Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(Indruxa @ 2008 01 22, 02:49)
mes per 8men apziura sverem 8.700 7 menesiu svere 8.600 ar cia gerai? doh.gif  schmoll.gif  g.gif

Mes 8men sverem 8.900g ugis buvo 70cm, 9 men. 9.000g ugis 71cm, o 10men 9.200g ugis 72cm o pirmus menesius gerai priaugdavo o paskutiniu 2 men prastai
Atsakyti
mano sunelis pirma menesi priaugo 1.100kg ir paaugo 2cm,maitinau MP bigsmile.gif
antra menesi priaugo 600g,maitinau HIPP1 o paaugo 3cm.



user posted image

Atsakyti
pirma menesiuka priaugom net 2 kg blush2.gif a paaugom 4 cm... blush2.gif maitinau MP...a va kai nuo 4 menesiuko pradejau primaitinti svoris auga po truputuka ax.gif
Atsakyti
mes nuo 8 iki 10 men tik 200g priaugom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2008 01 24, 00:02)
mes nuo 8 iki 10 men tik 200g priaugom verysad.gif

mes tiek visus men tepriaugam. Dukriukas 7,5 men svere lygiai 6 kg.(gime 3 kg) verysad.gif
Atsakyti
Kaip smagu pasiskaityti ir apie Jūsų mažylių svorius, nes dėl savosios dukrelės aš jau buvau pradėjusi rimtai nerimauti. Matau jog ne man vienai kūdikis sumaste tiek užaugti:) O jau buvo pasidare neramu, tuo labiau, kad seselė mane aprėkė, kad "turiu tiek proto" numaitinti kūdikį, bet aš maitinu kiek tik dukrelė nori ir tik savo pienu, tad nelabai supratau ką man daryt, kad ji tiek daug svorio nebepriaugtų.
Manoji gimė 3,420kg ir 51cm.
1mėn. svėrė 5,5 kg ir užaugo iki 57cm.
2mėn. svėrė jau 6,6 kg ir užaugo iki 61 cm.
O dabar kai jai jau yra 2 mėn ir 1 savaitė ji jau sveria 7,2kg.
Niu auga neregėtais mastais, bet tikiuos, kad kai ims ropinėti ar vaiksčioti tie kilogramiukai dings smile.gif))
Atsakyti
Labas vakaras mamytes,
mes pirma menesiuka priaugome 1200g, antra menesiuka vel 1200g, o dabar uz savaites vel sversimes, nes jau bus trys menesiukai, o gimeme 3370g. maitinu pati.
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2008 01 31, 19:18)
Kaip smagu pasiskaityti ir apie Jūsų mažylių svorius, nes dėl savosios dukrelės aš jau buvau pradėjusi rimtai nerimauti. Matau jog ne man vienai kūdikis sumaste tiek užaugti:) O jau buvo pasidare neramu, tuo labiau, kad seselė mane aprėkė, kad "turiu tiek proto" numaitinti kūdikį, bet aš maitinu kiek tik dukrelė nori ir tik savo pienu, tad nelabai supratau ką man daryt, kad ji tiek daug svorio nebepriaugtų.
Manoji gimė 3,420kg ir 51cm.
1mėn. svėrė 5,5 kg ir užaugo iki 57cm.
2mėn. svėrė jau 6,6 kg ir užaugo iki 61 cm.
O dabar kai jai jau yra 2 mėn ir 1 savaitė ji jau sveria 7,2kg.
Niu auga neregėtais mastais, bet tikiuos, kad kai ims ropinėti ar vaiksčioti tie kilogramiukai dings smile.gif))

labas ax.gif ,as jus uzjauciu ir suprantu jusu nerima, nes mano mazulis ir labai sunkus ir ir nezinau ka daryti kad nebepriaugtu tiek svorio, o valgo tik mamos piena.bet teko dometis kad visos tos svorio, ugio skales yra skirtos ne mamos pienu maitinantiems.
mano 1men priaugo 1,8kg, buvo 5,3kg ,2men jau 7,150kg, 4men ir sveriam,9,5kg doh.gif .ir nieko negaliu padaryti, kad taip svoris neaugtu, jis ir nakti ir diena kas tris val valgo.bandau buti daugiau lauke, tada prabuna 4val be pienuko smile.gif
Atsakyti
Mano mergyte taip pat labai daug svorio priaugdavo ir buvo nerealiai stora, nuejus pas gydytoja sesele nuolat kartodavo, kad nemaitinciau vaiko manu kose ir desrelem, arba sake palaikyti ant dietos tai gydytoja atrze, tai ka siulai vaikui valgyti neduoti, o kad jos zinotu jog as tiktai savo pienu matinau sesis menesius ir tik veliau is leto pradejau duoti vaisius, bet uztat dabar rugseji buvom pazymos i darzeli tai buva parasyta, kad maza tiek svoris tiek ugis, per puse metu siaip netaip priaugo du kilogramus ir paaugo sesis centimetrus, tai jau dabar normali biggrin.gif
O maziukas mano iki puses metu priaugdavo po puse kilogramo, o dabar po 200g
Atsakyti
Labas vakarėlis.Pasirodo ne mano vienos mazuliukas yra rubuiliukas.Mano dukrytei dabar dar tik 4mėnesiukai o jau yra 69cm ir 8.800kg.Gimė 4.300kg,55cm.Į mėnesį po kilogramą. rolleyes.gif Maitinu savo pienuku ir jau savaitė kaip ragauja obuoliukų tyrelės.Sakoma kad mamos pienu maitinami vaikai neturi problemų su antsvoriu,o mišinukais maitinami daznai būna didesnio svorio.Mums viskas atvirkščiai.Vyresnėlis uzaugo ant mišinukų,o visada buvo kūdutis ir aukštas.
Atsakyti
isirasom ir mes rolleyes.gif 9 men sverem 8,000 kg zodziu irgi coliuke, tai daktare sake kad mes pacios maziausios pas ja, kolkas ax.gif
Atsakyti
Nu mes kitą savaitę eisim, tai paskui prisiduosim mirksiukas.gif
Atsakyti