Įkraunama...
Įkraunama...

Rajono vaikuciai Klaipedos darzeliuose

Ka galvojat apie savivaldybes iskelta klausima, kad rajono vaikuciai nebus priimami i Klaipedos darzelius? Yra daug teveliu, kuriems iki Klaipedos keli km, tuo labiau, kad ir dirba patys ten. Belieka perregistruoti vaika arba taris su savivaldybem.
Mes dabar veziojam mazaji is Gargzdu i Klaipeda. Buvom prirase prie 2 Gargzdu darzeliu, bet ne vienam neatsirado vietos, o i Klaipedos darzeli prieme. Abu dirbam Klaipedoj, tai didelio skirtumo ir nera, bet va savivaldybe buvo isgasdinus apie gresiancius mokescius(600Lt). Tai aciu dievui, kad pakeite sprendima...
Atsakyti
Man siaip labai idomu, kuo motyvuojamas toks sprendimas? Pradzioj kazka postringavo apie tai, kad kazkokie mokesciai mokami ne miestui, o vaikai lanko miesto darzelius, paskui, kad vietu ir taip truksta... gal kaz zino, kokiu pagrindu priimtas toks sprendimas? g.gif
Atsakyti
O as nelabai suprantu, kodel kiti nelanko rajoniniu darzeliu? g.gif mano vyro sesuo gyvena Ventej ir savo vaiko neleidzia i kintuose salia Ventes esancia mokykla, o isveza palieka silutej sdavo tevams, jis ten eina i mokykla, motyvuoja tuom,kad silutej geriau paruosia, mazaja ji irgi ves i darzeli silutej, nejau jau toks skirtumas yra,kad rajoninis darzelis ar mokykla, man rodos, kad ir ten rajonuose rupinasi vaikais ax.gif ko visi tiek verziasi i tuos miestus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marecka: 24 gruodžio 2008 - 10:26
QUOTE(marecka @ 2008 12 24, 11:25)
O as nelabai suprantu, kodel kiti nelanko rajoniniu darzeliu? g.gif mano vyro sesuo gyvena Ventej ir savo vaiko neleidzia i kintuose salia Ventes esancia mokykla, o isveza palieka silutej sdavo tevams, jis ten eina i mokykla, motyvuoja tuom,kad silutej geriau paruosia, mazaja ji irgi ves i darzeli silutej, nejau jau toks skirtumas yra,kad rajoninis darzelis ar mokykla, man rodos, kad ir ten rajonuose rupinasi vaikais  ax.gif ko visi tiek verziasi i tuos miestus?

matot ne visiems taip... tarkim musus draugai gyvena soduose keli kilometrai nuo Klaipedos ir jiems darzelis arba Klaipedoj arba Gargzduose... kitaip nera kur... Klaipeda ir arciau, o ir dirba abu cia... negi dabar jiems po darbo skubet i Gargzdus pasiimt vaika ir i namus vel beveik i Klaipeda grizti... unsure.gif
Atsakyti
Tai va, kad ir mes greiciausiai butumem vede i Gargzdu darzeli, bet musu neprieme- matai vietu nebera... Tai ir sukiesi is padeties, kad vaikas nesedetu namie iki mokyklos.
O del mokesciu ir aiskino, kad matai mes registruoti rajone, tai tie mokesciai uz darzeli ir nepasiekia Klaipedos savivaldybes- jie matai dideliam minuse lieka, turi pilnai padengti uz mus visas islaidas. Tai ir sakau, ne akmens gi amziuj gyvenam- yra kompiuteriai. Nejaugi taip sunku susitarti. Nebent savivaldybes tokios godzios tu pinigu, kad negali pravesti kitai savivaldybei, kuriai ir priklauso tie pinigeliai.
Atsakyti
As manau,kad tos savivaldybes ir yra godzios, nes nu kas musu varganoj Lietuvelej negodus, ypac visi,kas valdzioje doh.gif bash.gif
Atsakyti
O kaip dabar bando staigiai ivykdyti antikrizini plana- tik kuo greiciau ir viska is karto. Baisu net pagalvoti, kaip smogs labiausiai pazeidziamam socialiniam sluoksniui. verysad.gif
Atsakyti
Skambinau i Klaipedos savivaldybes svietimo skyriu, tai mane uztikrino, kad tie dideli mokesciai uz darzeli musu nepalies- savivaldybiu susitarimo reikalas, bet va norinciu atvesti nuo naujuju metu savo vaikucius, niekas nepriims, nebent patys tarsis su darzeliu ir savivaldybem arba sutiks moketi ziauru mokesti( 600Lt, o spec. darzeliuose mokestis gali siekti net 1000Lt). Kokl kas dziaugiuosi, kad papuolem i ta traukini, nors dar neaisku, kas gali pasikeisti per ateinancius metus, juk pas mus istatymai taip greit keicias- viena ranka duoda, kita atima.
Atsakyti
O mus darzelio ''Varpelis'' direktore patikino, kad tas istatymas galios tik tiems, kurie dabar nori uzsirasyti i darzeli, o tie, kurie jau eina ar yra uzsirase, gali buti ramus. Tai mes eisim po nauju metu, o jei kas pasikeis, tai as del viso pikto prisiregistravau mieste biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita21 @ 2008 12 27, 16:59)
O mus darzelio ''Varpelis'' direktore patikino, kad tas istatymas galios tik tiems, kurie dabar nori uzsirasyti i darzeli, o tie, kurie jau eina ar yra uzsirase, gali buti ramus. Tai mes eisim po nauju metu, o jei kas pasikeis, tai as del viso pikto prisiregistravau mieste biggrin.gif


Kas del uzsirasiusiu, bet dar nepradejusiu lankyti darzelio, tai nezinau- dar suabejociau. O norincius prisirasyti, tai tiesiog perspes apie galimus mokescius 4u.gif Pas mus darzelyje irgi nemazai is rajono veza , tai girdejau, kad nemazai pakeite deklaracijos vieta. Norsa sakau, man savivaldybej uztikrino, kad mokesciai musu nepalies, nes mes jau lankom darzeli. rolleyes.gif
Atsakyti
tai nelabai supratau,ar prieme ta istatyma kad mokesim kas veda i klaipedos darzelius is rajonu trigubai? ardelvisopiktopersiregistruotiiklaipeda,nes mes jau kova eisim.
Atsakyti
QUOTE(ginttux @ 2008 12 29, 15:23)
tai nelabai supratau,ar prieme ta istatyma kad mokesim kas veda i klaipedos darzelius is rajonu  trigubai? ardelvisopiktopersiregistruotiiklaipeda,nes mes jau kova eisim.


Pasiskambink i Klaipedos savivaldybes svietimo skyriu. Tel. 396150 4u.gif
( visu niuansiu nezinau ) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armaneda: 29 gruodžio 2008 - 18:02