Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

na mes pirkom tik sampana uztai ne tiek daug ir sutaupem, visa kita dar pigaiu gaunam. o jei butume pirke viska tai nuolaida irgi butu apie 100-150lt.
Atsakyti
Nesupratau... g.gif o tai Norfoje alkoholiui nuolaida buvo tik praėjusį savaitgalį..? Ar čia ir šį savaitgalį bus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 07 26, 10:19)
Nesupratau... g.gif  o tai Norfoje alkoholiui nuolaida buvo tik praėjusį savaitgalį..? Ar čia ir šį savaitgalį bus? ax.gif

Aš kaip suprantu, tai kad čia tik šį savaitgalį buvo sad.gif
Atsakyti
neberandu temos kur buvo parašyta ko ir kiek reikia pirktis iš alkoholinių gėrimų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 07 26, 10:35)
neberandu temos kur buvo parašyta ko ir kiek reikia pirktis iš alkoholinių gėrimų blink.gif

vistiek nesuskaiciuosit tiksliai smile.gif
Atsakyti
ne norfoj maniskis vakar irgi snapos pirko, tai irgi nuolaida buvo, nors sake, lapo, kad nuolaida nebebuvo.
Atsakyti
mes pirkom "mineraliniai vandenys". turejom nuolaidu kortele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 19, 17:11)
Pigiausia pirkti "Sanitexe",ten be antkainio. O jei turit kortelę, tai bus dar pigiau. Jei neturit, paprašykit kokio pažįstamo verslininko, kad paskolintų. Mes pereitą savaitgalį pirkom, tai su kortele 0,6lt./bt. -1,00lt./bt. nuolaida išėjo  smile.gif


Buvau Sanitex'o sandeliuose, kurie yra Urmo bazėje...
Nesupratau, kaip jūs ten pigiau to alkoholio nusipirkote, nes pvz. šampano kaina turint Sanitex'o nuolaidų kortelę yra tokia pati kaip ir Maximoje g.gif g.gif neturint jos dar aukštesnė....
Nors pagal idėja turėtų būti pigesnė...nu nesupratau žodžiu.. sad.gif
Atsakyti
mes pirkom dalį "sanitexe", dalį "itainos" firminėj parduotuvėj.
Atsakyti
Merginos, o kiek pirkot šampano - nu nė neįsivaizduoju kiek jo reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 08 18, 10:48)
Buvau Sanitex'o sandeliuose, kurie yra Urmo bazėje...
Nesupratau, kaip jūs ten pigiau to alkoholio nusipirkote, nes pvz. šampano kaina turint Sanitex'o nuolaidų kortelę yra tokia pati kaip ir Maximoje g.gif  g.gif  neturint jos dar aukštesnė....
Nors pagal idėja turėtų būti pigesnė...nu nesupratau žodžiu.. sad.gif

tikra tiesa, kainos tokios pacios kaip ir maximoj, taip kad ta nuolaidu kortele iekam ir nereikalinga smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif mano busimojo mama dirba pardeje ir parupino be antkainio visokiu gerimeliu, bet is tai 800Lt... g.gif na 50 zmoniu bus... sake kad 120 lt sutaupem thumbup.gif tai vis dar galvoju ar uzxteks bet skaiciavom kad po 0,5ltr zmogui ir dar siaip visokiu sampanu ir siek tiek spalvotu... vat kaip musm cia su tuo alkoholiu gaunasi unsure.gif blink.gif
Atsakyti