Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(--rita @ 2009 04 27, 20:30)
Yra tulpių rūšis, kuri net ir karštą dieną neprasiskleidžia. Bet liepos mėnesį, kažin ar bebus jų, tulpių sezonas lyg ir biržely baigiasi g.gif

Tulpių Lietuvoje kiek žinau būna apvalius metus, tik tiek kad jas atveža iš užsienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2009 04 27, 21:09)
Tulpių Lietuvoje kiek žinau būna apvalius metus, tik tiek kad jas atveža iš užsienio  4u.gif


Tas tai taip, dabar jau beveik visko iš užsienio priveža. mirksiukas.gif
Tik atsimenu prieš kiek tai laiko mergaitės diskutavo apie tulpes kažkurioj temoj, tai buvo viena labai nusiminusi nuotaka, kad floristai jai nenorėjo atvežti tulpių kaip tik liepos mėnesiui.
Čia jau reikėtų į savo floristus kreiptis ir tikrai gerokai anksčiau prieš šventas.
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 04 21, 21:36)

o čia man tikras atradimas - priminimas bigsmile.gif
koks netikėtas jurginų grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 04 27, 22:57)
o čia man tikras atradimas - priminimas bigsmile.gif
koks netikėtas jurginų grožis  wub.gif

Aš jau senokai mąstau apie jurginus pamergytėms, nes juos galėčiau užsiaugint pati ir nieko nekainuotų, o surišti manau be problemų. tik man gražiausi ryškiai raudoni wub.gif


O cia siaip puokštelė raudonos mėgėjoms 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomike: 27 balandžio 2009 - 22:51
labai grazios jusu puoksteles, o manoji buvo tokia... visai paprasta, nediduke ir kukli... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,gal atsirastų profesionalių ir padėtų? blush2.gif Gal žinot,kaip atitinkamai paruošti gėlytę,skirtą dėti į plaukus? 4u.gif
Pasakojo,kad būna apvyniota izoliacine medžiaga.Logiškai mąstau,kad gal deda sudrėkintą floristinę kempinę ir tuo metu apvynioja izoliacine medžiaga,kad geriau laikytųsi. g.gif Nes kitokio paaiškinimo kam ta izoliacine tai aš nerandu unsure.gif Žinau,kad dar laku supurškia,bet čia jau vietoje,kai daro šukuoseną. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2009 04 28, 16:03)
Sveikos,gal atsirastų profesionalių ir padėtų?  blush2.gif Gal žinot,kaip atitinkamai paruošti gėlytę,skirtą dėti į plaukus?  4u.gif
Pasakojo,kad būna apvyniota izoliacine medžiaga.Logiškai mąstau,kad gal deda sudrėkintą floristinę kempinę ir tuo metu apvynioja izoliacine medžiaga,kad geriau laikytųsi.  g.gif Nes kitokio paaiškinimo kam ta izoliacine tai aš nerandu  unsure.gif Žinau,kad dar laku supurškia,bet čia jau vietoje,kai daro šukuoseną.  ax.gif

Taip naudojam ,,izoliacine medziaga'', tiksliau ja apvyniojam galiukus ziedu smile.gif ji reikalinga kad maziau is geles isgaruotu dregme ir kad ilgiau laikytysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neriiinga @ 2009 04 29, 12:40)
Taip naudojam ,,izoliacine medziaga'', tiksliau ja apvyniojam galiukus ziedu smile.gif ji reikalinga kad maziau is geles isgaruotu dregme ir kad ilgiau laikytysi smile.gif

O jokios kempinėlės nededat? blush2.gif
Na reiškias tikrai nieko sunkaus,izolke apsivynioti mokėsiu ir pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2009 04 29, 13:51)
O jokios kempinėlės nededat?  blush2.gif
Na reiškias tikrai nieko sunkaus,izolke apsivynioti mokėsiu ir pati  biggrin.gif

tai kad ten ne izoliacija lotuliukas.gif o spec. floristine juosta vadinama teipu, ji su parafinu, del to dregme is geles ir neisgaruoja smile.gif
Papildyta:
QUOTE(slitka @ 2009 04 23, 09:16)
Niu man kazkaip grazu frezijos su eustomos, bet kiek zinau jos lepios gelytes, vat nezinau ar jos gerai laikosi? manau grazu butu ir su mazom baltom rozytem  ax.gif

eustomos "mikrofone'' tikrai puikiausiai issilaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos bukit geros patarkit kokias geles pasirinkti, kad butu liepos pabaigoj. Labai norejau tulpiu, bet neaisku, ar ju isvis imanoma gaut, labai noreciau kokiu jaunatvisku, vejavaikisku gelyciu, tokiu kaip tulpes bijunai, bet kad be problemu liepos pabaigoj butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 04 27, 20:30)
Yra tulpių rūšis, kuri net ir karštą dieną neprasiskleidžia. Bet liepos mėnesį, kažin ar bebus jų, tulpių sezonas lyg ir biržely baigiasi g.gif

Pasidalinkite info kurios tulpes neprasiskleidzia? nebent pilnavidures , bet jos taipat skleidziasi tik kad jos daug ziedlapiu turi tai vaizdas labai nesusigadina.. arba reikia imt zalesnes tai gal nespes prinokti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rendi @ 2009 04 29, 18:29)
merginos bukit geros patarkit kokias geles pasirinkti, kad butu liepos pabaigoj. Labai norejau tulpiu, bet neaisku, ar ju isvis imanoma gaut, labai noreciau kokiu jaunatvisku, vejavaikisku gelyciu, tokiu kaip tulpes bijunai, bet kad be problemu liepos pabaigoj butu  blush2.gif

Man labai grazu pilnavidures eustomos wub.gif o greitai prasides ju sezonas (lenkisku) ir tikrai visa vasara bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IRI$KA @ 2009 04 29, 18:43)

Man labai grazu pilnavidures eustomos  wub.gif  o greitai prasides ju sezonas (lenkisku) ir tikrai visa vasara bus  wub.gif


as tekejau liepos pab.,mano puokste buvo is pilnaviduriu eustomu ir roziu ir tikrai issilaike thumbup.gif
Atsakyti