Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų kalėdinė eglutė

Atrodo sumazinau ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAXIMALISTE: 13 gruodžio 2009 - 20:24
sveikutes mes us suneliu siandiena irgi pasipuosem eglute.tik kaip bebutu gaila dirbtina ,nes praeitais metais labai greit tirkos eglutes spigliukai nukrito ,nes laisva vieta jei yra salia lango o ten juk radijatorius .tai va pirkom dirbtina.
stai kpkia ji.
user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Musu Daniska eglute.Paskui imesiu kai svies kokia diena.Mamytes imeskite savo eglutes,cia ju lb mazoka smile.gif
user posted image
Atsakyti
O man kažkaip nepavyksta nufotografuoti visos pilnos eglės sad.gif Tai nors dalimis pasidalinsiu smile.gif Čia keletas papuošaliukų žaliaskarės:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkute: 14 gruodžio 2009 - 16:30
Kokios gražios eglutės 4u.gif wub.gif O aš rytoj žadu puoštis, jei sutvarkyt butą spėsiu lotuliukas.gif Dabar ieškojau nuotraukyčių, bet nieko nerandu sad.gif tik 2006 metų eglutę, tokia.. tikrai kad 2006 ;D bet man ji vistiek buvo miela,puošėm dar su močiute, kurios dabar nebėra, todėl sukelia šltus prisiminimus. Įkėliau į fotki, nes čia įkelti neišeina man ax.gif (ten į kilimą nekreipkit dėmesio, kažkaip užsilenkė ir liko nepastebėtas doh.gif blush2.gif )
http://public.fotki....e/p1010007.html
Atsakyti
QUOTE(meelisaa @ 2009 12 16, 10:36)
gal nelabai mandagu klausti bet kur jus perkate tuos stiklinius laselius?  blush2.gif
Man jie tokie  wub.gif  4u.gif


Vakar maciau senukuose. Is vis tentokiu nerealiu stikliniu zaislu yra wub.gif Bet ir kainyte didele unsure.gif
Atsakyti
Na va, vakar atsirado eglutė ir pas mane... blush2.gif smile.gif Tik nelabai gražiai nusifotografuoja ji,nes nebeturiu fotoaparato, o telefonu neišeina gerai užfiksuot... Na gal vėliau geresnę foto įkelsiu...
Beje,dar čia negalutinis variantas, gal ką ir pakeistim papuošime, nes šįkart taip išėjo, kad viena puošiau doh.gif . Gal kam neįtiks ir perpuošim biggrin.gif
O štai nekokybiška nuotrauka... sad.gif Bet vis kažkas matosi ;D
http://public.fotki....atvaizd289.html
Atsakyti
Mes irgi pasipuošėm šį savaitgalį. Norėjau šiais metais jau gyvos eglutės, jaukumo, bet kažkaip pinigėlių pagailo, tai džiaugiamės va tokia blush2.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Musu tokia ax.gif

user posted image
Atsakyti
parodau jums ir saviske. ruosem zaisliukus nuo pat rudens: nerem snaigeles,angeliukus,verem angeliukus is karoliuku,surisau cinamono lazdeles. gal kam nepatiks... bet nebesinorejo asmeniskai man to modernizmo,bumbulu visu ir blizguciu..siu metu spalvos : balta ir melyna ax.gif ideta daug sirdies wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mejja: 16 gruodžio 2009 - 22:40
o čia mano darbinis pasipuošimas blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meelisaa @ 2009 12 16, 10:36)
gal nelabai mandagu klausti bet kur jus perkate tuos stiklinius laselius?  blush2.gif
Man jie tokie  wub.gif  4u.gif


Vėlokai atsakysiu doh.gif Kažkas minėjo, kad matė kažką panašaus senukuose, bet aš asmeniškai pirkau Brėmeno kalėdų mugėj smile.gif
Atsakyti