Įkraunama...
Įkraunama...

Vonia ir jos malonumai

As anksciau naudojau vonios burbulus (tik kaina g.gif ),dabar atradau rusiskas su eteriniais aliejais ,ir tokias pacias kvepiancias bet kainu skirtumas ohmy.gif . Tai ir ydomu ar kas sar naudoja ir kokias :)Pareklamuosiu jei kam ydomu bus smile.gifP.S neplatinu biggrin.gif
Atsakyti
Naudoju Dr. Nonos, neplatinu, bet daruge platina, tipo stebuklu stebuklas, o as jokio stebuklo nematau wink.gif Pasidarau ir nuo slogos kai uzpuola, padeda, bet kad tikrai ne stebuklingai. Kainu nezinau, nes nepirkau, padovanoja vis.
Atsakyti
Man tai labai patinka Dresner Essenz, buna visose Maximose, Rimi, tokios popierinės pakuotės vienai voniai. Parašyta, kad druska, bet ji ne granulėmis, o milteliai, tikrai nuostabiai kvepia, labai smagiai nudazho vandenėlį ir tikrai jaučias, kad paminkština. O tos granuliuotos druskeles, tai man nelabai. Jau geriau koks kvepiantis muilas, kur pjaustomi būna (Akropoly tikrai yra, daugiau dabar nepamenu) arba eteriniai aliejukai (bet šitie irgi kaip ant kokio pataikai - vienas patinka man, o vyrui per aštrus)..
Papildyta @ [mergetime]1077618324[/mergetime]
Pasitaisau Dresdner Essenz biggrin.gif
Atsakyti
Ash kaip ir kiekviena moteryte megstam paguleti vonioje...Idomu butu suzinoti, ar pilates ka i vonia, ar megstat vien tik vandeni?

Ka pilates putas, druskas ir t.t

ash deduosi Juodosios juros druska.Nepastebejau jokio poveikio g.gif g.gif

Gal neuztenka keliu pagulejimu,kad akivaizdus butu rezultatas cool.gif
Atsakyti
Kartais vonios putas, kartais druska, bet dabar retai tas malonumas iseina.
Atsakyti
As visada piliuosi putas...Siaip bile kokias wink.gif Kad tik kvapas man malonus butu. Nusiperku kokia didele bonka papigiai ir man gerai laugh.gif O jei norisi palepint oda - tada nusiperku druskos burbula thumbup.gif thumbup.gif Ir kvapas geras, ir odyte faina pasidaro (mat tas burbulas - druska+aliejus kokis tai). Man thumbup.gif Ir kas svarbiausia, yra visokiu kvapu. Burbulas itiks kiekvienos skoniui rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
dažniau maudausi po dušu, o jei jau nusprendžiu pagulėt vonioj, man patinka įsimest spec, aliejaus burbuliukų voniai (na, nepigu g.gif ), labai kvepia ir oda po vonios tokia faina rolleyes.gif arba pankolių putų, labai kvepia wink.gif , muiluojuosi arba arbūziniu muilu arba kokia vaisine dušo želė.
Atsakyti
As irgi papygiai nusiperku koki dideli bonka sampuno ir pripylu i vonia, kad putotu. Va nesenai nusipirkau putas bvoniai, nes Maximoje buvo ispardavimas-papygiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (PilvuLka @ 2004 03 12, 11:56)
As irgi papygiai nusiperku koki dideli bonka sampuno ir pripylu i vonia, kad putotu. Va nesenai nusipirkau putas bvoniai, nes Maximoje buvo ispardavimas-papygiai thumbup.gif

Pilvulka tau gi maudytis negalima vonioj o tu? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Maciau daba Mindaugo Maximoj yra diidele bona putu papigiai, gal 2.90 ar tai 2.99. Zodziu apie 3 lt. Sakiau reiks papirkt wink.gif Persiku kvapo thumbup.gif thumbup.gif
PilvuLka, gal ir tu tokias papirkai? smile.gif
Atsakyti
kai as maudydavausi vonioje.......ech, o tai buvo seniai....(reiks vel pradet smile.gif ) tai pildavausi kazkokio molio su druska, zodziu vanduo budavo toks melynas zaliai (matinis smile.gif ) ir kvepedavo biggrin.gif jei domisn parasysiu pavadinima smile.gif siaip kartaias putas, o tu burbulu druskos dar nebuvau uztikus...
Atsakyti
QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 03 12, 11:58)
Pilvulka tau gi maudytis negalima vonioj o tu? g.gif rolleyes.gif

O kodel jai negalima? Nes nescia?? O tai tada ka, nesciom negalima vonioj maudytis? blink.gif
Atsakyti