, bet panašu, kad jungsimės prie coliukų. Gimė mažiukė 3040 g 51 cm. 3 mėn pasiekimas 5000 g ir 61,5 cm. Paskutinį mėn priaugo tik 300 g. Maitinu pati ir todėl baisiausiai esu susipergyvenus, nes nesukontroliuosi, kiek suvalgo. Bet įtariu, kad gali būt tokie genai, nes ir pati visą gyvenimą vis per mažai svėriau. O ir judrumas panelytės nesvietiškas - vis kojos aukštyn, reikia griebti spardytis, rankom makaluotis, tai jaučiu, kad viską ir sudegina. Vis tikiuosi, kad jei žmogutis žvalus, linksmas ir judrus, tai viskas su juo gerai



Sveikos,
va jūs kaip ir manoji
gimėm 3300g, dabar 3 mėn sveria tik 5 kg, paskutinį mėn priaugo tik 300g, maitinu MP, valgo noriai ir dažnai, bet vis vien nieko nepriaugam, liūdna, norėtusi būti ne skalės apačioje, o nors per viduriuką
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2006 11 20, 19:28)
Sveikos,
va jūs kaip ir manoji
gimėm 3300g, dabar 3 mėn sveria tik 5 kg, paskutinį mėn priaugo tik 300g, maitinu MP, valgo noriai ir dažnai, bet vis  vien nieko nepriaugam, liūdna, norėtusi būti ne skalės apačioje, o nors per  viduriuką



Pritariu tau mirksiukas.gif
Svarbu, kad sveikos?
Dantukų dar neturit?
Atsakyti
QUOTE(viitta @ 2006 11 20, 17:31)
Pritariu tau mirksiukas.gif
Svarbu, kad sveikos?
Dantukų dar neturit?

ne, dar neturim, bet beproto daug seiliojasi, viska bando kramtyti, tai manau, jau greitai ir dantukai bus, o jus turij jau?
Atsakyti
Augustei dabar 8 men, sveria 10 kg ir yra 72 cm ugio. gime 3270, 53 cm. ji tokia storuliuke, todel tingi sedeti, judeti, nori tik ant rankyciu buti... bet jau po truputi stojasi...
Atsakyti
Atrodo kad ir mes i jusu kompanija,musu Domantukui tuoj 5 menesiai,sveria 6800kg o ugis 63cm.Draugu berniukui 3men. o sveria tiek pat o ugis 1cm didesnis g.gif Man kartais striokas ima..
Atsakyti
QUOTE(gu1 @ 2006 11 16, 12:59)
normalus svoris.Taigi mergyte.5men mes sverem 8kg ir 71 cm,gimem 3950g ir 54 cm.Man atrodo,kad dabar ji visai normali smile.gif ,nors daktare sake,kad per paskutini men mazai priaugom,tik 300g.

O mes 5 mėn. svėrėm 7150 g. 70 cm., priaugom tik 250 g. Gydytojas sako, kad labai gerai, nereikia, kad vaikas nutuktu.
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2006 11 20, 20:21)
ne, dar neturim, bet beproto daug seiliojasi, viska bando kramtyti, tai manau, jau greitai ir dantukai bus, o jus turij jau?



Mes turim 1 bigsmile.gif
lyg ir antras jau lenda g.gif

QUOTE(renccee @ 2006 11 20, 22:10)
Atrodo kad ir mes i jusu kompanija,musu Domantukui tuoj 5 menesiai,sveria 6800kg o ugis 63cm.Draugu berniukui 3men. o sveria tiek pat o ugis 1cm didesnis g.gif Man kartais striokas ima..



Mes visos pergyvenam dėl savo mažiukų wub.gif
Atsakyti
mano dukrytei eina devintas menuo.ji sveria 9,300g.o jos ugis 74cm.ji gime didele 4,200g.o ugis buvo 54cm.maniau kad mano dukryte mazai sveria,bet sako viskas gerai.ji zino kiek nori valgyti ir jos organizmas nustato jos augima.tiesiog ji per didelio svorio gimusi dabar islygina norma.pagal augimo skale normalu. biggrin.gif


user posted image
Atsakyti