Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

Gal pražiūrėjau, bet neradau temos kur perkate gėrimus. Kiek reikia “ant galvos”, tai jau pasiskaičiau temoj “alkoholis vestuvėse” smile.gif
Mergaitės, kur jūs perkate alkoholį? Parduotuvėse, bazėse ar vežatės iš “rusyno”? g.gif

Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2005 07 19, 11:09)
Gal pražiūrėjau, bet neradau temos kur perkate gėrimus. Kiek reikia “ant galvos”, tai jau pasiskaičiau temoj “alkoholis vestuvėse” smile.gif
Mergaitės, kur jūs perkate alkoholį? Parduotuvėse, bazėse ar vežatės iš  “rusyno”? g.gif

mes pirksim "auksine" degtine:smile.gif)) is rusyno nesivesim tikrai, viena karta teko labai nusvilt del ju nekokybiskumo... siaip tai tikriausiai pirksim didziuosiuose prekybos centruose, ir degtine, ir kitus gerimus. pvz Maximoj perkant 4 butelius jau kaina krenta per 1lt. o jei kas zinot gerus "taskus" tai sakykit!!!!!
Atsakyti
Mes is "rusyno" tiksliau is dutti fri, o taip dar galima pirkt vilnietems vilniaus degtines firminej parduotuvej, ten perkant daugaiu nei 20 buteliu nuolaida yra ir taip gerimai pigiau nei parduotuves, dar galima saulutes bazej, siures miestely, prie norfos, ten irgi pigiai.
Atsakyti
Mes tai daromės vizą į Baltarusiją, penktadienį jau turime pasiimti. Tai reikės padaryt po kokį porą reisų per savaitę, vis šiek tiek apsirūpinsim. O ir dyzelio tuo pačiu “po pigiaja” įsipilsim mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaunietės kur pigiai perka? g.gif
Atsakyti
o kaunietem tai manu, kad stumbro gamykla, bazese man atrodo pigiau
Atsakyti
Mes spalvotus gėrimus, t.y brendį, likerį, trauktines pirkom sanitex, o vyną pirkom lenkijoj kažkada važiavau su tėčiu ir radom pigiai ir nusipirkom. Šampaną tai kažkokioj parduotuvėj vyras pirko. O baltą tėčio draugas iš kažkur pigiau gavo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2005 07 19, 16:32)
o kaunietem tai manu, kad stumbro gamykla, bazese man atrodo pigiau



Skambinau i stumbra, jie savo firmines parduotuves neturi.
Atsakyti
Pigiausia pirkti "Sanitexe",ten be antkainio. O jei turit kortelę, tai bus dar pigiau. Jei neturit, paprašykit kokio pažįstamo verslininko, kad paskolintų. Mes pereitą savaitgalį pirkom, tai su kortele 0,6lt./bt. -1,00lt./bt. nuolaida išėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 19, 17:11)
Pigiausia pirkti "Sanitexe",ten be antkainio. O jei turit kortelę, tai bus dar pigiau. Jei neturit, paprašykit kokio pažįstamo verslininko, kad paskolintų. Mes pereitą savaitgalį pirkom, tai su kortele 0,6lt./bt. -1,00lt./bt. nuolaida išėjo  smile.gif


Kortelę Sanitex turiu. Dėkui už info drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2005 07 19, 18:07)
Skambinau i stumbra, jie savo firmines parduotuves neturi.

Anksčiau tai tikrai būdavo, ten prie stoties turgaus. Aš ten ne vieną kartą esu pirkusi pigesnių gėrimų. ax.gif
Atsakyti
Mes per pazystama pirksim is Stumbro gamyklos 1 l - 6 Lt,
bet ji bus ne buteliuose, o 5 l palstmasinuose induose.
tai dabar gavau buteliu, si savaitgali pisltysim. Dar padarem etiketes su sudetim ir naudojimo budu smile.gif
Atsakyti